Strona główna Problemy techniczne & bugi

znikajace wojsko

tensam36 (PL1)tensam36 (PL1) PL1 Posty: 14
edytowano 04.09.2013 w Problemy techniczne & bugi
juz dwukrotnie znikalo mi wojsko z zamkow raz z lodu raz piachu ale teraz zginelo mi z zielonego i to ekipa rabusiow i pirotechnikow co sie dzieje to zaczyna przerastac moja wytrzymalosc psychiczna chyba przestane grac
Post edited by tensam36 (PL1) on
tensam36 @ pl 1

Komentarz

• kamilb69 (PL1)kamilb69 (PL1) Posty: 23
    edytowano 04.09.2013
    nie pisz tu tylko do supportu :) My współczujemy ale pomóc nie możemy :)
    kamilb69 @ pl 1
  • dawidoowskidawidoowski Posty: 81
    edytowano 04.09.2013
    ta a support tez sobie jaja robi z ludzi. Opisałem dokladnie ile woja mi zginelo i jakiego i maszynek na jakiej krainie i kiedy to sie stalo i w jaki sposub a tu dostaje wiadomosc z supportu ze musze dokladnie im napisac na jakiej krainie wojsko mi zginelo ile sztuk ile maszynek dokladnie kiedy mialo miejsce zaginiecie.... no bez jaj czytanie ze zrozumieniem sie kłania ........ brak słów!!
  • Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    edytowano 04.09.2013
    Jaki problem? Piszesz im wiecej niz ci zginelo (ale bez przesady) ;) I nie chodzi o to kiedy mialo miejsce zaginiecie tylko kiedy zauwazyles strate, to mozesz sobie wymyslic.
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • dawidoowskidawidoowski Posty: 81
    edytowano 04.09.2013
    heh odpowiedz z sup
    dziękuję za zgłoszenie.
    Niestety, ale w związku z ostatnią aktualizacją nie miały miejsce żadne utraty danych w systemie. Nie odnajduję również danych dotyczących utraty wspomnianego przez Ciebie wojska. W związku z powyższym rekompensata nie przysługuje.

Pozdrawiam,

Hubert
  • nuneeknuneek Posty: 2
    edytowano 04.09.2013
    nic nowego, w naszym sojuszu, zniknal caly off najemnikow cieni, poszedl atak i ani raportu ani cieni, zostaly tylko wszystkie maszynki, i support odpisal zeby wyslac screeny z zakupu cieni i screeny z wysylania ataku :)

hehe
    nuneek @ LT 1
Sign In to comment.