Strona główna Problemy techniczne & bugi

problem z gra

tensam36 (PL1)tensam36 (PL1) PL1 Posty: 14
edytowano 28.09.2013 w Problemy techniczne & bugi
wchodze na zilona mape i wszystko przesow sie w lewą strone nie moge ustawic ataku ani zadnego ruchu wykonac po swojemu poprostu plansza przesowa mi sie w jednym kierunku lecz problem dalej trwa to blad w grze lub cos ale to wkurza po raz drugi w ciągu doby bo w nocuy bylem na grze i byla premia rubinowa dla sojuszu 100% kupilem rubiny pobralo pieniadze z konta lecz na konto w grze nie weszly rubinki i co ja mam dalej grac i przygladac sie jak mnie okradaja????

kurcze wylogowalem sie wszedlem i nadal mapa sie przesowa
Post edited by tensam36 (PL1) on
tensam36 @ pl 1

Komentarz

• HartHolHartHol Posty: 24
    edytowano 28.09.2013
    Cześć!

Tak się dzieje gdy przemieszczasz się po mapie za pomocą strzałek i nagle otworzy ci się inne okno w systemie lub po prostu wybierzesz inną kartę w swojej przeglądarce.

Aby rozwiązać ten problem musisz odświeżyć stronę, a jak to nie pomoże to po prostu wyłącz i włącz przeglądarkę.

Pozdrawiam, HartHol ;)
    Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe. - Albert Einstein
  • bat i pio (PL1)bat i pio (PL1) Posty: 325
    edytowano 28.09.2013
    tensam36 napisał użytkownik: »
    wchodze na zilona mape i wszystko przesow sie w lewą strone nie moge ustawic ataku ani zadnego ruchu wykonac po swojemu poprostu plansza przesowa mi sie w jednym kierunku lecz problem dalej trwa to blad w grze lub cos ale to wkurza po raz drugi w ciągu doby bo w nocuy bylem na grze i byla premia rubinowa dla sojuszu 100% kupilem rubiny pobralo pieniadze z konta lecz na konto w grze nie weszly rubinki i co ja mam dalej grac i przygladac sie jak mnie okradaja????

jeśli poruszales sie za pomocą strzałek , to naciśnij tą , która wskazuje kierunek ruchu mapy . Mnie to pomogło
Sign In to comment.