Strona główna Polish Wasze pytania do gry Porady & Triki

FrugoFAQ's| Spis jednostek w Empire

24

Komentarz

• zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 15.07.2015
    Ale możesz chyba zaktualizować ten słowny spis?

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 15.07.2015
    Jak wiecie, dużymi krokami zbliża się nowe forum i będzie można dodawać grafikę. Trochę cierpliwości :)

Pozdrawiam, Jan
  • frugo1991 (PL1)frugo1991 (PL1) Posty: 1,458
    edytowano 16.07.2015
    zysiu2000 napisał użytkownik: »
    Ale możesz chyba zaktualizować ten słowny spis?

Da się, ale chciałem na nowo przegrupować wojsko, dodać ilustrowany schemat zmiany jednostek na weteranów i dalej na gwardię do Koszar, potem do miniatur krain wojska z nich itd. A bez tego nie ma co zaczynać.
    Frugo1991 @ WWW 2
    edytowano 16.07.2015
    To czekamy aż zmodernizują nam forum.:)

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• frugo1991 (PL1)frugo1991 (PL1) Posty: 1,458
    edytowano 16.07.2015
    To czekamy aż zmodernizują nam forum.:)

Na razie to ta modernizacja niezbyt mi się podoba ze względu na archiwum, stamtąd czerpię dużo wiedzy, również dotyczącej tego spisu.
    Frugo1991 @ WWW 2
    edytowano 17.07.2015
    frugo1991 napisał użytkownik: »
    Na razie to ta modernizacja niezbyt mi się podoba ze względu na archiwum, stamtąd czerpię dużo wiedzy, również dotyczącej tego spisu.

Masz rację. To spory minus.

• GokuGoku Guest Posty: 212
    edytowano 17.07.2015
    frugo1991 napisał użytkownik: »

Było wiadomo co się stanie z postami z archiwum gdyż Asia07 o tym wspominała tu i pisała, że te działy ulegną usunięciu.

Goku
    hw8r0z.jpg
    Kontakt z zespołem wsparcia technicznego: SUPPORT
  • Nikoks2Nikoks2 Posty: 262
    edytowano 17.07.2015
    Zwykły Zbrojny nie jest uniwersalny :P Ma tylko dobry atak wręcz a nie obrone.
    Trololololololo ;D h5818BF26
    edytowano 17.07.2015
    Nikoks2 napisał użytkownik: »
    Zwykły Zbrojny nie jest uniwersalny :P Ma tylko dobry atak wręcz a nie obrone.

Teraz już nie, ale kiedyś...

• kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 18.07.2015
    Goku napisał użytkownik: »
    Było wiadomo co się stanie z postami z archiwum gdyż Asia07 o tym wspominała tu i pisała, że te działy ulegną usunięciu.

Goku
    Było napisane o usunięciu działu a nie tematów z archiwum
    DŁUGO jeszcze będziecie zbierać informacje ? :
    Archiwa

Pracujemy nad zebraniem kompletu informacji w związku z tą zmianą. Prosimy o cierpliwość1
  • Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 19.07.2015
    Zrobiłem małe zestawienie jednostek. W zasadzie brakuje tylko informacji, gdzie można zdobyć poszczególne jednostki.
    http://robert-test123.weebly.com/jednostki.html
    Mam nadzieję, że nikt z teamu GGS nie ma mi za złe, że wszelkie informacje zamieszczam na innej stronie.
    Robertolog @ WWW 1
  • Lukasz1234 (INT1)Lukasz1234 (INT1) Posty: 192
    edytowano 19.07.2015
    Robertolog napisał użytkownik: »
    Zrobiłem małe zestawienie jednostek. W zasadzie brakuje tylko informacji, gdzie można zdobyć poszczególne jednostki.
    Mam nadzieję, że nikt z teamu GGS nie ma mi za złe, że wszelkie informacje zamieszczam na innej stronie.

Ładnie.

PS: Za złe Ci nie będą mieli (przecież zawsze możesz zapytać Support o zgodę) :).

PS2: Zamień słowo My Site (Moja Strona) na tytuł strony. Będzie ładniej :) .
    15nnl1gpng

edytowano 19.07.2015

Super! Mam tylko malutką prośbę. Mógłbyś to posegregować? Dziękuję.:)

edytowano 19.07.2015
    Super! Mam tylko malutką prośbę. Mógłbyś to posegregować? Dziękuję.:)
    wg czego mam posortować? ;)
    Robertolog @ WWW 1
  • Lukasz1234 (INT1)Lukasz1234 (INT1) Posty: 192
    edytowano 19.07.2015
    Zrobiłem małe zestawienie jednostek. W zasadzie brakuje tylko informacji, gdzie można zdobyć poszczególne jednostki.http://robert-test123.weebly.com/jednostki.htmlMam nadzieję, że nikt z teamu GGS nie ma mi za złe, że wszelkie informacje zamieszczam na innej stronie.

Jeszcze jedno.Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami w projekcie Empire zapraszam do kontaktu poprzez PW.
    15nnl1gpng

edytowano 19.07.2015
    wg czego mam posortować? ;)

Krain, grup. Wojska z koszar razem, wojska z Archipelagu razem.

• Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 19.07.2015
    Jedno pytanko.
    Gdzie się produkuje straszliwe wilki,asasynów czy demonicznych wojowników za złoto?
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 19.07.2015
    Piotrek9332 napisał użytkownik: »
    Jedno pytanko.
    Gdzie się produkuje straszliwe wilki,asasynów czy demonicznych wojowników za złoto?
    Z tego co wiem demonów może produkować gracz, którego sojusz ma stolicę na Szczytach. Poza tym można ''werbować'' wojska wspomniane przez ciebie za kasę. Za naszą realną kasę;).
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    edytowano 19.07.2015
    Piotrek9332 napisał użytkownik: »
    Jedno pytanko.
    Z tego co się orientuję i jakie krążą plotki to można, ale jest to bardzo drogie przedsięwzięcie. A gdzie? Pewnie w koszarach.
    Na dobrą sprawę to pytanie bardziej do supportu dlaczego jest podana taka dana w pliku xml.
    Robertolog @ WWW 1
  • Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 19.07.2015
    mati0074 napisał użytkownik: »
    Z tego co wiem demonów może produkować gracz, którego sojusz ma stolicę na Szczytach. Poza tym można ''werbować'' wojska wspomniane przez ciebie za kasę. Za naszą realną kasę;).

Co do demonów rozumiem, a reszta jest dla zaangażowanych w budżet firmy rubinowców:)
    A to screen, który znalazłem w dyskusji dotyczącej ogłoszeń:
    http://scr.hu/0y22/mam6i
Sign In to comment.