Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Za mało wiosek

O Prze Luj (PL1)O Prze Luj (PL1) Posty: 253
edytowano 20.11.2014 w Wasze pytania do gry
Cześć,
Od dłuższego czasu zastanawia mnie czemu twórcy gry nie wrzucają więcej wiosek na krainach.
Obecnie sytuacja wygląda tak, że znalezienie wolnej wioski do 150 kroków od swojego zamku graniczy z cudem.
Za to zauważyłem że osoby będące w mocnych sojuszach mają pozajmowane 20 lub więcej wiosek. Taka sytuacja nie jest dobra dla rozwijających się graczy- na krainach ciężko o surowce, trzeba dosyłać sobie z Wielkiego Królestwa, żeby wykonywać zadania. Podczas gdy zdecydowana większość graczy z lvl 70, którzy zaczęli grać wcześniej trzyma te kilkadziesiąt wiosek u siebie.

Skoro widać ze jest takie zapotrzebowanie na wioski, warto by było wrzucić ich trochę więcej ?
Albo chociaż zredukować maksymalną liczbę wiosek do powiedzmy 10?
Wtedy zwolniłyby się wioski z surowcami, bo większość graczy z wysokim lvl wolałaby przejmować te z żywnością

Rozumiem, że o wioski podobnie jak o posterunki trzeba powalczyć i się postarać - tyle że posterunków każdy może mieć 3, wiosek ponad 20- i cierpią na tym słabsze sojusze jak również gracze którzy dopiero zaczynają grać ....
Post edited by O Prze Luj (PL1) on
Chcemy powrotu Alchemika!!
«1

Komentarz

• edytowano 21.10.2014
    zgadzam sie bardzo trudno zdobyć wioske
    kubaexterminato @ pl 1
  • FlurryFlurry Posty: 57
    edytowano 21.10.2014
    Trudno musicie szukac na obrzerzach mapy miec dobrego dowucw i wilki to zdobędziecie:)
  • frugo1991 (PL1)frugo1991 (PL1) Posty: 1,458
    edytowano 21.10.2014
    WIosek można mieć 75 łącznie. Ale NIE dodaniu.
    Frugo1991 @ WWW 2
  • O Prze Luj (PL1)O Prze Luj (PL1) Posty: 253
    edytowano 21.10.2014
    Jestem na obrzeżach mapy na zimie - od dwóch miesięcy nie pojawiła się ANI JEDNA wioska w promieniu 100 kroków- codziennie sprawdzam
    Coś tu jest chyba nie halo
  • ArapaimaGamerArapaimaGamer Posty: 50
    edytowano 21.10.2014
    A co się dziwicie i narzekać, że jest mało wiosek... Jest mało bo graczy nie przybywa znacząco. A połowa zajętych wioch zalega na kontach-słupach w edenach, akademiach lub szkółkach. Im więcej graczy, im więcej ich zaczyna grę na zimie, piasku lub wzgórzach tym częściej i więcej respi się wioch. Polecam szukać cierpliwie na środku mapy danej krainy. Prędzej tak znajdziecie pojedyncze/porzucone lub z ruin graczy wioski niż traficie nowe wiochy na obrzeżach. Ja tak na zimie zebrałem 85% wiosek. Powodzenia.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    "Są sprawy proste, jak np. matematyczne równania,
    lecz jeżeli ktoś ZŁA był nauczony, to ZŁA używać będzie, jako rozwiązania !."
  • Walkiria26Walkiria26 Posty: 11
    edytowano 22.10.2014
    prawda wioski sie nie pokazują wieć trzeba walczyc pzdr
    Walkiria26 @ pl 1
  • O Prze Luj (PL1)O Prze Luj (PL1) Posty: 253
    edytowano 22.10.2014
    ArapaimaGamer napisał użytkownik: »
    A co się dziwicie i narzekać, że jest mało wiosek... Jest mało bo graczy nie przybywa znacząco. A połowa zajętych wioch zalega na kontach-słupach w edenach, akademiach lub szkółkach. Im więcej graczy, im więcej ich zaczyna grę na zimie, piasku lub wzgórzach tym częściej i więcej respi się wioch

Prawda jest taka, że na krainy idą Ci, którzy faktycznie coś grają w Empire.Ci którzy zakładają konto i pograją tydzień, szybko popadają w ruinę.
    Tylko co taki gracz z 25 lvl ma zrobić ? Idzie na zimę, patrzy a tu brakuje surowców, a wioski wszystkie zajęte. No to przestaje grać, bo gra robi się bardzo trudna.
    Zabieranie wiosek z ruin też nie wchodzi w grę, bo jest niepisane prawo, że wioski należą do sojuszu... I bądź tutaj mądry, nie każdy ma czas żeby codziennie poświęcać godzinę czasu na szukanie wolnych wiosek, których nie ma
  • edytowano 22.10.2014
    Witam,

Już swego czasu ilość wiosek na gracza została ograniczona. Wiele graczy, zwłaszcza Ci którzy osiągnęli najwyższy poziom, swoje wioski oddaje, bo starcza im surowców z wież. Musisz częściej wieże atakować niejako w zastępstwie wiosek których jeszcze nie masz, n nich zdobywasz znaczna ilość surowców na budowę, złoto itd. I nie zapominajmy, ze to gra wojenna, w której wioski można zdobywać. Nie wszystkie sojusze są miedzy sobą w współpracy, wiele jest skonfliktowanych, wiec jest co zdobywać :)

Pozdrawiam
  • Maciek13x (PL1)Maciek13x (PL1) Posty: 12
    edytowano 22.10.2014
    Milimetr napisał użytkownik: »
    Witam,
    Już swego czasu ilość wiosek na gracza została ograniczona. Wiele graczy, zwłaszcza Ci którzy osiągnęli najwyższy poziom, swoje wioski oddaje, bo starcza im surowców z wież.
    Mam takowy nabiłem głównie na baronach i jakiś śmiesznych zadaniach, wioch nie oddaje, bo prawie ich nie mam.
    Milimetr napisał użytkownik: »
    Musisz częściej wieże atakować niejako w zastępstwie wiosek których jeszcze nie masz, n nich zdobywasz znaczna ilość surowców na budowę, złoto itd. I nie zapominajmy, ze to gra wojenna, w której wioski można zdobywać. Nie wszystkie sojusze są miedzy sobą w współpracy, wiele jest skonfliktowanych, wiec jest co zdobywać :)
    ....a te sojusze bez współpracy są w koalicjach, wiec nie ma co zdobywać kropka :)

I nie zapominajmy, że to jest gra...za pieniądze :)
    Maciek13x @ pl 1
  • lexusss2012lexusss2012 Posty: 418
    edytowano 22.10.2014
    O Prze Luj napisał użytkownik: »
    Cześć,
    Od dłuższego czasu zastanawia mnie czemu twórcy gry nie wrzucają więcej wiosek na krainach.
    Obecnie sytuacja wygląda tak, że znalezienie wolnej wioski do 150 kroków od swojego zamku graniczy z cudem.
    Za to zauważyłem że osoby będące w mocnych sojuszach mają pozajmowane 20 lub więcej wiosek. Taka sytuacja nie jest dobra dla rozwijających się graczy- na krainach ciężko o surowce, trzeba dosyłać sobie z Wielkiego Królestwa, żeby wykonywać zadania. Podczas gdy zdecydowana większość graczy z lvl 70, którzy zaczęli grać wcześniej trzyma te kilkadziesiąt wiosek u siebie.

Skoro widać ze jest takie zapotrzebowanie na wioski, warto by było wrzucić ich trochę więcej ?
    Wtedy zwolniłyby się wioski z surowcami, bo większość graczy z wysokim lvl wolałaby przejmować te z żywnością

Rozumiem, że o wioski podobnie jak o posterunki trzeba powalczyć i się postarać - tyle że posterunków każdy może mieć 3, wiosek ponad 20- i cierpią na tym słabsze sojusze jak również gracze którzy dopiero zaczynają grać ....

wiosek nie jest za malo ba ich jest za duzo jakby bylo ich mniej to niebylyby kitrane na slupach.
    bo nieraz mniej znaczy wiecej.
    Mów co myślisz, ale myśl co mówisz nie bądź głupi..
  • Domin_Klimek (PL1)Domin_Klimek (PL1) Posty: 1,063
    edytowano 23.10.2014
    Cześć,

Wiesz co z każdą chwilą pojawiają się wioski na mapie świata żeby je znaleść trzeba naprawdę być czujnym
    5596cfa1c7929png
    Wyrabiam Sygnatury i prowadzę serię Kosmos
    Domin_Klimek Diuk
    edytowano 24.10.2014
    Domin_Klimek3 napisał użytkownik: »
    Wiesz co z każdą chwilą pojawiają się wioski na mapie świata żeby je znaleść trzeba naprawdę być czujnym

Nieprawda.
    Frugo1991 @ WWW 2
  • edytowano 24.10.2014
    Cześć,

Wież Luj, gdyby było więcej wiosek to chyba był by cud :D
    Ale Zawsze wioski można zwąść nie wypowiadając wojny ;)
    Nie którzy gracze dają wioski nie tylko swoim akademią czy szkołą
    ale i innym ludziom ;) Wiec trzeba szukać takiego który ma dużo wiosek i się spytać czy da jedną :D
    to jest najlepsze rozwiązanie (a co to pustych wiosek które się pojawiają na krańcu mapy )
    Pojawiają się dość często ;) Tylko szkoda ze nie mam wilków wtedy bym miała taką wiochę :D
    A jak chce się mieć wioskę trzeba mieć i wilki - są sypkie i ciche ;)
    edytowano 24.10.2014
    Anioł2 napisał użytkownik: »

ale i innym ludziom ;) Wiec trzeba szukać takiego który ma dużo wiosek i się spytać czy da jedną :D
    to jest najlepsze rozwiązanie (a co to pustych wiosek które się pojawiają na krańcu mapy )
    Pojawiają się dość często ;) Tylko szkoda ze nie mam wilków wtedy bym miała taką wiochę :D

Fakt, ze np. na wschodzie lodów wiosek nie dodano już od 6 miesięcy.
    Frugo1991 @ WWW 2
  • edytowano 24.10.2014
    A na innych Kierunkach świata sprawdziłeś ??;))
    edytowano 24.10.2014
    Na Północy tak samo.
    Frugo1991 @ WWW 2
  • edytowano 24.10.2014
    No to nie wiem po moi sojusznicy wczoraj dali podbój na kilka wioch ;))
    edytowano 24.10.2014
    Może na Południu albo Zachodzie? Na Południu kilka razy dali.
    Frugo1991 @ WWW 2
  • antek p (PL1)antek p (PL1) Posty: 995
    edytowano 24.10.2014
    Anioł2 napisał użytkownik: »

Hmm... sypkie...
    Kogoś mi to przypomina ...
    Ktoś tak pisał :D
    antek p @ pl1

"W świecie bez złota moglibyśmy być bohaterami"- Edward "Czarnobrody" Thatch.
    "Nic nie jest prawdą , wszystko jest dozwolone."

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • HELGHASTHELGHAST Posty: 2
    edytowano 24.10.2014
    antek p napisał użytkownik: »
    Hmm... sypkie...
    Kogoś mi to przypomina ...
    Ktoś tak pisał :D

Też to zauważyłem ^^

A co do tematu to ja jakoś w wakacje na wschodzie zdobyłem dużo wiosek, wystarczy trochę poczekać.
    HELGHAST @ LT 1
Sign In to comment.