Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Wyszukiwarka sojuszy.

Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
edytowano 12.10.2014 w Sugestie, pochwały & krytyka
Ok. roku temu też grałem w tą grę pod nazwą Rudy102, niestety, na pewien czas przestałem grać, a potem się "zgruzowałem", czyli po moim zamku pozostały ruiny. Po tym jakże smutnym wydarzeniu przestałem grać.
W tamtych czasach byłem w sojuszu "We Are The Best", z tego, co pamiętam. Po tym roku chciałbym zobaczyć, jak on się sprawuje (Jeśli jeszcze ten sojusz istnieje...). Ale jak to mam zrobić? No, tak! WYSZUKIWARKA SOJUSZY!
Z lewej strony ekranu będzie coś w stylu domyślnej wyszukiwarki graczy. Kiedy wyszuka się sojusz, wyskoczy jego główna strona.
A teraz mały obrazek, związany z wyszukiwarką: Attachment not found.. To jest pomysł z ustanowieniem wyszukiwarki :).
Post edited by Rudenet (PL1) on
Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
Support.

Komentarz

• edytowano 12.10.2014
    Sojusze możesz wyszukać w rankingu sojuszy

I cóż... twój sojusz chyba już nie istnieje :/
    ziak.png
  • frugo1991 (PL1)frugo1991 (PL1) Posty: 1,458
    edytowano 12.10.2014
    Przecież wyszukiwarka jest :) Po co druga, w rankingu w dodatku lepiej się wyszukuje, ale jakby to miało wyglądać? Wyszukać na mapie sojusz?
    Frugo1991 @ WWW 2
  • Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
    edytowano 12.10.2014
    Nie wyszukać na mapie, tylko po wyszukaniu sojuszu, a więc wpisaniu nazwy sojuszu, wyświetliłaby się 1 zakładka sojuszu.
    Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
    Support.
  • frugo1991 (PL1)frugo1991 (PL1) Posty: 1,458
    edytowano 12.10.2014
    Rudenet napisał użytkownik: »
    Nie wyszukać na mapie, tylko po wyszukaniu sojuszu, a więc wpisaniu nazwy sojuszu, wyświetliłaby się 1 zakładka sojuszu.

To bezsens, to samo można zrobić 1 kliknięciem więcej
    Frugo1991 @ WWW 2
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 12.10.2014
    Nie widzę potrzeby. Nie ma co przesadzać z minimalizacją kliknięć.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 12.10.2014
    Tak prawdę mówiąc (pisząc) to funkcja wyszukiwania sojuszy NIE ISTNIEJE.

W oknie rankingu trzeba wpisać prawie dokładnie nazwę sojuszu, bo inaczej nie znajdzie. Słowo "prawie" oznacza, że ignorowane są małe i duże litery. Brakuje "dzikich znaków", które umożliwiłyby wyszukiwanie sojuszy posługując się jedynie fragmentem nazwy...
Sign In to comment.