Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Gumiś i jego zainteresowania

cosiek_ktosiekcosiek_ktosiek Posty: 41
edytowano 15.07.2014 w Wiadomości sojusznicze
Gumiś chyba jest osoba bardzo potrzebującą, zapewne to brak urody.
Fakt faktem że robi ankietę - socjolog
Ale pytać ludzi o stosunki ? To chyba przesada.
Ciekawe o jaką propozycję mu chodzi ??? :)
Fakt faktem że również mężczyznom ją składa.
Chyba ze to pomysł na nowy interes....

http://scr.hu/9kc/qfkvt

Gumiś a sanepid już był u Ciebie ?

Gumiś Ty już ELO obiecałeś stolice :D
a dostali ogień w zamkach ...
trzymaj fason i swoja oddaj, pod warunkiem ze będziesz miał co oddawać :D
Post edited by cosiek_ktosiek on
cosiek_ktosiek @ pl 1
«134

Komentarz

• MarcinUser29MarcinUser29 Posty: 185
    edytowano 13.07.2014
    Jak się ma gówniane akademie to się chce zabrać komuś innemu. :)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • ever87 (PL1)ever87 (PL1) Posty: 3
    edytowano 13.07.2014
    Jestem Ciekawa co mu odpisały moje akademie :P jakie pociski dostał hehe
    everka @ in 1
  • mundinelamundinela Posty: 38
    edytowano 13.07.2014
    ever872 napisał użytkownik: »
    Jestem Ciekawa co mu odpisały moje akademie :P jakie pociski dostał hehe

Ojjjj *,*

Stosunek co najmniej 2 razy w tygodniu i to nie byle jaki... Zawsze z gumką !
    całkowity Brak Snu
  • Variat7 (PL1)Variat7 (PL1) Posty: 73
    edytowano 13.07.2014
    cosiek_ktosiek napisał użytkownik: »
    Gumiś chyba jest osoba bardzo potrzebującą, zapewne to brak urody.
    Fakt faktem że robi ankietę - socjolog
    Ale pytać ludzi o stosunki ? To chyba przesada.
    Ciekawe o jaką propozycję mu chodzi ??? :)
    Fakt faktem że również mężczyznom ją składa.
    Chyba ze to pomysł na nowy interes....

http://scr.hu/9kc/qfkvt

Gumiś a sanepid już był u Ciebie ?

Afera goni afere,a szczerze........
    Glupków ci nam na mapie wystarczająco ........
    Gumiś to jeden z niewielu na tej mapie co wiedzą o czym pisza .
    ps. Gównianych szkółek i aka dawno się pozbył np. Imperium Sithow :D
    ups , ci sa teraz aka Black Sun :) Gratulacje :)
  • mundinelamundinela Posty: 38
    edytowano 13.07.2014
    Variat7 napisał użytkownik: »
    Afera goni afere,a szczerze........
    Glupków ci nam na mapie wystarczająco ........
    Gumiś to jeden z niewielu na tej mapie co wiedzą o czym pisza .
    ps. Gównianych szkółek i aka dawno się pozbył np. Imperium Sithow :D
    ups , ci sa teraz aka Black Sun :) Gratulacje :)

Fascynujące...
    całkowity Brak Snu
  • Gumiś1984 (PL1)Gumiś1984 (PL1) Posty: 165
    edytowano 13.07.2014
    No i to pokazuję tylko i wyłącznie fakt że wszędzie w każdym sojuszu nawet we własnej koalicji macie kretów bo inaczej wygrać nie potraficie.

Pokazuje też to że pomimo że macie kretów w Aka swojego współkoalicjanta to jeszcze po pierwszej wiadomości się z tego wysypujecie:))

Swoją drogą fajne układy tam macie nie prościej nazwać sojusze w Bękartach "Brak Snu" Brak Snu1" "Brak Snu2"..... "Brak Snux"????? Skoro i tak wszędzie siedzą wasze multiki?????

Jedna malutka wiadomość i ile ciekawych rzeczy potwierdziła żal mi Was.
    Gumiś1984 @ pl 1
    edytowano 13.07.2014
    Monika do twoich nie pisałem bo wiem że oni są sztywni i nie wsypują tak szybko po za tym z twoimi Aka jest prościej bo to twoje Aka a ty jako gracz Braku Snu ciężko byś nie miała nad nimi kontroli ale co innego w Aka współkoalicjanta
    Gumiś1984 @ pl 1
  • edytowano 13.07.2014
    Jak juz pisałem taka z nich Elita jak z koziej d...trąba ciekawe czy znajda sie napiszmy niemadrzy ludzie co uwieza temu typkowi he he puzniej im napisze ze tak naprawde zdobyli i wypracowali sobie wszystko sami wiec nie warto rozmawiac z nimi o niczym innym jak tylko o realu jezeli maja na to ochote bo w grze maja wszystkich za nic:)
    Pablllo3Player @ pl 1
  • MarcinUser29MarcinUser29 Posty: 185
    edytowano 13.07.2014
    Gumiś multiki? A wy nie macie? :D

Nie rozmieszaj mnie, proszę...
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • PsokiPsoki Posty: 17
    edytowano 13.07.2014
    Dzien dobry wieczor. Tu korona Fata Cruento a zarazem dyzurny DJ Braku Snu. Ja jeszcze tej ankiety nie dostalem, ale jakby co z opiekunami naszego soju czyli Musziem i Asia jestesmy zwiazani uczuciowo. No z innymi tez. Gumisia nie znamy za bardzo wiec i nasze uczucia sa na razie nierozpoznawalne. A tak na serio - Fata Cruento uwielbia Brak Snu co udowadniala nie raz na mapie, nawet grozby Elity ze nas spala jesli nie zostaniemy ich Akademia nie pomogly , wiec chetnie wezmiemy udzial w takiej ankiecie. Nudzimy sie strasznie walczac z Loza Szydercow wiec koniecznie prosimy o kilka ankiet badajacych nasze preferencje seksualne. Psoki.
    Psoki @ pl 1
    edytowano 13.07.2014
    mundinela napisał użytkownik: »
    Fascynujące...

Nie wiem jak długo grasz i ile wiesz ,ale odkąd Mój Sojo zetknął się z Gumiś, szanujemy Go ( był koroną Legionu Zagłady) po wygaszeniu wojny nie pitolił się ,kto nadal atakował , dostawał kopa w cztery literki wiesz :) Takich trzeba na mapie , a nie tych co piszą nawet po 2-tyg. że wiadomość do szkółek i aka jeszcze nie dotarła,ale zapewni cię że w najbliższych dniach ustaną ataki :D
    Takich przywódców to kopać w tyłek co ścieme tylko walą. Tu było szybkie działanie i to się liczy .
    edytowano 13.07.2014
    Ty to do mnie Variat napisales?????????????????
    Psoki @ pl 1
    edytowano 13.07.2014
    a kogo cytuje????????
    edytowano 13.07.2014
    wiec sluchaj gosciu, nie cierpie Elity, nie ma dla mnie znaczenia przeszlosc, dla mnie to ludzie bez honoru, spalili moj sojusz juz kilka razy atakujac niziutkie levele np. 28 i 31, my w Braku Snu jestesmy szczesliwi, i wiele im zawdzieczamy, cale szczescie ze jestes variat nr 7 , a nie numer 1,
    Psoki @ pl 1
    edytowano 13.07.2014
    No Marcin my nie mamy multików w Aka naszych współ koalicjantów a tym bardziej w waszych Aka.

Moja wiadomość miała jedynie na celu pokazanie że Wam po prostu ciężko jest wygrać inaczej niż obstawiając się dziesiątkami Akademii które wzamian za waszą protekcję i prezenty są zaślepieni Brakiem Snu.

Co do wpisu że mamy gówniane Akademie nie zgodze się z tobą że takie są a jedynie mamy mało Akademii bo od początku tej gry uważałem i uważam nadal że siłą sojuszu nie jest potężna ilość Akademii a to co sojusz sobą reprezentuję.

A co do jakości Aka to mam po tych kilku tygodniach wojny potężne wątpliwości co do waszych Aka bo o sojuszach głównych się nie wypowiem bo rzadko do nas przychodzicie.

Dla mnie fakt że po miesiącu wojny 80 waszych sojuszy przeciwko naszemu jednemu i naszym jak to powiedziałeś "gównianym" Akademią oraz bardzo walecznym choć nie licznym koalicjantom nie poszliście choć kawałek do przodu mówi sam za siebie.

I nie wiem jak byście się starali zabrali nam wszystko co można w tej grze zabrać tej wojny w moich oczach i w oczach ludzi którzy chociaż w promilu mają własne obiektywne spojrzenie nie wykreowane przez Brak Snu nie wygracie.

Każdy kto ma odrobinę pojęcia o tej grze doskonale wie że żaden inny sojusz po takich nocach jakie nam fundujecie (zdażało się nawet po 750 trąbek) nie wytrzymał by nawet tygodnia.
    Gumiś1984 @ pl 1
    edytowano 13.07.2014
    Psoki napisał użytkownik: »
    wiec sluchaj gosciu, nie cierpie Elity, nie ma dla mnie znaczenia przeszlosc, dla mnie to ludzie bez honoru, spalili moj sojusz juz kilka razy atakujac niziutkie levele np. 28 i 31, my w Braku Snu jestesmy szczesliwi, i wiele im zawdzieczamy, cale szczescie ze jestes variat nr 7 , a nie numer 1,

Czy Ty masz jakiś problem? Czy Gumiś jest koroną Elity?? No i pytanie : czy Gumiś Was Palił? Założyliście temat o Gumisiu , a nie o Elicie , więc??
    ps. jakbym miał wyliczać kto Nas palił, zeszłoby mi z godzinke na wspomnieniach , więc.......Palił te niskie lvl Gumiś??
  • ever87 (PL1)ever87 (PL1) Posty: 3
    edytowano 13.07.2014
    Gumiś1984 napisał użytkownik: »
    Monika do twoich nie pisałem bo wiem że oni są sztywni i nie wsypują tak szybko po za tym z twoimi Aka jest prościej bo to twoje Aka a ty jako gracz Braku Snu ciężko byś nie miała nad nimi kontroli ale co innego w Aka współkoalicjanta

Moje ak ... ak, którymi sie opiekuje są wierne :) mi lub BSowi jak zwał tak zwał
    ale ciekawa jestem co by odpisał no Szaniec i DLA
    tam maja fantazje :))

Pozdrowionka :*)
    everka @ in 1
    edytowano 13.07.2014
    Gumis w BS mowia ze to nie mozesz ty tego pisac tylko ktos na Twoim koncie, bo Ty jestes madry facet. Co do waszych szkolek bo ztakimi mielismy okazje sie "zaprzyjaznic" , moge powiedziec ze najsilniejsze nie sa. To ze wybraniacie ataki o niczym kompletnie nie swiadczy. Woesz jak to jest, kropla dazy skale. A skoro jest jak piszesz to dlaczego Akademie Wasze przechodza do NOE a czesc żebrze zaraz po atakach o pokoj. My o niego nie poprosimy nigdy mimo ze jesesmy malym slabym sojem, bedziemy walczyc obojetnie ile razy nas spalicie. A jesli chodzi o BS to zawdzieczamy im nie prezenty, ale przednia zabawe, atmosfere, i poznalismy wspanialych ludzi, a takie ankiety czy zapytania w trakcie wojny to zwykle swinstwo. Pozdrawiam, doceniajac to ze umiecie obronic 750 atakow.
    Psoki @ pl 1
    edytowano 13.07.2014
    Variat, juz mnie slabisz, jest w super honorowym soju ktory pali niskie levele, on akurat nie, ale z kim przystajesz takim sie stajesz.
    Psoki @ pl 1
  • edytowano 13.07.2014
    Elita jest jechana za zniszczenie przerwy wakacyjnej całej mapie!!!!Wiec nie becz i sie nie podniecaj!!!Jestescie niechcianym elementem tej gry bez zycia realnego!!!
    Pablllo3Player @ pl 1
Sign In to comment.