Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 14.03.2012

245

Komentarz

• Patryk ZdobywcaPatryk Zdobywca Posty: 87
    edytowano 14.03.2012
    nie wiem
    ale coś się zmienia przed chwilą musiał się budować 5,5 h a teraz 3h 40 min

Da się zalogować ale jeszcze nie jest po aktualce zauważ że jeszcze nie ma kryjówek
    Świat nie należy spostrzegać jako czas pokoju przerywany wojnami, ale okres ciągłych wojen przerywanych sporadycznymi okresami pokoju.
    Człowiek nie jest stworzony do klęski. Można go zniszczyć, ale nigdy pokonać

Wróciłem! :D
  • panbednarekpanbednarek Posty: 2
    edytowano 14.03.2012
    jakiś błąd z raportem szpiegowskim jest. Nie pokazuje ogólnej ilości obrońców i wieśniaków
    panbednarek @ 5
  • shnappishnappi Posty: 19
    edytowano 14.03.2012
    No proszę, pierwsza aktualka która przebiegła bez problemów, szybko a do tego jeszcze z korzyścią dla graczy, wszyscy wiemy jaką :)
    Czy to aby na pewno to samo GGS ? :))
    "Ci, którzy celują w rozwiązywaniu problemów, rozwiązują je tuż przed ich pojawieniem się. Ci, którzy celują w pokonywaniu swoich wrogów, zwyciężają zanim pojawi się zagrożenie..."
    Sun Tzu
  • XorlaxXorlax Posty: 5
    edytowano 14.03.2012
    jeszcze by zrobili teraz promocję na to że 50% wszystko taniej z rubinami i wszystko było by wporzo
    Xorlax @ pl 1
  • R3Di (PL1)R3Di (PL1) Posty: 1
    edytowano 14.03.2012
    Mam nadzieje, ze to jeszcze nie koniec aktualizacje. Zalogowac po tygodniu sie da, ale nigdzie nie widze zadnej rekompenzacji...
    BLACK SUN 8)
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    edytowano 14.03.2012
    Ech wiemy jaka korzyć wszystkie budowle się zakończyły przed czasem.
    Bugi niestety także są, polskie litery z nazw zamków zmieniły się w "?".

Wygląda to nieźle... lecz ostrzegam wszystkich, ze planowana aktualizacja jest do 12... więc mogą jeszcze coś majstrować.
  • dzihaddzihad Posty: 15
    edytowano 14.03.2012
    Dzięki błędowi straciłem wszystko:
    - wojsko
    - czas
    - rubiny - zakupiłem (drewno, kamienie, pieniądze, musztrę, rabusia, sloty do budowy obiektów oraz sloty do budowy jednostek) w sumie 6373 rubiny za tydzień abscynencji

Dodam jeszcze, że codziennie oczywiście ubywało mi 2% chwały na co nie miałem wpływu, przez co cofnąłem się, a bez wojska, no cóż, jak zdobywać chwałę bez wojska?

Jak wiadomo nie było to moją winą, stąd też zapytanie: nie pytam "czy", lecz co zostanie w tej sprawie zrobione?
    sieję spustoszenie i strach... bo wiem jak.
  • Jędrek010Jędrek010 Posty: 2
    edytowano 14.03.2012
    teraz to już nawet w nazwach zamków i posterunków odpolszczyli literki i jestem J?drek. Postęp
    Jędrek010 @ 5
  • sagi78sagi78 Posty: 25
    edytowano 14.03.2012
    w sumie 6373 rubiny za tydzień abscynencji

chyba absencji (nieobecności), nie abstynencji (powstrzymywania się od uzywek), a już na pewno nie abscynencji

Polska trudna języka, bardzo mnóstwo, jak ty biedaku poskarżysz się do supportu w obcym języku, jeśli ojczysty jest dla ciebie takim wyzwaniem
    Umrzemy i to czyni z nas szczęściarzy. Większość ludzi nigdy nie umrze, ponieważ nigdy się nie narodzi

RD
  • Patryk ZdobywcaPatryk Zdobywca Posty: 87
    edytowano 14.03.2012
    a fajnie kryjówka wygląda:)
    jak domek na drzewie:)

AKTUALIZACJA CHYBA SIĘ SKOŃCZYŁA BO WSZYSTKO CO NAPISAŁ UZAL JEST
    Świat nie należy spostrzegać jako czas pokoju przerywany wojnami, ale okres ciągłych wojen przerywanych sporadycznymi okresami pokoju.
    Człowiek nie jest stworzony do klęski. Można go zniszczyć, ale nigdy pokonać

Wróciłem! :D
  • ElipElip Posty: 16
    edytowano 14.03.2012
    nie chce tu bluzgać ale wszystko mi rozwalił
    Elip @ WWW 5
  • minä (PL1)minä (PL1) Posty: 1,153
    edytowano 14.03.2012
    Alberttt88 napisał użytkownik: »
    Nareszcie!!!:) Mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek ale dla pewności wstrzymam się z budową nowych obiektów:p

Ja zaczelam budowac magazyn, co mialo pare godzinek potrwac i niespodzianka bylo to, ze po tych aktualizacjach magazyn stal juz gotowy. Wiec sa i dobre nispodzianki.
    KOALICJA DIES IRAE
    www.forum.dies-irae.com.pl
  • kagatagkagatag Posty: 7
    edytowano 14.03.2012
    ufff po aktualizacji a ja pierwszy raz od tygodnia nie miałam problemów zeby sie zalogowac.jedyny bol tygodniowej nieobecności to taki ze częśc wojska zdezerterowała...na szczescie nie wszyscy zdążyli choc z żywnościa bardzo cieniutko.Ja miałam to szczęście w nieszczęsciu że postawiłam kryjowki i na zamku i na posterunkach wiec przez ten czas nikt nie mogl ich zaatakować.budynki stoja wojsko sie"dorabia" nie jest tak zle.pozdrawiam
    kagatag @ pl 1
  • Bill007Bill007 Posty: 12
    edytowano 14.03.2012
    Mam pytanie: czy aktualizacja wprowadzała jakieś zmiany dot. punktów za budynki? Przed aktualizacją zajmowałam 17 miejsce w klasyfikacji generalnej, po - 187. Skąd ta drastyczna różnica?
    BLACK SUN :cool:
  • PocoLokoPocoLoko Posty: 2
    edytowano 14.03.2012
    Właśnie, zauważyłem to samo. Ktoś pewnie o czymś zapomniał:)
    PocoLoko @ pl1
  • Night_ShadowNight_Shadow Posty: 15
    edytowano 14.03.2012
    Jeżeli przez tydzień się nie logowaliście to Was po prostu prześcignęli
    :)
    Night_Shadow @ pl 1
  • FarmerSamWDolinFarmerSamWDolin Posty: 16
    edytowano 14.03.2012
    Czy ktoś się orientuje czy można już budować nowe budynki? W sensie czy jeśli wybuduję teraz dom na 10 lev, lub kryjówkę to wykluczę się z gry na tydzień?
    Taki mały komentarz odnośnie nowych obiektów. Park to świetny obiekt super, że go dodali, ale te wesołe miasteczko to jakiś niewypał. Jeśli ktoś przepłaci 1125 rubinów (bo o tyle jest droższe wesołe miasteczko od areny) tylko dla dodatkowych +10 do porządku publicznego to chyba jest głupi. Bez urazy, ale takie jest moje zdanie.
  • Bill007Bill007 Posty: 12
    edytowano 14.03.2012
    Nie miałam problemów z logowaniem. Dziś rano zajmowałam miejsce w pierwszej dwudziestce. W przeciągu paru godzin spadłam o jakieś ... 200 miejsc.
    BLACK SUN :cool:
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    edytowano 14.03.2012
    FarmerSamWDolin
    Kwestia gustu... gdy masz zabudowane całe miasto każdy skrawek ziemi się liczy.
  • przemo24przemo24 Posty: 42
    edytowano 14.03.2012
    Co się stało z medykiem
    Przemo24 @ pl 1 Zakon Maltański
Sign In to comment.