Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Propozycja zmian.

Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
edytowano 03.05.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Żuraw budowlany.
Żuraw budowlany odblokowuje nowe miejsca na budowę. Byłoby całkiem zaczepiście, gdyby nie fakt, iż te kilka baniek możemy sobie ***** ponieważ powoduje, że budynek buduje się od razu po zakończeniu budowy drugiego-a to możemy sobie sami zrobić, bez potrzeby wydawania rubli. Proponuję, by żuraw robił tak, że kilka budynków będzie budowanych naraz.
Kto jest za?
Post edited by Rudenet (PL1) on
Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
Support.

Komentarz

• szlaga (PL1)szlaga (PL1) Posty: 226
    edytowano 01.05.2015
    Rudenet napisał użytkownik: »
    Żuraw budowlany.
    Żuraw budowlany odblokowuje nowe miejsca na budowę. Byłoby całkiem zaczepiście, gdyby nie fakt, iż te kilka baniek możemy sobie *****, ponieważ powoduje, że budynek buduje się od razu po zakończeniu budowy drugiego-a to możemy sobie sami zrobić, bez potrzeby wydawania rubli. Proponuję, by żuraw robił tak, że kilka budynków będzie budowanych naraz.
    Kto jest za?
    Było już dużo o tym pisane, lepszym pomysłem było by ze jak ktoś kupi żurawia to odblokowuje dodatkowe miejsce na zamku(chodzi o powierzchnie) i ggs by na tym zyskał no bo za ruble to jest i gracze bo by mieli miejsce na dekoracje czy budynki.
    .
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 01.05.2015
    Przed wprowadzeniem żurawia opcję kolejkowania prac budowlanych można było zakupić za rubiny na wybrany okres. Ale nigdy nie było możliwości równoczesnego budowania kilku budynków. Ta zasada jest chyba logiczna. Gdyby wprowadzić proponowaną zmianę - żuraw musiałby kosztować majątek.
  • Andrzej12369Andrzej12369 Posty: 595
    edytowano 01.05.2015
    szlaga napisał użytkownik: »
    Było już dużo o tym pisane, lepszym pomysłem było by ze jak ktoś kupi żurawia to odblokowuje dodatkowe miejsce na zamku(chodzi o powierzchnie) i ggs by na tym zyskał no bo za ruble to jest i gracze bo by mieli miejsce na dekoracje czy budynki.

na graczy nie za bardzo bo tylko na tych z grubymi portfelami
  • szlaga (PL1)szlaga (PL1) Posty: 226
    edytowano 01.05.2015
    Andrzej12369 napisał użytkownik: »
    na graczy nie za bardzo bo tylko na tych z grubymi portfelami
    Są i były tematy aby zwiększyć powierzchnie zamkową, ggs jakoś tego nie chce zrobić bo nie mają z tego zysku, więc taka zmiana żurawia była by dobra dla obu stron, większość "starych" graczy już go posiada, nowi gracze ci "biedniejsi" mieli by np. tak jak szpital kilka poziomów za surke reszte za ruble, ci "bogaci" którzy go nie mają kupili by go i każdy był by zadowolony :)
    .
  • Slupio98 (PL1)Slupio98 (PL1) Posty: 441
    edytowano 01.05.2015
    szlaga napisał użytkownik: »
    Są i były tematy aby zwiększyć powierzchnie zamkową, ggs jakoś tego nie chce zrobić bo nie mają z tego zysku, więc taka zmiana żurawia była by dobra dla obu stron, większość "starych" graczy już go posiada, nowi gracze ci "biedniejsi" mieli by np. tak jak szpital kilka poziomów za surke reszte za ruble, ci "bogaci" którzy go nie mają kupili by go i każdy był by zadowolony :)
    Jeżeli dalsza rozbudowa zamku ma być bardziej korzystna dla rubinowców to już wolę mieć mniejszą powierzchnię ale bardziej równe szanse(i tak nie są ale chodzi by nie powiększać już istniejącej przepaści)
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• GokuGoku Guest Posty: 212
    edytowano 01.05.2015
    Żuraw budowlany.
    Żuraw budowlany odblokowuje nowe miejsca na budowę...
    ponieważ powoduje, że budynek buduje się od razu po zakończeniu budowy drugiego-a to możemy sobie sami zrobić...

Żuraw ma za zadanie kolejkowania budowy co za tym idzie iż po skończonej budowie automatycznie rozpoczyna się kolejna budowa z kolejkowania.
    Nie zawsze wszystko możemy sami zrobić jak twierdzisz gdyż my jako ludzie czasem śpimy, pracujemy czy uczymy się (co niektórzy) i w tym czasie nie zawsze tuż po skończonej budowie można od razu samodzielnie rozpocząć kolejną ponieważ akurat np. jesteśmy w pracy.
    W ten sposób tracimy czasami czas, który akurat mógłby być wykorzystany pod budowę kolejnych budów a co za tym idzie szybszy wzrost poziomów gracza.
    Od początków powstania gry GGE było kolejkowanie (wcześniej wykupowało się okienka na tydzień) i moim zdaniem jest to rozsądne rozwiązanie.
    Wprowadzenie równoległych budowli było by zapewne o wiele droższe i nie opłacalna.

Goku
    hw8r0z.jpg
    Kontakt z zespołem wsparcia technicznego: SUPPORT
  • TymekYOLOTymekYOLO Posty: 88
    edytowano 02.05.2015
    Właśnie tak ja Goku powiedział że czasami nie mamy czasu na grę i wtedy żuraw pomaga nam bo po co ten czas ma się marnować skoro można coś wybudować
    TymekYOLO @ pl 1

Sojusz: Kocie ruchy
    JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO

Goodgame-Empire-Ehre-Rangliste-gro%C3%9F.-Quelle-Goodgame-Studios.jpg
  • Domin_Klimek (PL1)Domin_Klimek (PL1) Posty: 1,063
    edytowano 02.05.2015
    Żuraw budowlany.
    Żuraw budowlany odblokowuje nowe miejsca na budowę. Byłoby całkiem zaczepiście, gdyby nie fakt, iż te kilka baniek możemy sobie ***** ponieważ powoduje, że budynek buduje się od razu po zakończeniu budowy drugiego-a to możemy sobie sami zrobić, bez potrzeby wydawania rubli. Proponuję, by żuraw robił tak, że kilka budynków będzie budowanych naraz.
    Kto jest za?

Najlepiej będzie jak żuraw budowlany będzie odblokowywał wolne miejsce w zamku.
    5596cfa1c7929png
    Wyrabiam Sygnatury i prowadzę serię Kosmos
    Domin_Klimek Diuk
  • edytowano 03.05.2015
    Domin_Klimek3 napisał użytkownik: »
    Najlepiej będzie jak żuraw budowlany będzie odblokowywał wolne miejsce w zamku.

oj tam oj tam:)
  • RudoBrody3RudoBrody3 Posty: 1
    edytowano 03.05.2015
    Przydal by sie kosz na skasowane wiadomosci poniewaz ,iz dlatego ze czasami niekture wiadomosci jeszcze by sie czasem na cos przydaly
    RudoBrody @ pl 1
Sign In to comment.