Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Ośrodki kontroli

mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
edytowano 23.08.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
W liście członków sojuszu jest ikona ''Ośrodki kontroli''. Po kliknięciu na tę ikonę, pokazuje nam obiekty specjalne - monumenty, stolice... w posiadaniu naszego sojuszu. Brakuje mi takiego samego przycisku w przeglądzie innego sojuszu. Jeśli inny sojusz nie miałby żadnego obiektu specjalnego ikona byłaby ''szara''.
Post edited by mati007 (PL1) on
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
«1

Komentarz

• Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 19.05.2015
    Zgoda!

Ta informacja nie jest tajemnicą - jest dostępna w podglądzie informacji o graczu, więc po co "wyklikiwać" wszystkich graczy po kolei?
  • ßεzιτosηγßεzιτosηγ Posty: 196
    edytowano 19.05.2015
    Jestem ZA. Zawsze gdy przegląam sojusz, to mi brakuje takiego czegoś.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

SUPPORT
  • TheFatalError (PL1)TheFatalError (PL1) Posty: 222
    edytowano 19.05.2015
    Jestem na TAK
    image.php?type=sigpic&userid=864251&dateline=1424261159
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 28.06.2015
    Odświeżam.
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Maciejoszk (PL1)Maciejoszk (PL1) Posty: 204
    edytowano 28.06.2015
    Jestem na TAK :D
    LINK DO GRY NA KTÓRYM SERWERZE GRAM http://www.empire.pl/
    RANGA W SOJUSZU : Nowicjusz
    Bądz Patriotą pomuz zdobyc Husarie : http://pl.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?70452-Wojska-Polskie

SUPPORT Najlepsze co moze cie spotkać : http://support.goodgamestudios.com/

ZA ZAKON BRACI !
    edytowano 11.08.2015
    Odświeżam.
  • irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
    edytowano 11.08.2015
    popieram pomysł
    irob1 @ pl 1
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    edytowano 11.08.2015
    Bardzo dobry pomysł!

Oczywiscie jestem na tak:)
    No niestety...
  • Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 11.08.2015
    Jestem Za, a nawet Za:D
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 11.08.2015
    TAK ! Dobry i przydatny pomysł
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 11.08.2015
    Bardzo dobry pomysł , jestem za :D
    ScreenShooter
  • Walgard (PL1)Walgard (PL1) Posty: 118
    edytowano 11.08.2015
    Również popieram
    sygnatura-mc.jpg
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 11.08.2015
    Dobry pomysł. :)

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• kacper1234566 (PL1)kacper1234566 (PL1) Posty: 148
    edytowano 12.08.2015
    niby niepotrzebne, ale jestem za
       Waleczny jak wilk...               
  • Lumpel (PL1)Lumpel (PL1) Posty: 147
    edytowano 12.08.2015
    w sumie racja to nie jest tajemnica jestem za
    chcemy na nowo alchemika niech ggs przywróci
    edytowano 23.08.2015
    Odświeżam.
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 23.08.2015
    Jestem za!
  • zajkoś (PL1)zajkoś (PL1) Posty: 996
    edytowano 23.08.2015
    super pomysl ! popieram
    serwer asia1 sojusz SS zaprasza !!!! aktywnych 
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 23.08.2015
    fakt nie tajemnica , jak najbardziej za :D
    ScreenShooter
Sign In to comment.