Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Zamykanie tematów.

Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
edytowano 09.10.2014 w Sugestie, pochwały & krytyka
Czemu tematy zamykać mogą tylko moderatorzy (Głównie robi to Tieru.) :mad:?
Chciałbym, aby zamykać/otwierać tematy mogli także twórcy tematów, jednakże moderatorzy mogliby robić dokładnie to samo.
Post edited by Rudenet (PL1) on
Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
Support.

Komentarz

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 09.10.2014
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
    edytowano 09.10.2014
    Ciesiek miał każdy temat?
    Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
    Support.
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 09.10.2014
    Rudenet napisał użytkownik: »
    Ciesiek miał każdy temat?
    Takie dobre, nie powtarzające się, przemyślane? Chyba tak:p.
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
Sign In to comment.