Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Klejnoty i ubranka

O Prze Luj (PL1)O Prze Luj (PL1) Posty: 253
edytowano 09.02.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Jak zapewne wszyscy wiemy klejnoty wpadają zdecydowanie za często i ciężko jest wykonać misje polegające na znalezieniu legendarnych/epickich przedmiotów podczas ataków na wieże.

Próbowałem zapełnić magazyn klejnotami (bo jak wszyscy wiedzą kiedy mamy pełno ubranek, świeci się on na czerwono i żadne ubranko więcej nie wpadnie) ale jest to niemożliwe.
Skoro nie chcecie dać nam wyboru co chcemy znajdować w wieżach ( czy ubranka czy klejnoty) to chociaż zróbcie pojemność magazynu na 50 klejnotów i 50 ubranek i jeśli w magazynie znajdzie się już 50 klejnotów to będą wpadać ubranka;)

Mam sugestię tutaj do moderatorów ( Filip, Asia). Skontaktujcie się z supportem na ten temat i spytajcie czy jest możliwe takie rozwiązanie ;)
Post edited by O Prze Luj (PL1) on
Chcemy powrotu Alchemika!!

Komentarz

• Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 09.02.2015
    Każde rozwiązanie jest możliwe - kwestia w tym, czy jest (dla GGS opłacalne pod względem ekonomicznym, tzn. koszt wdrożenia).

Faktycznie - próbowałem zapełnić magazyn klejnotami i to mi się o tej pory nie udało... Ciekawe dlaczego? Czyżbym za mało ich zebrał?

Obawiam się, że pomysł (acz logiczny) zdobywania wyposażenia, kiedy magazyn klejnotów jest pełny nie przejdzie. Bo co zrobić, jeśli oba będą pełne? Ja bym chciał rubiny... ;)
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 09.02.2015
    Piekielne klejnoty. Niech ktoś im krzywdę zrobi;)...
    ...Skoro nie chcecie dać nam wyboru co chcemy znajdować w wieżach ( czy ubranka czy klejnoty) to chociaż zróbcie pojemność magazynu na 50 klejnotów i 50 ubranek i jeśli w magazynie znajdzie się już 50 klejnotów to będą wpadać ubranka...
    Tia, dadzą nam. Tylko jak ulepszymy większą pojemność ''magazynowania'' wyposażenia i pewnie za rubiny;)...
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
Sign In to comment.