Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

a wiec Sich2 sprzedane jednak katon killis ?ukaszm tyskiehero gratulacje podstepu

wrzesienwrzesien Posty: 9
edytowano 22.03.2014 w Wiadomości sojusznicze
Od jakiegos czasu atmosfera w sich2 a obecnie upadle anioly byly nieciekawa korona zostal dyziu nie udana proba fuzji z ktorej tylko tasiemka zostala nieudolnie dazaca do korony przejecia jej w sich2 nastawiajaca wraz z reno73 katona do szybkiej interwencji pozbycia sie korony przez dyzka a oddanie jej ?ukaszm katon-prawnik wiec w nieuczciwy sposob wlam na konto dyzka przyklejenie sobie korony na siebie pod pretekstem co ludzie powiedza zobaczyl wrzawa nieziemska dyzek wychodzi ze stolica a za nim najwierniejsi gracze sich2 stolica miala isc dla zemsty do 9kompani lub dzonyfigher i poszla do dzenego za kilka dni katon po calej sytuacji stwarza swoj sojusz po czym ucieka do niego ludzie daja mu wojne choc bieak napisal opieka sich2 chyba nie myslal ze ujdzie mu to plazem ludzie z sich2 go jada po calej mapie wiec biedak ucieka ponownie do sich tak jak kiedys obrazony uciekl tam z sich2 bo zdjety mu zostal general za nierobstwo wiec poprzysiagl zemste gral dobrego tatusia po odbudowie sichu2 i powrocie kupnie sojuszu a nie z ludzmi takie numerki krzystofie poznali sie na tobie a teraz to nekanie sms dyzka w realu o tym ze kullis zasluzyl na stolice a dyzek mu ja ukradl kpinna przeciez to dobro sojuszu a nie kupujacego

Zreszta zaaz wrzuce screny na potwierdzenie tego tematu

http://scr.hu/0h4f/qtstc
List otwarty
Info o stolicy

Wiec drodzy zastanowcie sie gdzie wchodzicie do gniazda nieprawdy i nieuczciwosci siedze sobie w sich2 a teraz obecnie upadle anioly i czekam na dalsze kroki katona kpina a mialo juz byc tak oki zmiana nazwy katon sie przyznal ze kiedys sie zmieni na zakon maltanski a terza musi byc tak nawet jak proponowal chwala maltana lub slawa maltana zostal wysmiany przez osoby z sich2 no coz ale niedlugo pewnie bedzie jako korona tam bo katon chyba za to zaplacil i tego wymaga szkoda ze caly sich2 wraz z dyzkiem nie zostali poinformowani o wszystkim jak zawsze jakies nie domowienia i kombinowanie na boku a cierpia na tym ludzie ktorzy chca grac i ktorzy od zawsze budowali ten sojusz i tez katonku na niego wydawali

Przykro mi, ale na forum nie wolno umieszczać screenów z wiadomości jeśli druga strona nie wyraziła na to zgody.
Post edited by wrzesien on
wrzesien @ pl 1
«1312

Komentarz

• wrzesienwrzesien Posty: 9
    edytowano 17.01.2014
    podczas przejecia stolicy od gracza tyskiehero ,ustalilismy ze oddasz ja w przypadku opuszczenia sojuszu uprawnionej osobie.W zwiazku z istniejacymi okolicznosciami prosze o oddanie stolicy sojuszu graczowi killis jako osobie uprawnionej, co zostalo ustalone z jej pierwotnym wlascicielem tyskiehero
    kasztelanku to wiadomosc katona do dyzka a wiec pierwotny wlasciciel to ksiadz ktory sprzedal czy marek tyskiehero za wspolnie chlopcy zaplacili pieniadze wiem jestes rzadko i nie biezaco w tych tematach powiem ci w zaufaniu jako czlowiek rozsadny zdejmij okulary i przejzyj na oczy uwiez mi i tak mamy weza i zawsze go miec bedziemy u nas w soju z czego mi bardzo przykro ze taki katon moze popsuc wszystko:((( pozdrawiam zobaczymy sie na czacie sojuszu K7
    wrzesien @ pl 1
  • ever87 (PL1)ever87 (PL1) Posty: 3
    edytowano 17.01.2014
    Drogi Wrzesniu możesz sie ujawnic ??
    Ładnie prosze
    Monika
    everka @ in 1
    edytowano 17.01.2014
    moniko tajemnica jak bym sie ujawnil to byscie mnie pewnie wyzucili z sojuszu za rozsiewanie prawdziwych informacji a tak po zatym czy juz ci mowilem ze jestes the best mimo tego co te twoje klamliwe kolezanki mowia na twoj temat nie wiez nikomu a zwlaszcza tasi i reni lukaszowi tez nie bo dyryguje nim katon
    wrzesien @ pl 1
    edytowano 17.01.2014
    No i szczena mi opadła...
    everka @ in 1
    edytowano 17.01.2014
    no uwazaj biedna bo siedzisz tak jak ja w gniezdzie nieuczciwych zmij :)))) szkoda mi tyko Dyzka bo zostal nie fer potraktowany ale coz :(((
    wrzesien @ pl 1
  • reidenreiden Posty: 40
    edytowano 17.01.2014
    Ja Was proszę, zamiast urządzać jarmark i roztrząsać kto kogo kiedy za ile i po co weźcie się lepiej za grę. Z problemami jak wyżej to chyba już tylko rozmowy w toku pozostają....
    reiden @ pl 1
  • ŁukasznbŁukasznb Posty: 29
    edytowano 17.01.2014
    wrzesien napisał użytkownik: »
    podczas przejecia stolicy od gracza tyskiehero ,ustalilismy ze oddasz ja w przypadku opuszczenia sojuszu uprawnionej osobie.W zwiazku z istniejacymi okolicznosciami prosze o oddanie stolicy sojuszu graczowi killis jako osobie uprawnionej, co zostalo ustalone z jej pierwotnym wlascicielem tyskiehero
    kasztelanku to wiadomosc katona do dyzka a wiec pierwotny wlasciciel to ksiadz ktory sprzedal czy marek tyskiehero za wspolnie chlopcy zaplacili pieniadze wiem jestes rzadko i nie biezaco w tych tematach powiem ci w zaufaniu jako czlowiek rozsadny zdejmij okulary i przejzyj na oczy uwiez mi i tak mamy weza i zawsze go miec bedziemy u nas w soju z czego mi bardzo przykro ze taki katon moze popsuc wszystko:((( pozdrawiam zobaczymy sie na czacie sojuszu K7

Ja cię nie mogę kurde afery że masakra czekam na dalsze wpisy zaciekawiło mnie:D
    edytowano 17.01.2014
    szybki77 napisał użytkownik: »
    hehehehehehehee
    Brawo Kekaton widze ze robisz to samo co w POLAND ROB
    uciekłes do SiCH2 w czasie wojny bojac sie o swoje wioseczki bez słowa
    knułes poza plecami Roba
    pozniej zadałes jakis pieniedzy niewiem za co
    brawo Krzysiek zniszcz nastepny sojusz przez swoje intrygi i knucia ale wiedz POLAND powstaje i MY pamietamy o TOBIE

Hehe Dobre :*)
    everka @ in 1
    edytowano 17.01.2014
    prosze podsumowanie nastepne katona dlokladnie wszystko psuje i lepiej zeby znikl z mapy empire

dlaczego zaden z zaineresowanych nigdy sie nie wypowiedzial w tym jak i w pierwszym poscie o sprzedazy sich2
    bo oni będą milczeć będą czekać aż umrze śmiercią naturalną
    nie będą podsycać postów bo zależy im żeby jak najszybciej wszyscy o tym zapomnieli.
    dostalam taka odp od gracza bardzo madra:))

chlopcy zapraszamy wyspowiadajcie sie z grzechow empire poprosze ten post bedzie do tad odswiezany jak katonek killis i strag bos znikna z tej mapy
    wrzesien @ pl 1
    edytowano 17.01.2014
    W imieniu graczy starego Sich2 oraz wszystkich obecnych graczy Anioły Zagłady zwracam się z prośbą o zamknięcie tego tematu na forum.
    Niech Ci którzy mają jakiś problem opuszczą nasze szeregi i dadzą nam w spokoju grać, walczyć i bawić się tą grą.
    Sojusz jest tworzony na nowo po wielu kłodach, które ciągle ktoś nam rzuca pod nogi.
    Zamykamy to co było i idziemy do przodu
    Proszę aby wszyscy to uszanowali

Monika - ever87 :D
    everka @ in 1
    edytowano 17.01.2014
    moniko ale za miesiac znow nam jako sojuszowi zuca klode pod nogi pewni katon wejdzie do nas jako korona bo on przeciez to kupil i nie zostawi tego tak chyba ze lukasz odda mu swoje konto sprzeda lub osiolek kupi wszystkich graczy i wtedy bedzie sie bawiul sam ze soba bez nas ciewe czy juz podchodow nie robi pod sich moze mu tam to wyjdzie lepiej jak tu
    wrzesien @ pl 1
  • ŁukasznbŁukasznb Posty: 29
    edytowano 17.01.2014
    hehehehehehehehe
    dlaczego zamknac temat moze jeszcze ktos cos powie wszyscy jestesmy ciekawi co sie uwas tam dzieje za sprawka keketona kilis i strongboosa:)))
    z tego co wiem strongboos to drugie konto kekatona:)))
    chyba ze juz je komus oddał ale watpie w to:)

Normalnie jak w realu intrygi, sprzedawanie się machlojki bardzo ciekawy temat szkoda go zamykać:D
    edytowano 17.01.2014
    no masz racje bo biedny sich2 zostal sprzedany ze stolica wraz z 7mln rublami na koncie na ktorzy sie wszyscy skladali za 2tys zlotych i nie wolno dopuszczac juz wiecej do takich sytuacji tak mam info z dobrych zrodel stragboos drugie konta katon mamy jednak zmije w sojuszu
    wrzesien @ pl 1
  • Darek0905Darek0905 Posty: 3
    edytowano 17.01.2014
    Ciekawe to wszystko tylko szkoda że zainteresowane osoby na pewno się tu nie wypowiedzą. Opisał bym to w jednym zdaniu (Napluj mi w oczy a powiem Ci że deszcz pada)
    Darek0905 @ pl 1
  • edytowano 17.01.2014
    u mnie tez ktos robil zamieszanie i to osoba bliska wydalo sie i sie to skonczylo nawet swoim nie ufam ta gra robi z glowy sieke hahahahah a co do tego postu to normalna rzecz w empire wirusa sie likwiduje hehe albo sie zaglebia coraz bardziej \
    gra sie dalej i tyle:) zapalnik pstryknie i bedzie buum hahaha
    SlayerOfSouls @ pl 1
  • Rob1000PolandRob1000Poland Posty: 123
    edytowano 17.01.2014
    hehehehehehehee
    Brawo Kekaton widze ze robisz to samo co w POLAND ROB
    uciekłes do SiCH2 w czasie wojny bojac sie o swoje wioseczki bez słowa
    knułes poza plecami Roba
    pozniej zadałes jakis pieniedzy niewiem za co
    brawo Krzysiek zniszcz nastepny sojusz przez swoje intrygi i knucia ale wiedz POLAND powstaje i MY pamietamy o TOBIE

SZYBKI BRAWO DOBRZE NAPISANE

po 6 miesiącach nie grania -po telefonie ze zalozono taki temat az wszedłem buchahhahahahahhahaha

no ciekawe ciekawe
    kilis dorosly facet renoma warszawskich rehabilitacji hahhahahaha krzysiek dorosly gosc renoma firmy przewozowej hahhahahah dwoch starych ludzi co to maja od kasy w glowie poprzewalane za kilka tysiecy kupuja konto z stolica od niby ksiedza hahahah co to za skladki parafian w 24h zrobil stolice ahhaha ja to przynajmniej sie skladalem z sojuszem a nie z parafian hahahahhaha
    dobra nie wazne ale zmierzam do tego ze tu nic sie nie zmienia cholera na tej *** grze
    starzy fajni gracze odchodza bo krotki 150 legalnych kont hahahha kekaton strong kilis tyskie *** wie juz ktory to ktory plus 120 innych kont hahahaha kont i 320 wiosek hahahhaha czyste jaja potem wpadaja nowi gracze i mysla ze tak sie gra hahahahha nie znam was osobiscie no moze krzyska bym jeszcze kilisa mog u niego tam w pracy poznac ale katana juz nie dojade za daleko wypilbym z wami piwko to moze sprzedalbym i moje konto hhahahaha po co placic 2 tys czy tam iles z tego co mowia coscie na ta stolicowe konto zaplacili hhahahah ja bym za mniej sprzedal swpoja stolice co crom ma ja na przechowanie
    hahahahahha
    a tak na serio zeby moderator bana mi nie dal nie sprzedaje konta hahhaha wroce a tu zagladne zeby sie posmiac z glupoty kupowania kont hahahhaa wojtek za daniego *** zaplacil katon z kilisem za stolice i tyskiego hahhahhaha sprzedajny ksiadz hahahahhaha swiat oszalal trza do watykanu napisac hahhaha
    Krzysiek-kekaton nie kilis odeszles bo stolice oddalem cromowi??????????
    bo na to wyglada ze bez stolicy ty nie mozesz zyc hahahhahaha

Tak na marginesie

CROM CHOLERO WRACAJ Z MOJA STOLICA HAHHAHAHA MIALES JA NA POL ROKU
    przechowac a komus oddales a ja kekatonowi chce ja sprzedac jak wolno im to i mnie
    hahahhahahahha za polowe co tyskiemu dal Co katan sie *** bom Ci oddal stolice za darmo bo sojusz i koalicjia jej nie chcieli hahahhahahaha i odszedl do sichu ahhahahhaha

gra na psy schodzi albo zeszla to wiem ale ze ksiadz sprzedaje ;ludzi??????????? tego nie wiedzialem
    tyskie dzwonil plakal ze mu *** obrabiam hahahahha bo katan mu *** bzdury hahhahaha to teraz obrobie hahhahahah sprzedal klecha niby klecha ludzi takim dwom co *** glupota i dwa dobre soje sie *** hahahhaha brawo

katan cholera do jasnej cholery zeby tu nie klnac
    nazywales sich i sich2 zlodziejami hakerami palantami gume tyskiego ***** *****
    itd hahahahhahaha mowiles ze przez nich gre konczysz a kilis ci wtorowal hahaha

to teraz wiem po cos tam poszedl ---rozwalic im sojusz ?
    hahahhahahahha no pieknie pieknie tego nawet krotas by nie wymyslil no no przerosles krotkiego hahahhaha w konspirach aferach kontach itd
    no prosze krotas powinien teraz cie spalic bo przerosles go w konspirach hahahahah

Gratki dla obu panow hahahhaha obaj odeszli z poland jak tylko dalem stolice cromowi hahahahaha
    mowiliscie ze nie gracie ze cos tam hahahahhaha i ze do sichu bo was blagali a wy tylko z obawy o wioski piknie zescie to se wymyslili hahahahhaha piknie hahahhaha kupic konta i rozwalic sojusze hahahhahaha

dobra ide z tad bo zaczne klnac i bluznic i zebra mi bana da jak z tad do niemiec

buziaczki mla nla mla jak to kosiak mowi

pozdro jak zawsze do uslug w spamie wasz rob

Zebra: STĄD DO NIEMIEC? CHYBA STĄD DO KSIĘŻYCA... ;)
    zgadzam sie:)))
    temat rzeka
    zobaczymy czego jeszcze sie dowiemy:)))

jak to czego????????????? hahahhahahahah ze mi crom stolice oddal hahahahha a ja szukam go po polsce hahahahha bo ketanowi chce ja sprzedac on placi duzo hahhahaha zrobimy zjazd nad sosnia hahahhaha
    ever872 napisał użytkownik: »
    W imieniu graczy starego Sich2 oraz wszystkich obecnych graczy Anioły Zagłady zwracam się z prośbą o zamknięcie tego tematu na forum.
    Niech Ci którzy mają jakiś problem opuszczą nasze szeregi i dadzą nam w spokoju grać, walczyć i bawić się tą grą.
    Sojusz jest tworzony na nowo po wielu kłodach, które ciągle ktoś nam rzuca pod nogi.
    Zamykamy to co było i idziemy do przodu
    Proszę aby wszyscy to uszanowali

Monika - ever87 :D

nie znam Pani kolezanki ale napisze tak gram na empire od kad gra powstala z starymi gralem co odeszli z nowymi gralem co odeszli i jeszcze nowszymi
    SICH I SICH 2 ZAWSZE BYLI RENOMA MAPY taka prawda i nikt im tego nie zabierze
    ale teraz widze czemu znikli z mapy z swoja slawa bo dwoch takichksiezycowych rycerzykow gdzies w knajpie sie umowilo hahhahaha w przerwie przelewow finansowych z ksiedzem co to ksiedzem nie byl a moze chcial
    i se zakupili stolice bo rob swoja oddal GRATIS HAHAHHAHA
    potemze to rzadzic za bardzo nie umie rozwalili sojusze hahahhahahahha i tyle z tej prawdy co to jest jej dwie prawda i gowno prawda
    wrzesien napisał użytkownik: »
    chlopcy zapraszamy wyspowiadajcie sie z grzechow empire poprosze ten post bedzie do tad odswiezany jak katonek killis i strag bos znikna z tej mapy

a ja znikne z forum bo zaspamuje z 30 stron a co mi tam oni maja po 30 kont a ja 30 stron hahahahahha
    znikna z mapy???????????????
    nie co ty nie znikna oni laduja po 2 tys miesiecznie na gre takich gra kocha to konta dojne hahahahahha
    nie znikna hahahhahaha kupia jeszcze moja stolice co to crom ja ma hahahhahah
    vivos voco, mortuos plango, fulgura frango
    edytowano 17.01.2014
    Rob ale sie rozpisałeś :))
    Masz nr do Krzyska, dzwoń może kupi od Ciebie stolice, którą ma ktoś
    inny i bedzie go nekał aby mu ja oddał bo w koncu ja kupił.

Pozdro Monika
    everka @ in 1
Sign In to comment.