Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Zasady zadawania pytań

CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
edytowano 31.07.2013 w Wasze pytania do gry
Wiadomość skierowana do wszystkich osób przeglądających ten wątekDrodzy Forumowicze,

jeśli napotkaliście ten wpis, oznacza to, że przeglądacie właśnie wątek pytań ogólnych związanych z grą Goodgame Empire. Wątek służy rozwiewaniu wątpliwości w kwestiach dotyczących gry. Jeśli nasuwają się Wam pytania związane z grą Empire, jesteście we właściwym miejscu, by zyskać na nie odpowiedź. Pamiętajcie jednak o kilku zasadach:

Zanim zadacie pytanie, upewnijcie się proszę, czy nie padło ono już wcześniej na naszym forum. W tym celu należy użyć wyszukiwarki forum, w opcjach zaawansowanego wyszukiwania podać interesujące Was słowo kluczowe, np. "przeniesienie zamku" i wyszukać wszystkie wątki związane z tym ruchem w grze. Jeśli nie ma wśród nich odpowiedzi na Wasze pytanie, śmiało możecie utworzyć nowy temat, jeśli jednak odpowiedź padła wcześniej, zapraszam do kontynuowania dyskusji w temacie założonym przez poprzednika.

Druga kwestia, o którą proszę to właściwy tytuł wątku. Postarajcie się w nim zawrzeć hasło kluczowe dla otwieranego tematu, by ułatwić innym Graczom poruszanie się na forum. Dla przykładu jeśli macie problem z zadaniem, podajcie w tytule wątku nazwę zadania, na przykład: "Trudne czasy wymagają twardej pałki" - problem z zadaniem. Nie twórzcie tytułów na zasadzie: "Co to jest?", "O co chodzi", "Potrzebuję pomocy", czy "Ratunku"...

Podsumowując:

Przed zadaniem pytania sprawdzamy, czy nie padło już wcześniej na forum, a jeśli decydujemy się na utworzenie nowego wątku, temat powinien zawierać skrócony opis tego, czego będzie dotyczyło pytanie.


Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,
Asia.

15nnl1g.png
Post edited by CM Asia07 on

Komentarz

Ta dyskusja została zamknięta.