Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

2 nowe budynki.

Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
edytowano 01.06.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Budynek nr 1-cieśla. Jego zadaniem byłoby odblokowywanie nowych pól produkcji narzędzi, dotychczas dostępnych za rubiny. Od poziomu:70. Koszt budowy: 60 000 drewna i 55 000 kamienia. Przykładowy wygląd (Poziom 1.): http://naforum.zapodaj.net/a8588f8d577f.png.html.

Budynek nr 2-instruktor. Jego zadaniem jest to samo, co cieśli, tyle, że zamiast narzędzi-żołnierzy. Od poziomu: 1 legendarny. Koszt budowy: 50 000 drewna i 40 000 kamienia. Przykładowy wygląd (Poziom 1.): http://naforum.zapodaj.net/e4c72519312e.png.html.
Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
Support.
Post edited by Rudenet (PL1) on

Komentarz

• edytowano 31.05.2015
    Chyba ze chcesz postawic w lesie, na zamkach nie ma miejsca na nowe budynki. Jedynie polaczenie np. warszatu oblezniczego z obronnym doprowadzi do zwolnienia miejsca na ew. nowy obiekt.:confused:
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 31.05.2015
    A gdzie to się zmieści? Dla dekoracji już nie ma za dużo miejsca...
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 31.05.2015
    1. Idea pomysłu jest dobra, ale jakby to już miało być wprowadzone to na pewno nie za zasoby.
    2. Nie ma miejsca na zamku! Chyba, że np. połączą warsztaty w jeden. Bo teraz są połączone, jedynie budynki je różnią.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 31.05.2015
    metraco napisał użytkownik: »
    Chyba ze chcesz postawic w lesie, na zamkach nie ma miejsca na nowe budynki. Jedynie polaczenie np. warszatu oblezniczego z obronnym doprowadzi do zwolnienia miejsca na ew. nowy obiekt.:confused:
    Lepiej w Lesie !
    Jestem ZA!
  • edytowano 31.05.2015
    Tam wole grzyby (muchomorki w kropeczki beda ladnie wygladac) zbierac, dam szpiegom i niech wytruja wroga wojsko, zanim dojdzie do ataku na niego.:)
  • DIESEL IDIESEL I Posty: 373
    edytowano 01.06.2015
    Pomysł dobry-ale nie ma miejsca na zamku-trzeba to podpiąć pod istniejące budynki :)
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 01.06.2015
    Nie przejdzie!

Po pierwsze primo - miejsce w zamku jest na wagę złota (zwłaszcza po wprowadzeniu sali legend oraz kopalni rudy).

Po drugie primo - te opcje są dostępne za rubiny, a z tego GGS po prostu nie zrezygnuje. Podane koszty budowy są praktycznie żadne porównując z zyskiem z rubinów.
Sign In to comment.