Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Warownia oraz otwarta Brama

«134

Komentarz

• PolacyHeroPolacyHero Posty: 94
    edytowano 11.08.2012
    no w końcu ale mogliście dać obrazek jak będzie to wyglądać

wszyscy bedziemy grać w gre!!:eek::D
  • Paweł11291Paweł11291 Posty: 293
    edytowano 11.08.2012
    Powiem szczerze, chcieliscie? TO MACIE! Teraz rubinowcy i tak beda otwierac bramy, a zwykli beda musieli sie bardziej nalatac za baronami. Gratuluje, wiecej placzcie na forum o tym, ze rubinowcy maja 24/7 otwarte. Dla nich to nic nie zmienilo, tylko kolejne utrudnienie dla nie rubinowych.

Warownia ok.
    Gen. ds. militarnych UŁANÓW. Jeśli straciłeś wioske, zostałeś spalony lub utraciłeś posterunek, zapewne było to w moich planach. Wiec wara od moich członków.
  • edytowano 11.08.2012
    Tak jak w przypadku wcześniejszych aktualizacji, również ta obejmie naprawę błędów.
    a przepraszam ............... mogę................ Dziękuję :)

A ile wprowadzi błędów - bo ostatnia aktualka ta naprawiająca nic nie zmieniła - z wojska dalej nas GGS okrada - miejsca w warsztacie dalej zabierają - nie naliczaja całej produkcji wojsk (nowość)

Ta firma to coraz większa paranoja :)

ps. jak chca wygrać te EGA i płaszczą się przed nami bez honoru to wiadomość systemową potrafią wysłać do wszystkich - a o aktualizacji kiedy się doczekamy?
  • Ignis2Ignis2 Posty: 3
    edytowano 11.08.2012
    Zlikwidować całkowicie otwieranie bram.
    Ignis @ 5
  • artur743artur743 Posty: 191
    edytowano 11.08.2012
    warownia - dobry pomysł
    brama - to nic nie zmienia
  • minä (PL1)minä (PL1) Posty: 1,153
    edytowano 11.08.2012
    artur743 napisał użytkownik: »
    warownia - dobry pomysł
    brama - to nic nie zmienia
    jak to nic nie zmienia. To duzo zmienia. Nierubinowi nie beda ich otwierac, bo ok 600 euro na pare minut otwartej bramy nikt nie otworzy. jesli ktos rubcie kupuje to mu to obojetne, bo jak zabraknie to wyciagnie karte i kupi kolejne. Nierubinowcy tak nie zrobia, mam nadzieje.

Cieszy mnie, ze wiele pomyslow, ktore byly na forum doswiadczymy wgrze. Ale jest jedno zyczenie i ono sie nie zmenia a jakos tego to nikt nie przekazal dalej. Roznica miedzy rubinowacami a nierubinowcami jest za duza inie powinno tak byc.
    KOALICJA DIES IRAE
    www.forum.dies-irae.com.pl
  • edytowano 11.08.2012
    może na nk już była ta aktualizacja wiec mógłby ktoś przedstawić nam koszta tej warowni i jakieś foto zrobić :)
  • GIRIONGIRION Posty: 37
    edytowano 11.08.2012
    Spoko,jak mur 4 lv to i warownia 4 lv,przyspieszy szybkość tym lepiej lecz otwarta brama,z tym to przegięcie.teraz gracz nierubinowy nie walnie sobie bramy tylko ci rubinowi,to będzie porażka według mnie,znowu rubinowcy góra.A tak w ogóle ile to mam czekać na te 500 rubinów za to ze zagłosowałem,znowu będą się wymigiwać ze sorry coś się popsuło,czekam już 3 dni,wszystko podałem a tu nic,co jest z wami ludzie,spicie i pijecie i na nie trzeźwo wprowadzacie aktualizacje z bugami czy jak?Gra jest spoko ale ci co tam pracują to nie wiem,po technikum przyjmują tam osoby czy jak,może po gimnazjum?
    NIE JESTEM PRZECIWNY KUPOWANIU RUBINÓW,KTO CHCE TO KUPUJE ALE JESTEM ZA TYM ABY URLOP BYŁ DARMOWY!!!!!!!
    Sojusz Fairest
  • Tigrus van ZhanTigrus van Zhan Posty: 51
    edytowano 11.08.2012
    Warownia to świetne rozwiązanie. Myślę, ze dobrym rozwiązaniem byłoby też powiększenie magazynu.
    Brama to jakaś kpina z graczy. Opcja 3 godzinna była bardzo dobra. Z tego pomysłu powinniście się wycofać.
    edytowano 11.08.2012
    Tak, magazyn by sie przydal wiekszy. Moze nie na te 100k od razu, ale moze 75k?
    Gen. ds. militarnych UŁANÓW. Jeśli straciłeś wioske, zostałeś spalony lub utraciłeś posterunek, zapewne było to w moich planach. Wiec wara od moich członków.
  • aladinsradinaladinsradin Posty: 228
    edytowano 11.08.2012
    tak! odrazu wprowadzcie otwieranie bram na caly tydzien
    Bo małe i różowe buchy hardkorowe,
    teraz wchodzi Kim bo jak Kimbo kopie głowe,
    czyli moja fifa, ukochana rura,
    niech do tego buja każdy typ i maniura,
    daj głośnik na fulla niech dudni cała fura,
    dziś lajtowo po butelce, po pięciu góra,
    łapie gastrówa, chcę słodzonego mleczka,
    chasam wygodnie w moich najeczkach,
    po prawej wrzosik, po lewej kisieczka,
    tera bujamy po osiedlu gdzie każdy z nich mieszka...
  • CromFeyerCromFeyer Posty: 76
    edytowano 11.08.2012
    magazyn to zły pomysł bo zaraz wymyślą kosmiczene sumy za badania i nowy budynki. Wyobrażacie sobie dac np 80 k kamienia i 80k drewna za badanie ?? masakra kolejna
    Gloria Victis
    "Prawdziwą wartość ma jedynie szacunek wroga" Antoine de Saint-Exupéry
    Nasza strona www: http://gloriavictis.beepworld.pl/index.htm
  • minä (PL1)minä (PL1) Posty: 1,153
    edytowano 11.08.2012
    CromFeyer napisał użytkownik: »
    magazyn to zły pomysł bo zaraz wymyślą kosmiczene sumy za badania i nowy budynki. Wyobrażacie sobie dac np 80 k kamienia i 80k drewna za badanie ?? masakra kolejna

he he he w sumie to wiekszy magazyn by mi się podobał, ale o tym nie pomyślałam.
    Warownia na plus

bramy....ha ha ha ha ha
    KOALICJA DIES IRAE
    www.forum.dies-irae.com.pl
  • arturos998arturos998 Posty: 40
    edytowano 11.08.2012
    GIRION napisał użytkownik: »
    A tak w ogóle ile to mam czekać na te 500 rubinów za to ze zagłosowałem,znowu będą się wymigiwać ze sorry coś się popsuło,czekam już 3 dni,wszystko podałem a tu nic

Czytaj dokładnie co pisali we wiadomości, dostaniesz te 500 (marnych) rubi jak oni wygrają w rankingu, czyli możesz się nie doczekać, dałeś się skusić na marny ochłap...
    arturos998 @ 5
    edytowano 11.08.2012
    Ty tez czytaj uwaznie,100 rubli dają jak się wygrają,150jak ze znaczna przewaga a 500 daja jak sie zagłaosuje bez zwyciezania
    NIE JESTEM PRZECIWNY KUPOWANIU RUBINÓW,KTO CHCE TO KUPUJE ALE JESTEM ZA TYM ABY URLOP BYŁ DARMOWY!!!!!!!
    Sojusz Fairest
  • Kevinuś (PL1)Kevinuś (PL1) Posty: 111
    edytowano 12.08.2012
    Po co te aktualizacje są???
    Wprowadziliście pace na serwerze aby już BEZCZELNIE LUDZI OKRADAĆ !!!
    Wcześniej "kradliście" wymyślając coraz to nowsze badziewia za coraz większe rubiny (kto chciał to kupował) ale teraz okradacie nas w BIAŁY DZIEŃ !!!! Pobieracie pieniądze a rubinów nie dajecie !!!!!
    Pisma do supportu nic nie dają bo w odpowiedzi próbują z ludzi DEBILI robić !!!!!

http://pl.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?10478-Zakupi%C5%82em-rubiny

Czy któryś z moderatorów powie mi co mam z tym zrobić gdy pisma do supportu nie dają żadnych efektów???

Proszę o jak najszybszą odpowiedź
    Holender
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    edytowano 12.08.2012
    Suport pracuje pon-pt, a Ty zaczeles pisac o tym po pracy suportu, wiec przestan spamowac na forum, ze nie odpowiadaja, bo nie odpowiedza, az do poniedzialku. Dodam, ze maja jeszcze tysiace innych raportow do rozpatrzenia. Czekaj na swoja kolej, mysle, ze JUZ w czwartek otrzymasz odpowiedz.
  • Bysio (PL1)Bysio (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 12.08.2012
    Pomysł z warownią mi się podoba. Co do bram to mogliście inaczej to zrobić. Albo w ogóle usunąć te opcję albo dać najniższą cenę za otwarcie bramy 1.000 rubinów.

• siserosisero Posty: 23
    edytowano 12.08.2012
    po co ta warownia i co ma przyspieszyć jak nie ma juz co budować:P
    edytowano 12.08.2012
    sisero a rozbudowałeś w smoczej krainie zamek,jelsi tak to nie wiem,masz 60 lv,wszystko rozwinięte w centralej i zimowej krainie lub używasz rubinów
    Sojusz Fairest
Sign In to comment.