I nastĘpny moloch powstaŁ........

Gwweitek80Hero (PL1)Gwweitek80Hero (PL1) Posty: 155PL1
edytowano 25.03.2015 w Wiadomości sojusznicze
Tak se obserwuje od dłuższego , hmmm bardzo długiego czasu co się na tej mapie wyrabia, powstają molochy za molochami , więc pytam sie po co ? żeby mapa do końca umarła ,bo ewidentnie do tego dąży takie działanie. Jest kilka pomniejszych koalicji , nie można sie zebrać na którymś tsie i dogadać sie , stworzyć kilka mniejszych koalicji , podzielić się OS oraz graczami , podbudować te słabsze koalicje i po jakimś czasie prać sie na wzajem , a nie tworzycie bezsensu molochy , kończy sie wojna i gra umiera , bo moloch nie ma z kim walczyć , ponieważ zdobył wszystko co było do zdobycia.Zero frajdy z gry. Dla co niektórych na tej mapie frajdą jest wzajemne wyniszczenie , po co ? , to tylko gra . Obudzcie się zobaczcie co sie dzieje na mapie ,niszczycie frajde z gry , a wiem coś o tym bo gram w to prawie od początku powstania tej mapy.
Gwweitek80Hero @ pl 1
Post edited by Gwweitek80Hero (PL1) on
«1

Komentarz

• Kyoko (PL1)Kyoko (PL1) Posty: 142
    edytowano 23.03.2015
    cześć Grzesiu
    ale w przypadku metr jedno metro w sojuszu niewiele daje ;P więc dzielenie się nic nie da...
    a graczami? ludzie lubią grać wśród znajomych....
    i już nawet na noc nie chcą przyjąć jak ktoś ładnie prosi ;P bo ma taką potrzebę hehe a co tu dopiero mowa o stałej grze...
  • Gwweitek80Hero (PL1)Gwweitek80Hero (PL1) Posty: 155PL1
    edytowano 23.03.2015
    no witaj :D , bo niestety ta gra spada ,hmmm spadła już do rynsztoku:(( nie liczy sie zabawa tylko zniszczenie innych graczy widze czytam te forum aż żyg..... się chce jak to napisałaś znajomi wieszają na siebe psy:(( więc nie wiem o jakiej tu piszesz znajomości , oczewiście jest kilka grup znajomych ale nieprzesadzajmy
    Gwweitek80Hero @ pl 1
    edytowano 23.03.2015
    cofnijmy sie dwa lata do tyłu , kochana , wtedy była zabawa nie to co teraz się dzieje i forum aż sie chciało czytać
    Gwweitek80Hero @ pl 1
    edytowano 23.03.2015
    eee no jak o jakiej
    jak się trafi do jakiegoś sojuszu to mało kto chce już zmieniać
    bo tam się znajomych ma.... a jak mimo wszystko się odchodzi to ciężko człowiekowi jest na serduszku ;P
    więc tak: ludzie wolą siedzieć w znajomym już gronie niż poznawać nowe osoby, gdzie indziej ;P
    edytowano 23.03.2015
    nie chodzi mi o to żeby np. odchodziła jedna osoba można całymi sojami czyż nie się łączyć i są znajomi jednych jak i drugich , a po czasie stają się wspólnymi znajomymi :) ehhh dobra nie chce mi się , nigdy nie lubiłem za dużo pisać na forum
    Gwweitek80Hero @ pl 1
    edytowano 23.03.2015
    no nieee
    już nawet na forum nikt ze mną poklikać nie chce ;PPP
    a co to przenosin całymi sojuszami...
    niektórzy wolą niezależność.. boją się zmian
    więc chyba chodzi ci o niechęć sojuszy do fuzji?
    edytowano 23.03.2015
    Tylko napisze tak: Po co do chole....ta wzajemna nienawiŚĆ , po co tak brutalna agresja do innego czŁowieka , tak to kaŻdy po gŁÓwce siĘ gŁaska , a jak tylko coŚ nie tak wyjdzie to odrazu jeden a drugim psy wiesza i wymusza siŁĄ coŚ czego inny czŁowiek nie chce.
    Gwweitek80Hero @ pl 1
    edytowano 23.03.2015
    To jest kopiowanie zachowania pewnego człowieka przez którego wybuchła 2 wojna światowa dobrze że nie ma tu obozów kon....... , bo by nie stygły.
    Gwweitek80Hero @ pl 1
    edytowano 23.03.2015
    i niech sobie nikt nie myśli że próbuje kogoś tu bronić ,czy krytykować ,broń boże , to są tylko moje lużne myśli wypowiedzi co myśle o tym co się dzieje na tej mapie ,nic więcej
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • cesareacesarea Posty: 28
    edytowano 23.03.2015
    Gwweitek80Hero napisał użytkownik: »
    i niech sobie nikt nie myśli że próbuje kogoś tu bronić ,czy krytykować ,broń boże , to są tylko moje lużne myśli wypowiedzi co myśle o tym co się dzieje na tej mapie ,nic więcej

popieram cię
    szarpiemy się,nienawidzimy,odbieramy co się da,wyzywamy.....
    w imię jakiej ważnej sprawy...?

żadnej

a GG zarabia..
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    .....świadomość śmierci pobudza do życia....

„Nigdy nie było dobrej wojny i złego pokoju.”Benjamin Franklin

"fas est et ab hoste doceri"

cesarea @ pl 1
  • edytowano 24.03.2015
    Ile tu tematów było na ten temat to aż szok i zaczyna być nudą.
    Na mapie rządzą ci co są maniakami tej gry i stać ich na "zabawę" na bardzo wysokim (czyt. kosztownym) poziomie. Tak było jest i będzie.

W życiu rzeczywistym również nikt nie lubi być krzywdzonym (wyjątek masochiści :D ) , psychicznie czy fizycznie a i tak mamy niezliczona ilość wojen/zabójstw/tortur/maltretowania...po prostu agresji.

W interesie GGE są wojny i wydawanie przez graczy rubinów im mniej graczy na serverze tym więcej premium.

Kiedyś cudem było otrzymanie 100% czy skrzynek bądź ludzie wyczekiwali na zbrojmistrza miesiąc teraz co tyg się zjawia a przy wejściu na konto po tyg. przerwie jest lista skrzynek/premium i bonusów aby zarobki nadgonić i nadrobić na tej części ludzi co maja chorobę na punkcie tej gry. Proste, twoje gadanie nic nie zmieni.

Ja jedynie mam nadzieje że fanatycy/maniacy/chorzy psychicznie ludzie bądź po prostu NIESAMOWICIE AKTYWNI GRACZE będą niszczyli swoje konta nawzajem z dala od SWAT SFORY - koalicji stworzonej aby spokojnie pograć sobie i uczestniczyć w ustawkach 1v1 gdzie słowo "wojna" nie będzie kojarzyło się z napadem 1000 ludzi na sojusz 20/30/40 osobowy w celu zniszczenia go kompletnie poprzez zabieranie posterunków.
    Wierzcie lub nie, da się powojować nie zaniedbując obowiązków i rodziny.

Gwweitek80Hero, nawet mój wpis nic nie zmieni, nie zmieni nic jakby nawet cała sfora i inni gracze z poszczególnych sojuszy założyli tematy w ramach protestu przeciw takim akcjom.

No bo co obchodzi bogatego fanatyka/maniaka czy super aktywnego gracza to że ktoś ma rodzinę i przyszłość która jest dla niego priorytetem więc nie jest w stanie siedzieć non-stop na grze? - on ma to w d... głębokim poważaniu, przyszedł tutaj aby się odstresować od szarej rzeczywistości i dokopując innym...poczuć się kimś.

Aż żal że straciłem nawet parę minut na ten post który i tak da wielkie g... jeśli chodzi o sytuacje na mapie.

Pozdrawiam :)
    dekalog postępowania niektórych osób na forum
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach
  • LechistanLechistan Posty: 1,885
    edytowano 24.03.2015
    UltimateMilosz2 napisał użytkownik: »
    Ja jedynie mam nadzieje że fanatycy/maniacy/chorzy psychicznie ludzie bądź po prostu NIESAMOWICIE AKTYWNI GRACZE będą niszczyli swoje konta nawzajem z dala od SWAT SFORY - koalicji stworzonej aby spokojnie pograć sobie i uczestniczyć w ustawkach 1v1 gdzie słowo "wojna" nie będzie kojarzyło się z napadem 1000 ludzi na sojusz 20/30/40 osobowy w celu zniszczenia go kompletnie poprzez zabieranie posterunków.
    Wierzcie lub nie, da się powojować nie zaniedbując obowiązków i rodziny.

nadzieja to bardzo niewdzieczna matka ;)

zycze Wam byscie sie trzymali z daleka od brudow mapy. No i zeby mapa trzymala brudne lapki z dala od Was. Nie liczylbym na to ale coz....

mam nadzieje
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • edytowano 24.03.2015
    Nadzieja umiera ostatnia Leszku :)

Gwweitek80Hero i jeszcze 1 jak dla mnie bzdura którą opisałeś (kiedyś było lepiej)
    Kiedy ?

Jak ELO niszczyło WLE atakując cała koalka w 1 sojusz?
    Czy jak ELO niszczyło bękarty wojny paląc całą koalicja sojusze które nawet nie walczyły?
    A może kiedy VVV się znęcało nad SforaFZS ?

Albo jak cała federacja Noe - Black Moon, Bekarty BD i inne koalicje atakowały Gold Team?

Daj spokój... mapa miała się dobrze do czasu powstania koalicji i organizacji co praktycznie powstało nie długo po powstaniu mapy.

Jedyne 2 różnice jakie dzielą to co było wtedy a to co jest teraz jest to że wtedy spotkać atak kompletny za zbroja to był cud a teraz to normalna rzecz i to że kiedyś pojęcie o dobrze ustawionym ataku miało parę osób a teraz cały server.
    1. Zawsze mam rację
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
  • sam_gnussam_gnus Posty: 352
    edytowano 24.03.2015
    UltimateMilosz2 napisał użytkownik: »
    Nadzieja umiera ostatnia Leszku :)

Gwweitek80Hero i jeszcze 1 jak dla mnie bzdura którą opisałeś (kiedyś było lepiej)
    Kiedy ?

Jak ELO niszczyło WLE atakując cała koalka w 1 sojusz?
    Czy jak ELO niszczyło bękarty wojny paląc całą koalicja sojusze które nawet nie walczyły?
    A może kiedy VVV się znęcało nad SforaFZS ?

Albo jak cała federacja Noe - Black Moon, Bekarty BD i inne koalicje atakowały Gold Team?

Daj spokój... mapa miała się dobrze do czasu powstania koalicji i organizacji co praktycznie powstało nie długo po powstaniu mapy.

Jedyne 2 różnice jakie dzielą to co było wtedy a to co jest teraz jest to że wtedy spotkać atak kompletny za zbroja to był cud a teraz to normalna rzecz i to że kiedyś pojęcie o dobrze ustawionym ataku miało parę osób a teraz cały server.

No nie cały... Jak wiesz z ostatniej ustawki Sam nadal w tym temacie nie bryluje:) Albo wojo z łapanki (jacyś kosynierzy na czołgi) albo plan machiawelliczny jest tak bardzo machiawelliczny że się Borgiowie w grobach ze śmiechu przewalają hiehie;)
    sam_gnus @ pl 1
  • edytowano 24.03.2015
    bywa i tak :))
    1. Zawsze mam rację
    edytowano 24.03.2015
    słuchaj Ultimate ja tu nie dałęm żadnego manifestu bo wiem że to bezsensu i tak to nic nie da , ja poprostu jak napisałem wyżej " to są czyste lużne moje myśli na temat tego co tu się dzieje , ja kase mam ale nie szastam nią na rej grze nie miałem i nie mam zamiaru tego robić i pokazywać jaki ja to jestem nadziany , gram dlla przyjemności i znajomości:) , moje zamki są zwykłe nie pokazuje że mam po co to bez sensu , chwalić sie jaki ja to jestem nadziany heheehe. kiedyś bardzo dużo czerpałem przyjemniści z tej gry teraz to dno.
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • Ikkei (PL1)Ikkei (PL1) Posty: 318PL1
    edytowano 24.03.2015
    Lechistan napisał użytkownik: »

zycze Wam byscie sie trzymali z daleka od brudow mapy. No i zeby mapa trzymala brudne lapki z dala od Was. Nie liczylbym na to ale coz....

mam nadzieje

Leszku ale sfat sfora tez jest skażona jucz brudami mapy wiec już za późno
    Ikkei @ WWW 1
  • edytowano 24.03.2015
    słuchaj Ultimate ja tu nie dałęm żadnego manifestu bo wiem że to bezsensu i tak to nic nie da , ja poprostu jak napisałem wyżej " to są czyste lużne moje myśli na temat tego co tu się dzieje , ja kase mam ale nie szastam nią na rej grze nie miałem i nie mam zamiaru tego robić i pokazywać jaki ja to jestem nadziany , gram dlla przyjemności i znajomości:) , moje zamki są zwykłe nie pokazuje że mam po co to bez sensu , chwalić sie jaki ja to jestem nadziany heheehe. kiedyś bardzo dużo czerpałem przyjemniści z tej gry teraz to dno.

Owszem dno, teraz aby toczyć wojny 1v1 trzeba miec do tego koalicje...o ironio :D
    Masakra ale co zrobisz jak nic nie zrobisz? nic nie zrobisz...co możesz zrobić? nic..
    1. Zawsze mam rację
  • Slupio98 (PL1)Slupio98 (PL1) Posty: 441
    edytowano 24.03.2015
    Lechistan napisał użytkownik: »

mam nadzieje
    UE też się trzymała z dala od geopolityki i oniej zapomniała, aż geopolityka przyszła do niej... ;)

Ja maniakiem nie jestem, ale na czym ta gra polega? Na narobieniu 40k deffa, siedzeniu za zamkniętą bramą i modleniu się by wojna się skończyła?
    Gra polega na atakach, wojnach itd.
    Wojnę można wygrac tylko poprzez jednoczenie się w duże grupy , przykład? Państwa Osi vs alianci. Albo Niemcy i Rosja vs Polska, przykładów można wiele. Nie dziwię się, że przenieśliśmy to do gry.

Trochę szkoda że tak to wygląda, ale to nieunikniony skutek gry, który wykształcił się samoistnie. Szkoda również że wojna polega na kompletnej destrukcji, ale z drugiej strony zaryzykujecie swoim zamkiem i postami zaufanie w czyjś honor? Osoby którą nie znacie na dodatek?
    Dodatkowo dzieląć koalicje otrzymamy tylko ropzier*** na mapie jaki jest w Europie, a i to nie przeszkodzi w wojnach bo zaczną się tworzyć sojusze między koalicyjne i tak sowją drogą to czemu ktoś ma rezygnować z hegemonii na mapie?
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• mareooo2mareooo2 Posty: 11
    edytowano 25.03.2015
    cofnijmy sie dwa lata do tyłu , kochana , wtedy była zabawa nie to co teraz się dzieje i forum aż sie chciało czytać

Podziekuj koledze lechistanowi i wojtusiowi obecnie zuku to oni tu mydlili oczy swoim aka i szczuli jadem dzieki nim teraz panuje tu taka nienawisc i agresja
    mareooo @ pl 1
Sign In to comment.