Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Tabliczki chana jawne !!!

245

Komentarz

• Popieram i odświeżam
    GGS nie będzie mogło mieć wymówek że wtedy będziemy obrażali rubinowców, ponieważ sojusznik sojusznika nie obrazi, a wgląd kto jest nierobem znacznie pomoże sojuszom :)
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• popieram i
    dodam że, na poziomie 8 wydarzeń również przestało pokazywać ilość zdobytych tabliczek chana :((
    pasior @ LT 1
  • jest za
  • Jestem na tak ale nie tylko dla korony tylko wszystkich w sojuszu.
  • Jestem na tak

• odświeżam i wciąż czekam póki gram :)

komarrr @ pl 1
  • Jestem na TAK!
  • Jestem za  :)
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Również popieram ! :smiley:
  • Dobry pomysł. Byłoby to przydatne szczególnie dla Koron sojuszu. Jak na talerzu byłoby widać kto aktywnie uczestniczy w evencie ;)

• Wg mnie to mogą być widoczne dla wszystkich. Nie bardzo rozumiem argumentu z "obrażaniem rubinowców", na obcych cały ranking jest widoczny nie nie słyszałem, aby tego typu problem występował. A jak widać, ile punktów więcej ma ten przed tobą (albo ile ten za tobą), to mnie to motywuje czasem do ścigania się (jak nie mam akurat lenia ;-).
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • jestem za tak
    chcemy na nowo alchemika niech ggs przywróci
  • Mashcara (PL1)Mashcara (PL1) PL1 Posty: 11
    Popieram, bardzo dobry pomysł :)
    Mashcara @ pl 1
    Jakaś reakcja od @CM Asia07 ?
  • odświeżam
    komarrr @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam serdecznie, 

widzę, że popieracie i odświeżacie temat, ale chciałabym Was prosić o uzasadnienie propozycji. Dlaczego zmiana jest dla Was ważna, czemu miałaby służyć. Prośba o konkrety :) 

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku! 
    Aby każdy w sojuszu wiedział kto ma ile tabliczek chana i w jaki sposób pomaga sojuszowi w zdobywaniu nagród.
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 30.12.2015
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

widzę, że popieracie i odświeżacie temat, ale chciałabym Was prosić o uzasadnienie propozycji. Dlaczego zmiana jest dla Was ważna, czemu miałaby służyć. Prośba o konkrety :) 

Argument jest napisany już w pierwszym poście tego wątku... Radzę założyć okulary :)

Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • mati007 (PL1) powiedział(a):
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

Argument jest napisany już w pierwszym poście tego wątku... Radzę założyć okulary :)

Dokładnie Asiu :) w pierwszym poście który założyłem

I własnie trwają nomadzi i ja wciąż nie wiem kto na ile jest tu aktywny heh
    Trzech graczy na trzydziestu ma połowe zdobytych przez sojusz tabliczek a podobno wszyscy ich atakują :)

Chce się z takimi graczami rozliczyć co nie dają z siebie więcej niż ja wymagam a nie są to wielkie wymagania !! :)

Na obcym widzimy kto ile chwały zdobywa, po co mi to i czemu służy? 

Pozdrawiam :)
    komarrr @ pl 1
Sign In to comment.