Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

a wiec Sich2 sprzedane jednak katon killis ?ukaszm tyskiehero gratulacje podstepu

1912

Komentarz

• mcj_trojanmcj_trojan Posty: 118
    edytowano 29.01.2014
    RudaMańka napisał użytkownik: »
    lepiej będzie jak nie odpowiem, heheheh

czyli pewnie wymagasz "reguralnej opieki"

moge kilka dni Cie przypilnowac:d
    mcj_trojan @ pl 1
  • RudaMańka (PL1)RudaMańka (PL1) PL1 Posty: 97
    edytowano 29.01.2014
    mcj_trojan napisał użytkownik: »
    czyli pewnie wymagasz "reguralnej opieki"

moge kilka dni Cie przypilnowac:d

wole sama się pilnować, ale dzięki za chęci..
    RudaMańka @ pl 1
  • edytowano 29.01.2014
    A już miałam nadzieje, że mi te posty łączyć będziesz Wojtek.

Przestańcie mi spamować kurcze, bo zamknę do odwołania :)

Zebra
    edytowano 29.01.2014
    wole sama się pilnować, ale dzięki za chęci..

no ale jakos nie upilnowałas. zamek plonie:(
    mcj_trojan @ pl 1
  • RudaMańka (PL1)RudaMańka (PL1) PL1 Posty: 97
    edytowano 29.01.2014
    mcj_trojan napisał użytkownik: »
    no ale jakos nie upilnowałas. zamek plonie:(

ugaszę :) zima to jest cieplej:) znikam papa
    RudaMańka @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    ugaszę :) zima to jest cieplej:) znikam papa

oki. papa. widze wieze masz?
    mcj_trojan @ pl 1
  • kosakosa Posty: 518
    edytowano 29.01.2014
    skoro juz wszyskim skacze gul na ze wiochy to ja przyponę sie o te na piachu i moze nie zabrzmi to innowacyjnie ale mogą być bez wkładki hahahah bo w sumie chodzi o zarcie hehhehe co nie zmiena faktu ze dobre 2mln tarcz od zbroja zawsze sie przydadzą hehehehehh
    JEST OGIEŃ , JEST IMPREZA
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 29.01.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie,

rzadko to robię w wątkach sojuszowych, jednak wtrącę się do dyskusji, by publicznie poinformować o czymś, czego sama się dzisiaj dowiedziałam i co jest - wydaje mi się - związane z tematem. W dniu dzisiejszym, jeden z obecnych na naszym forum Graczy (on będzie wiedział, o kim mowa, nie będę zdradzać nicku) przesłał mi współrzędne wioski "przepełnionej" narzędziami. Zrobił to w trosce o uczciwość rozgrywki i dziękuję mu za to. Oczywiście nie zignorowałam problemu i przesłałam informację do naszego zespołu LBA, jak również poinformowałam przełożonych o całej sytuacji.

Na wiosce faktycznie znajdowało się mnóstwo narzędzi (podawanie danych liczbowych nie wnosi nic do tematu, więc te zachowam w ramach tajemnicy korespondencji oraz stanu posiadania właściciela wioski). W każdym razie było tego bardzo dużo. Odpowiedź LBA, jak również moich przełożonych, świadczy o tym, że Gracz znajdujący się w posiadaniu wioski nie ponosi winy, gdyż przejął wioskę z tym stanem posiadania, nie dopisał tych narzędzi samodzielnie. Nawet jeśli to są bardzo duże ilości, nie możemy ich odebrać, ponieważ działalibyśmy na szkodę Gracza, który miał po prostu szczęście przejmując tę wioskę. Narzędzia pozostają w grze, jednak kiedyś ich zasoby się wyczerpią. LBA jest zdania, że narzędzia są pozostałością po starym problemie występującym w Empire, a możliwość ich dopisywania obecnie nie występuje. Każdy z Was może taką wioskę przejmować i nikomu narzędzia znajdujące się na niej nie zostaną odebrane. Przyznaję, że byłam zaskoczona takim stanem rzeczy, ale osoby decyzyjne w tej sprawie nie chcą odbierać czegokolwiek Graczowi, który nie ponosi winy za swój stan posiadania. Uważam, że mają w tym swoje racje. Dlaczego karać kogoś, kto nie zawinił?

Dlaczego o tym piszę? Żebyście mieli poczucie, że nikogo nie faworyzujemy. W grze istnieją wioski, które mają więcej narzędzi, ale przejęcie ich, to łut szczęścia Gracza. Dalsze narzędzia nie mogą być dopisywane do gry, a z powodu obecnie w niej istniejących, nikt nie będzie blokowany. Jest to oficjalne stanowisko firmy i bardzo proszę traktować tę informację jako wiążącą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze,
    Asia.

Asia07,

Dziękuję za publiczne przedstawienie stanowiska Supportu. Skrin, jak słusznie zauważył Franek, oczywiście zrobiony. Po co? Już odpowiadam. Jeżeli Supportowi się wydawało, że w tą grę grają jedynie (z całym szacunkiem) dzieciaki, to się pomylił. Grają też ludzie dorośli, w tym prawnicy, którzy nie pozwolą na jawne tolerowanie oszustw, w tym uczestniczenie w nich Supportu. Sugeruję Supportowi oddać przedmiotową sprawę do konsultacji prawnej, żebyście nie byli zaskoczeni dochodzeniem swych praw przez graczy na drodze sądowej (tak cywilnej, jak i karnej). Nie wykluczałabym też pozwu zbiorowego ani podejmowania przez nas - graczy innych działań faktycznych, które będę miały na celu upublicznienie informacji o takich zagraniach w tej grze, w tym upublicznienie przyzwolenia Supportu. Zobaczymy jak się to wszystko skończy - z pewnością reklama gry w telewizji Wam nie pomoże.

Moje uszanowania.
    jula3 @ pl 1
  • lexusss2012lexusss2012 Posty: 418
    edytowano 29.01.2014
    jula32 napisał użytkownik: »
    Asia07,

Dziękuję za publiczne przedstawienie stanowiska Supportu. Skrin, jak słusznie zauważył Franek, oczywiście zrobiony. Po co? Już odpowiadam. Jeżeli Supportowi się wydawało, że w tą grę grają jedynie (z całym szacunkiem) dzieciaki, to się pomylił. Grają też ludzie dorośli, w tym prawnicy, którzy nie pozwolą na jawne tolerowanie oszustw, w tym uczestniczenie w nich Supportu. Sugeruję Supportowi oddać przedmiotową sprawę do konsultacji prawnej, żebyście nie byli zaskoczeni dochodzeniem swych praw przez graczy na drodze sądowej (tak cywilnej, jak i karnej). Nie wykluczałabym też pozwu zbiorowego ani podejmowania przez nas - graczy innych działań faktycznych, które będę miały na celu upublicznienie informacji o takich zagraniach w tej grze, w tym upublicznienie przyzwolenia Supportu. Zobaczymy jak się to wszystko skończy - z pewnością reklama gry w telewizji Wam nie pomoże.

Moje uszanowania.
    popieram, niech oszut zamoszczak poniesie kare.
    Mów co myślisz, ale myśl co mówisz nie bądź głupi..
    edytowano 29.01.2014
    Asia07,

Moje uszanowania.

zamoszczak juz sie nie osmieszaj.

a z ciekawosci pokaz skrina? bo ja bym chetnie zobaczyl.

moja rada najpierw zgas zamki i zacznij grac uczciwie. to nie bedą cie banowac:d

mowie ostatni raz zamo. w koncu mnie wkurzysz . i ci publicznie zburze posterunki.

ile jeszcze zamierzasz sie osmieszac?

mialo pasc cale empire do twoch "brudnych stop" ale stopy byly tak brudne ze sam ze smrodu padles. ja nie zamierzam ci "myc" twoich brdudasków.

:D

graj uczciwie.
    mcj_trojan @ pl 1
  • łomotimaszineriłomotimaszineri Posty: 41
    edytowano 29.01.2014
    a ja dodam od siebie że wole grać z "oszustem " zamo i z nim sięgnąć przysłowiowego dna niż z Tobą krótki wdrapywać się na wyżyny i błyszczeć sztucznym blaskiem , masz swoich przybocznych , niektórych kupionych , innych wolących być z Tobą ze strachu przed spaleniem , czy utratą posta .
    ps . , ile zabawek wypompowaliście z wieży na zimie przez 3 dni , z tej transferowej obok głównego magazynu w 1h przeszło 100 k poszło a właściciele zmieniali się jak w kalejdoskopie ....
    mimo wszystko pozdrawiam , u mnie poziom jadu na kontrolowanym poziomie , hehe
    łomotimaszineri @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    łomotimaszineri napisał użytkownik: »
    a ja dodam od siebie że wole grać z "oszustem " zamo i z nim sięgnąć przysłowiowego dna niż z Tobą krótki wdrapywać się na wyżyny i błyszczeć sztucznym blaskiem , masz swoich przybocznych , niektórych kupionych , innych wolących być z Tobą ze strachu przed spaleniem , czy utratą posta .
    ps . , ile zabawek wypompowaliście z wieży na zimie przez 3 dni , z tej transferowej obok głównego magazynu w 1h przeszło 100 k poszło a właściciele zmieniali się jak w kalejdoskopie ....
    mimo wszystko pozdrawiam , u mnie poziom jadu na kontrolowanym poziomie , hehe

skoro lubisz trzymac z oszustami. to twoja sprawa.

co do tego co napisales. nikt nic nie wział.

nie wiem o czym mowisz.

suport zna sprawe.

a Tobie guzik do tego.

jeszcze cos?

jeszcze widze zywisz uraze ze cie spalilem. coz nie chcialem ci tego zrobic.
    mcj_trojan @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    Krótki, jak masz problem z czytaniem to sugeruję korepetycje - pisałam to ja "jula3". Nie patrz na wszystkich przez pryzmat doświadczenia pisania z miliona kont. A nie - zapomniałam - każdy sądzi swoją miarą..
    jula3 @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    Krótki, jak masz problem z czytaniem to sugeruję korepetycje - pisałam to ja "jula3". Nie patrz na wszystkich przez pryzmat doświadczenia pisania z miliona kont. A nie - zapomniałam - każdy sądzi swoją miarą..

taaa a jak dosatales bana ..i cyknalem ci wisoke pod zamkiem z ktorej lałem cie niemilosiernie... to tez jula poleciala?

sam zes polecial z jej konta sie ratowac. jednak jak to zwykle u ciebie skonczylo sie fatalnie.
    mcj_trojan @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    spaliłeś fakt , dobrze wiesz , kimka była , czasem trzeba , wyciąłes 600 ofa , fakt , chodzi o wioskę transferową obok tej z kamieniem , wiem ile było na niej zabawek i wiem ile było zabawek po porzuceniu przez bs , prosta matematyka , ja nie sikam ze ktoś mnie zjarał , taka gra , wojenna ...
    łomotimaszineri @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    spaliłeś fakt , dobrze wiesz , kimka była , czasem trzeba , wyciąłes 600 ofa , fakt , chodzi o wioskę transferową obok tej z kamieniem , wiem ile było na niej zabawek i wiem ile było zabawek po porzuceniu przez bs , prosta matematyka , ja nie sikam ze ktoś mnie zjarał , taka gra , wojenna ...

ile bylo? bo przyznaje sie . ja to nawet o niczym nie wiem.
    mcj_trojan @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    sam off był , hehe , ale niewiele , nie zabolało za mocno
    łomotimaszineri @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    Widzę, że korepetycję nie wystarczą hahahahaha

Myśl sobie co chcesz Krótas. Przecież jesteś wszechwiedzący :D

Swoją drogą nieźle Zamo wszedł ci na psyche, że wszędzie widzisz "Zamo" "Zamo" "Zamo".. :D:D:D jak lodówke otwierasz to też widzisz "Zamo"? :D:D

Tyle z mojej strony, bo twoje powyższe wiadomości przypomniały mi (po paru tygodniach kiedy ostatnio wymienialiśmy korespondencję), że to najnormalniej w świecie szkoda czasu.

PS: FYI, to co napisałeś powyżej nie jest prawdą :)
    jula3 @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    sam off był , hehe , ale niewiele , nie zabolało za mocno

a Ty dalej o swoim zamku. bylo minelo. od tego czasu popalilem setki.

ja sie chcialem dowiedzic kurde o te zabawki bo sam by sie pokuisł:d
    mcj_trojan @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    Widzę, że korepetycję nie wystarczą hahahahaha

Myśl sobie co chcesz Krótas. Przecież jesteś wszechwiedzący :D

Swoją drogą nieźle Zamo wszedł ci na psyche, że wszędzie widzisz "Zamo" "Zamo" "Zamo".. :D:D:D jak lodówke otwierasz to też widzisz "Zamo"? :D:D

Tyle z mojej strony, bo twoje powyższe wiadomości przypomniały mi (po paru tygodniach kiedy ostatnio wymienialiśmy korespondencję), że to najnormalniej w świecie szkoda czasu.

PS: FYI, to co napisałeś powyżej nie jest prawdą :)

nie mam lodowki. ale ide do sasiada. za stodole do kibla. siadam na nim i mowie zamo. obiad.
    mcj_trojan @ pl 1
Sign In to comment.