Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Ostrzeżenie o rubinach!

Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
edytowano 08.05.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Wyobraźcie sobie, że zbieracie rubiny na jakiś zaczepisty budynek. Ale najpierw-werbujecie jednostki. I niechcący klikacie "Podwójna liczba żołnierzy za 1040 rubinów". I BEZ OSTRZEŻENIA wali wam tyle 2x tyle żołnierzy. Czyż nie byłoby dobre ostrzeżenie przed tym? A potem się jeszcze dziwicie, czemu tylu rubinowców w grze...
Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
Support.
Post edited by Rudenet (PL1) on

Komentarz

• zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 04.05.2015
    Byłoby. Ale byłoby też dobrze gdybyś używał wyszukiwarki, gdyż identyczne tematy pojawiały się już nie raz, nie dwa.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• sebo662sebo662 Posty: 905
    edytowano 04.05.2015
    zysiu2000 napisał użytkownik: »
    Byłoby. Ale byłoby też dobrze gdybyś używał wyszukiwarki, gdyż identyczne tematy pojawiały się już nie raz, nie dwa.

Lecz trzy ;)
    .
  • antek p (PL1)antek p (PL1) Posty: 995
    edytowano 04.05.2015
    Mogliby by dodać opcje: "Żądaj potwierdzenia wydania rubinów" . I tyle. Pojawia się nam okienko z treścią: "Czy na pewno chcesz wydać rubiny?" Możnaby to wyłączyć lub włączyć wedle uznania.
    antek p @ pl1

"W świecie bez złota moglibyśmy być bohaterami"- Edward "Czarnobrody" Thatch.
    "Nic nie jest prawdą , wszystko jest dozwolone."

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • Slupio98 (PL1)Slupio98 (PL1) Posty: 441
    edytowano 04.05.2015
    antek p napisał użytkownik: »
    Mogliby by dodać opcje: "Żądaj potwierdzenia wydania rubinów" . I tyle. Pojawia się nam okienko z treścią: "Czy na pewno chcesz wydać rubiny?" Możnaby to wyłączyć lub włączyć wedle uznania.
    Nom taka opcja pomogłaby nierubinowym a rubinowców nie denerwowała przy każdym użyciu rubli ;)
    Jak najbardziej za!
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• edytowano 04.05.2015
    Tak, cos takiego warto zrobic.
    Rzeczywiscie mozna wprowadzic opcje "gra bez rubinow".
    Jak sie wlaczy funkcje to nie bedzie zadnych zakupow za rubiny, sprawa zalatwiona i pomylki nie bedzie.
  • Valdis52 (PL1)Valdis52 (PL1) Posty: 134
    edytowano 04.05.2015
    Marne szanse , ta gra jest po to aby kupować i wydawać rubiny. Reszta jest tylko dodatkiem wabiącym naiwnych graczy.
    Każdy sposób aby gracz nawet nieświadomie wydał rubiny jest dozwolony dla twórców gry byle nie można było udowodnić im oszustwa, a tu oszustwa nie ma. Jest zwykłe gapiostwo gracza.
    Nie liczcie więc drodzy koledzy na ułatwienia czy zabezpieczenia przed przypadkowym wydawaniem rubinów.
    Tu nie ma przypadków. Te przyciski są umieszczane celowo w takiej formie i takich miejscach.
    Valdis52 @ pl 1
  • Slupio98 (PL1)Slupio98 (PL1) Posty: 441
    edytowano 04.05.2015
    A gdzie inadziej miałyby być umeiszone? Są w miejscu wygodnym do ich znalezienia i logicznym.
    Gdybym tworzył tą grę dałbym je w te samo miejsce...
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
    edytowano 05.05.2015
    antek p napisał użytkownik: »
    Twój argument jest zgodny z moją myślą.

Support.
  • PanMisiu (PL1)PanMisiu (PL1) Posty: 7
    edytowano 05.05.2015
    w każdej grze jest takie potwierdzenie dziwię się ze tutaj takiego niema ale mam nadzieje ze taka mała rzecz zostanie niedługo dodana
    PanMisiu @ pl 1
    edytowano 06.05.2015
    PanMisiu napisał użytkownik: »
    w każdej grze jest takie potwierdzenie dziwię się ze tutaj takiego niema ale mam nadzieje ze taka mała rzecz zostanie niedługo dodana
    Ale GGS zawsze będzie inne, niż reszta :-).

Support.
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 06.05.2015
    Rudenet napisał użytkownik: »
    Ale GGS zawsze będzie inne, niż reszta :-).

To się nazywa indywidualizm.:)

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Kevinek2Kevinek2 Posty: 48
    edytowano 06.05.2015
    Rudenet napisał użytkownik: »
    Wyobraźcie sobie, że zbieracie rubiny na jakiś zaczepisty budynek. Ale najpierw-werbujecie jednostki. I niechcący klikacie "Podwójna liczba żołnierzy za 1040 rubinów". I BEZ OSTRZEŻENIA wali wam tyle 2x tyle żołnierzy. Czyż nie byłoby dobre ostrzeżenie przed tym? A potem się jeszcze dziwicie, czemu tylu rubinowców w grze...

To może Ja dodam jak to w praktyce powinno wyglądać...
    Po przypadkowym naciśnięciu guzika w którym zostaną użyte rubiny wyskakuje komunikat:
    bwoeh8.jpg

Taka mała rzecz a jakże ona cieszy i chroni przed byciem "rozrzutnym" :D

Kev

sojusz SLAVEN
    37ocmn.jpg
    edytowano 08.05.2015
    Kevinek2 napisał użytkownik: »
    To może Ja dodam jak to w praktyce powinno wyglądać...
    Po przypadkowym naciśnięciu guzika w którym zostaną użyte rubiny wyskakuje komunikat:
    bwoeh8.jpg

Taka mała rzecz a jakże ona cieszy i chroni przed byciem "rozrzutnym" :D

Kev

sojusz SLAVEN
    Ty, nawet dobry pomysł!

Support.
  • FfffGamerFfffGamer Posty: 55
    edytowano 08.05.2015
    Oj już też kilka razy się na to nadziałem :mad:. Temat powtarzany niektórzy mówią, niech i będzie ze sto razy powtórzony może w końcu to dostrzegą ten problem i coś zmienią w tym temacie
    FfffGamer @ pl 1
  • edytowano 08.05.2015
    FfffGamer napisał użytkownik: »
    Oj już też kilka razy się na to nadziałem :mad:. Temat powtarzany niektórzy mówią, niech i będzie ze sto razy powtórzony może w końcu to dostrzegą ten problem i coś zmienią w tym temacie

Jeżeli będą kolejne nowe Tematy na ten temat to się zrobi spam:(
    I będą prawdopodobnie zamykane wątki.
    I będzie to samo co z protestem z Alchemikiem czy kupcem od wymiany.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 08.05.2015
    Anioł2 napisał użytkownik: »
    Jeżeli będą kolejne nowe Tematy na ten temat to się zrobi spam:(
    I będą prawdopodobnie zamykane wątki.
    I będzie to samo co z protestem z Alchemikiem czy kupcem od wymiany.

Nic nie jest zamykane bez powodu, bo jeśli ktoś otwiera wątek raz, powiedzmy ktoś jeszcze, czyli są dwa wątki. Ale jak piszesz, jeśli gracz/forumowicz wchodzi na forum, nie czyta go, nie szuka w wyszukiwarce, a zaczyna od razu nowy watek, tak, wtedy wątki są zamykane z prośbą o trzymanie się jednego. Już nie raz zarówno Asia007 jak i my pisaliśmy, że stałe zakładanie nowych wątków nie przyspieszy załatwienie problemu ani go nie zamknie z korzyścią dla Was w krótkim czasie.
    Poza tym, te wszystkie nowe wątki, trzeba redagować, czytać co zajmuje sporo czasu i nie zawsze są one trzymające się tematu a sami sobie je spamujecie w większości wypadków. Dlatego często apeluje, by osiągnąć skutek, merytorycznie trzymamy się jednego wątku nie stu.
    W tej kwestii, alchemika, kupca temat na tę chwile się wyczerpał (te zdanie mogę Wam wklejać ile chcecie, tak samo jak Wy swój postulat). Dostaliście odpowiedź ( nie jedną ) od Asia007 i póki co i ja nie widzę dalszego sensu wypowiadania się w tej kwestii.

Pozdrawiam, Jan
Sign In to comment.