Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Szybkie wykonywanie wywiadu - wydarzenia

mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
edytowano 06.07.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Proponuję, aby w wydarzeniach: Tajemnicza Osoba czy Król Baronów Rozbójników pojawiło się ikona ''Wywiad''. Atak na cel jak Król Baronów, nie może obejść się bez skanu na ten obiekt. Oszczędzi nam to przechodzenia na mapę, klikanie na dany zamek Króla lub gracza, i dopiero klikanie na ikonę wywiadu.

Jak brzmi moje motto: czas to pieniądz.
Post edited by mati007 (PL1) on
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 06.07.2015
    To jest dobry pomysł. Gdy ktoś ma słaby komputer lub internet wejście na mapę świata i powrót z niej trwa wieki.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Kronos85 (PL1)Kronos85 (PL1) Posty: 73
    edytowano 06.07.2015
    Zgadzam się, taki przycisk znacznie by pomógł.
    Kronos85 @ pl 1
  • SeboLejeNaGsGSSeboLejeNaGsGS Posty: 66
    edytowano 06.07.2015
    zysiu2000 napisał użytkownik: »
    To jest dobry pomysł. Gdy ktoś ma słaby komputer lub internet wejście na mapę świata i powrót z niej trwa wieki.

Na przykład ja:p. Pomysł w sam raz dla mnie.
    @ pl1
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 06.07.2015
    Małe, proste i przyjemne...
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Odświeżam.
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Popieram ! :)

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Znów brak jakiejkolwiek reakcji ze strony @CM Asia07, wiem że każdy ma sporo obowiązków, ale przejrzeć góra 10 wpisów dziennie, to jakiś ogromny problem nie jest zwłaszcza jak się jest CM i bierze za to pieniądze...

Sign In to comment.