Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

a wiec Sich2 sprzedane jednak katon killis ?ukaszm tyskiehero gratulacje podstepu

11012»

Komentarz

• LechistanLechistan Posty: 1,885
    edytowano 29.01.2014
    mcj_trojan napisał użytkownik: »
    krecik pamietaj 50 tysiecy mur tarcz obiecales.
    daje offowe?

krecik, ja tez chce
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • pyr414pyr414 Posty: 34
    edytowano 29.01.2014
    mozna mowic ze kiła to nie weneryczna choroba czemu nie ale kila to kiła
    pyr414 @ 5
  • LechistanLechistan Posty: 1,885
    edytowano 29.01.2014
    pyr414 napisał użytkownik: »
    mozna mowic ze kiła to nie weneryczna choroba czemu nie ale kila to kiła

można też mówić jakim sie jest fajnym, skromnym i uczciwym graczem a potem w turnieju zasuwać na wałach. Można też mówić że ktoś oszukuje a samemu wysyłać na programiku ataki na baronów. Ale to już koloryt empire...
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • zoldi (PL1)zoldi (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 29.01.2014
    Asiu07 z calym szcunkiem dla Ciebie, ale nie rob z siebie blondynki wiekszej niz jestes, chyba ze uwazasz ze masz do czynienia z ludzmi pokroju krotasa i jesli uwazasz ze ktos Ci uwierzy w Twoje tlumaczenia to ....niestety nie. Proponuje Ci wiec wez swoj paszport polsatu i jedz na zasluzone wakacje bo widac ze jestes przepracowana i piszesz glupoty. Tyle w temacie. Pozdro (przepraszam za brak polskich literek)
    zoldi @ pl 1
  • ANAMARIANAMARI Posty: 32
    edytowano 30.01.2014
    zoldi napisał użytkownik: »
    Asiu07 z calym szcunkiem dla Ciebie, ale nie rob z siebie blondynki wiekszej niz jestes, chyba ze uwazasz ze masz do czynienia z ludzmi pokroju krotasa i jesli uwazasz ze ktos Ci uwierzy w Twoje tlumaczenia to ....niestety nie. Proponuje Ci wiec wez swoj paszport polsatu i jedz na zasluzone wakacje bo widac ze jestes przepracowana i piszesz glupoty. Tyle w temacie. Pozdro (przepraszam za brak polskich literek)

a ja ci proponuje wziasc mydlo i sie umyc. wszedzie dokladnie.
    i dokłandie okreznymi ruchami szuruburu:)
    to pomaga.
    ANAMARI @ 5
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    edytowano 01.02.2014
    sidosliwa 05.03.2013
    Cytat Zamieszczone przez Asia07 Zobacz posta

Mówiąc poważniej, nigdy nie było i nie będzie zgody na oszukiwanie w grze. Proszę się nie spodziewać oficjalnych ogłoszeń w tej sprawie.

witam
    he he he dawno juz mnie ktos tak nie rozbawil swoja wypowiedzia zwlaszcza ze to wypowiedz admina
    jak mozna takie bzdury pisac? na forum caly czas ludzie pisza o multikontach , o dostepie wielu graczy do innych kont ,o handlu kontami i co sie z tym robi ? NIC
    support w regulaminie powinien zamiescic jeszcze jeden punkt - moim zdaniem tlumaczacy wszystko - ze jezeli sie kupuje duzo rubinow to ze wzgledu na polityke firmy-wlasciciela tej gry - jest sie graczem ktoremu wiele szwindli sie wybacza duzo kupujesz - jestes bezkarny taka jest prawda o tej grze - jej regulamin to maja przestrzegac tylko ci co malo lub wcale rubinow nie kupuja - chore to ale prawdziwe
    podsumowujac ,nie znam gry w ktorej po takich wypowiedziach graczy dotyczacych katona ,tyskiego ,gumbiego i im podobnych graczy grajacych na wielu kontach , zeby support nie zareagowal od razu , zeby nie sprawdzil czy w tych wypowiedziach nie ma zawartej prawdy na ich temat , zeby poprostu nie pozegnal kombinatorow , tu support pokazal wszystkim ze jest nastawiony tylko na liczenie zarobionej na tych baranach kasy i ze to jest dla supportu najwazniejsze ,
    to tyle z mojej strony na ten temat
    pozdrawiam starych graczy SiCh2 i Odnowicieli z ktorymi gralem i ktorych szanowalem za ich pasje, wiedze i chec pomocy innym , fajnie sie gralo z Wami ,ale tu jak w zyciu - to co fajne niestety szybko sie konczy skasowalem konto bo mialem dosc tego bajzlu jaki nam zgotowaly katonowe gumisie

swnosliwa vo ty piszesz fałszywy graaczu przeciez kilka razy mimówiłes ze towje motto w życiu o GRAJ JAK TAM IDZIE ALE MUSL SWOJE A RÓB JAK CHCA
    deulicowcu

[o zebraniach była mała ll;ika na teesie ok 6,7 osób które jak nie było generalicje to sypały sie same na h,,,, itp w strone korony , i generalicji za ich plecami a jak na zebraniu korona przedstwiła swoje propozycje i decycja cisza byla , wiec spuyałem czy ta ciswza to znaczy tak i nie ma diz głosowania za i przeciw jak to zawsze bywało no roszczekana jedna dziwczyna powiedziała cos ale4 niezbyt miłego bo to babochłop

a ty wyskoczyłes mimo ze ja niepodawałem jakie osoby po takich zebraniach nie zgadzaja sie i jaka po koronie i beneralicjio na teesie jednak na zebraniu jest cisza
    jednak ty sam wyskoczyłes niewiem poco i sie sam sprzxdałes mówiac ze obrazy były ale niby nie znałes calej sytuacji itp same bzdury wiec dobrze zee konto zlikudowałes bo nic do sojuszxu nie wnosiłes i dlaniego nie grałes tylko dla samego siebie
    a bajki w stylu co ty to niemasz itp , a za chwile ci ktos kupił rubiny i bronił a jak przyszlo do rekompensaty to powiedziałęs ze ty biedny jestes i niemasz kasy a nikt nie musiał cie bronic jak ataki szły

i jeszczse kilka osób takich było TyskieGero miało dosc juz takich graczy i wcale mu sie nie dziwei bo po tobbie na zenbraniu wyrwał sie jden co odsiadywał wyrok za pobicie z rabunkiem i jak zaczoł przeklinac i obrazac słowami wulgarnymi i wieziennymi to 5 minut ninimum a w tak krotkim czasie jeszcze nie słyuszałem aby komus piana z ust szła i tyle wyzwisk potrafoł powiedziec
    to wy jakmprzyszliscie do socju 2 atmoswere zmożciliscie ciagłym obgadywaniem jak stare baby
    sporo osób nmawet niewiedziała bo na teesa nie wchodziła co wy tammmówiecie o kazdym, itp

)))narka swinosliwka `
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • edytowano 01.02.2014
    amino15000 napisał użytkownik: »
    sidosliwa 05.03.2013

Mówiąc poważniej, nigdy nie było i nie będzie zgody na oszukiwanie w grze. Proszę się nie spodziewać oficjalnych ogłoszeń w tej sprawie.

witam
    he he he dawno juz mnie ktos tak nie rozbawil swoja wypowiedzia zwlaszcza ze to wypowiedz admina
    jak mozna takie bzdury pisac? na forum caly czas ludzie pisza o multikontach , o dostepie wielu graczy do innych kont ,o handlu kontami i co sie z tym robi ? NIC
    support w regulaminie powinien zamiescic jeszcze jeden punkt - moim zdaniem tlumaczacy wszystko - ze jezeli sie kupuje duzo rubinow to ze wzgledu na polityke firmy-wlasciciela tej gry - jest sie graczem ktoremu wiele szwindli sie wybacza duzo kupujesz - jestes bezkarny taka jest prawda o tej grze - jej regulamin to maja przestrzegac tylko ci co malo lub wcale rubinow nie kupuja - chore to ale prawdziwe
    podsumowujac ,nie znam gry w ktorej po takich wypowiedziach graczy dotyczacych katona ,tyskiego ,gumbiego i im podobnych graczy grajacych na wielu kontach , zeby support nie zareagowal od razu , zeby nie sprawdzil czy w tych wypowiedziach nie ma zawartej prawdy na ich temat , zeby poprostu nie pozegnal kombinatorow , tu support pokazal wszystkim ze jest nastawiony tylko na liczenie zarobionej na tych baranach kasy i ze to jest dla supportu najwazniejsze ,
    pozdrawiam starych graczy SiCh2 i Odnowicieli z ktorymi gralem i ktorych szanowalem za ich pasje, wiedze i chec pomocy innym , fajnie sie gralo z Wami ,ale tu jak w zyciu - to co fajne niestety szybko sie konczy skasowalem konto bo mialem dosc tego bajzlu jaki nam zgotowaly katonowe gumisie

swnosliwa vo ty piszesz fałszywy graaczu przeciez kilka razy mimówiłes ze towje motto w życiu o GRAJ JAK TAM IDZIE ALE MUSL SWOJE A RÓB JAK CHCA
    deulicowcu

[o zebraniach była mała ll;ika na teesie ok 6,7 osób które jak nie było generalicje to sypały sie same na h,,,, itp w strone korony , i generalicji za ich plecami a jak na zebraniu korona przedstwiła swoje propozycje i decycja cisza byla , wiec spuyałem czy ta ciswza to znaczy tak i nie ma diz głosowania za i przeciw jak to zawsze bywało no roszczekana jedna dziwczyna powiedziała cos ale4 niezbyt miłego bo to babochłop

a ty wyskoczyłes mimo ze ja niepodawałem jakie osoby po takich zebraniach nie zgadzaja sie i jaka po koronie i beneralicjio na teesie jednak na zebraniu jest cisza
    jednak ty sam wyskoczyłes niewiem poco i sie sam sprzxdałes mówiac ze obrazy były ale niby nie znałes calej sytuacji itp same bzdury wiec dobrze zee konto zlikudowałes bo nic do sojuszxu nie wnosiłes i dlaniego nie grałes tylko dla samego siebie
    a bajki w stylu co ty to niemasz itp , a za chwile ci ktos kupił rubiny i bronił a jak przyszlo do rekompensaty to powiedziałęs ze ty biedny jestes i niemasz kasy a nikt nie musiał cie bronic jak ataki szły

i jeszczse kilka osób takich było TyskieGero miało dosc juz takich graczy i wcale mu sie nie dziwei bo po tobbie na zenbraniu wyrwał sie jden co odsiadywał wyrok za pobicie z rabunkiem i jak zaczoł przeklinac i obrazac słowami wulgarnymi i wieziennymi to 5 minut ninimum a w tak krotkim czasie jeszcze nie słyuszałem aby komus piana z ust szła i tyle wyzwisk potrafoł powiedziec
    to wy jakmprzyszliscie do socju 2 atmoswere zmożciliscie ciagłym obgadywaniem jak stare baby
    sporo osób nmawet niewiedziała bo na teesa nie wchodziła co wy tammmówiecie o kazdym, itp

)))narka swinosliwka `

amino staralem sie. przeczytalem dwa raz. cos tam niby zrozumialem.

ale to jest tak chaotyczne. ze mysle ze inni moga miec maly problem.

po tzrecim razie zrozumialem ze pisales to pod wplywem emocji.. poprostu mysli i to co ci sie nasuwalo na jezyk..wyprzedzalo to co kilkales na qlawie.

musisz zrozumiec ze tym ciezkostrawnym przekazem .. zamiast cos przekazac. co wedlug ciebie było istotne poprostu gdzies zostało na języku zamiast w tekscie.

pozdrawiam..
  • swidosliwaswidosliwa Posty: 2
    edytowano 19.03.2014
    amino15000 napisał użytkownik: »
    sidosliwa 05.03.2013

witam

deulicowcu

)))narka swinosliwka `

witam
    Amino ty chyba cierpisz na demencje starcza ewentualnie bierz mniejsze dawki lub zmien dealera
    latales sam jak suka w rui po tsie prowadzac monologi ktore byly poprostu meczace doprowadzajac do tego ze ludzie uciekali z kanalu bo po co dyskutowac z debilem skoro wiadomo ze sciagnie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem ?
    babraj sie dalej w tym szambie ale nie obrabiaj innym d.... a zwlaszcza tym ktorzy te gre z ulga opuscili
    to czy ktos mial wyrok lub jaka jest jego sytuacja materialna nie robi z ciebie nadczlowieka bo w koncu kim ty jestes zeby ludzi oceniac ? wiem ze mycie samochodow w niemczech i konsumpcja zupek Amino jest dla ciebie szczytem marzen i ci sie ono spelnilo wiec ja ci gratuluje i wiedz ze jak bede kiedys w twojej okolicy to moze i ci pozwole moj samochod umyc :) zadowolony ? pozdrawiam
    pozdrawiam
    swidosliwa @ pl 1
  • Lucek82Lucek82 Posty: 8
    edytowano 19.03.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie,

rzadko to robię w wątkach sojuszowych, jednak wtrącę się do dyskusji, by publicznie poinformować o czymś, czego sama się dzisiaj dowiedziałam i co jest - wydaje mi się - związane z tematem. W dniu dzisiejszym, jeden z obecnych na naszym forum Graczy (on będzie wiedział, o kim mowa, nie będę zdradzać nicku) przesłał mi współrzędne wioski "przepełnionej" narzędziami. Zrobił to w trosce o uczciwość rozgrywki i dziękuję mu za to. Oczywiście nie zignorowałam problemu i przesłałam informację do naszego zespołu LBA, jak również poinformowałam przełożonych o całej sytuacji.

Na wiosce faktycznie znajdowało się mnóstwo narzędzi (podawanie danych liczbowych nie wnosi nic do tematu, więc te zachowam w ramach tajemnicy korespondencji oraz stanu posiadania właściciela wioski). W każdym razie było tego bardzo dużo. Odpowiedź LBA, jak również moich przełożonych, świadczy o tym, że Gracz znajdujący się w posiadaniu wioski nie ponosi winy, gdyż przejął wioskę z tym stanem posiadania, nie dopisał tych narzędzi samodzielnie. Nawet jeśli to są bardzo duże ilości, nie możemy ich odebrać, ponieważ działalibyśmy na szkodę Gracza, który miał po prostu szczęście przejmując tę wioskę. Narzędzia pozostają w grze, jednak kiedyś ich zasoby się wyczerpią. LBA jest zdania, że narzędzia są pozostałością po starym problemie występującym w Empire, a możliwość ich dopisywania obecnie nie występuje. Każdy z Was może taką wioskę przejmować i nikomu narzędzia znajdujące się na niej nie zostaną odebrane. Przyznaję, że byłam zaskoczona takim stanem rzeczy, ale osoby decyzyjne w tej sprawie nie chcą odbierać czegokolwiek Graczowi, który nie ponosi winy za swój stan posiadania. Uważam, że mają w tym swoje racje. Dlaczego karać kogoś, kto nie zawinił?

Dlaczego o tym piszę? Żebyście mieli poczucie, że nikogo nie faworyzujemy. W grze istnieją wioski, które mają więcej narzędzi, ale przejęcie ich, to łut szczęścia Gracza. Dalsze narzędzia nie mogą być dopisywane do gry, a z powodu obecnie w niej istniejących, nikt nie będzie blokowany. Jest to oficjalne stanowisko firmy i bardzo proszę traktować tę informację jako wiążącą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze,
    Asia.

hahaha kiedys sie wyczerpia czas konczyc jednak
    Lucek82 @ pl 1
  • diablunddiablund Posty: 207
    edytowano 20.03.2014
    a nielepiej pokonacz ko dać mu nauczke żeby się na przysłoścz opanował
    diablund @ pl 1
  • piotr.kamion (PL1)piotr.kamion (PL1) Posty: 18
    edytowano 22.03.2014
    a ja lecha nie lubie bo stolica jest nasza hahahahahahahaha :) królewskie i tylko ale starej daty z 80lat jesli ktoś pamięta takiego piwa nie było nogdzie a lech czy jak mu tam *( lechista ) szkoda gadac woda mineralna
    piotr.kamion @ pl 1
Sign In to comment.