Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Myśliwy

Porozmawiajmy o zmianach, które przyniesie aktualizacja.
Post edited by uzal (PL1) on
«1321

Komentarz

• GedeonGedeon Posty: 10
    edytowano 10.02.2012
    Chciałbym wiedzieć czy listy sojuszy będą wyzerowane? Czyli co właściwie się stanie jak mam więcej niz dozwolona liczba związków sojuszniczych
    Gedeon @ 5
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    edytowano 10.02.2012
    Tłumacząc to próbowałem to rozkminić i nie do końca zrozumiałem.
    BO albo zostanie 5 tylko, a reszta zostanie rozwiązana albo wszystkie zostaną rozwiązane (ale nie było to do końca powiedziane wprost, która wersja wejdzie w życie)
  • edytowano 10.02.2012
    1.gdzie będzie domek myśliwego.
    2.czy domek myśliwego trzeba będzie zbudować
    3.czy zawarte pakty,umowy o nie aresje i wojny będą usunięte
    edytowano 10.02.2012
    1) Zamek główny
    2) Raczej chyba nie (nie jestem pewien)
    3) Tego do końca nie zrozumiałem. (pytam się właśnie góry)
  • edytowano 10.02.2012
    jak będziesz pewien to napisz
  • EvSEvS Posty: 15
    edytowano 10.02.2012
    Bym powiedział co o tym myślę, ale w słowniku języka polskiego brakuje wulgaryzmów na określenie tego co myślę na ten temat. Pewnie jeszcze będzie można dokupić ilość paktów za rubiny, bo co tam niech płacą :) Na moje to wprowadzi totalny bajzel. Ogólnie wszystko co było robione do tej pory zostanie wyzerowane, na moje urojony pomysł i niech oni lepiej przestaną myśleć i zaczną mnie pytać co mają zmienić w grze, żeby nadoili kasy i więcej ludzi w to grało :D
    EvS @ 5
    edytowano 10.02.2012
    Wszystkie pakty zostaną anulowane (trzeba będzie ponownie wysyłać zaproszenia). (5)
    Domek myśliwego będzie na zasadzie obecnych rycerzy wędrownych poza murami zamku czyli nie będzie budowany.
    edytowano 10.02.2012
    Świadczy to o tym, że mają gdzieś nasze wcześniejsze działania w grze i że będzie coś takiego jak wojna stuletnia Zakon Paladynów-Titans i zero urozmaicenia. Przecież jakoś wojnę trzeba zakończyć, a pakt jest najlepszym sposobem, aby przypadkowe ataki niedoinformowanych osób z którejkolwiek ze stron nie dochodziły, bo się wejdzie w błędne koło. Pomysł urojony. PROTESTUJĘ!
    EvS @ 5
  • edytowano 10.02.2012
    EvS ale przyznaj że ten myśliwy to całkiem fajny bo ci dostarcza jedzenie do zamku.
    edytowano 10.02.2012
    Nie mówię o myśliwym, tylko o zepsuciu dyplomacji. Pozatym nie naprawili jednego buga a już chcą dodawać kolejne!

To co chcą z tym zrobić prowadzi tylko do tego, że będziesz musiał za wszyściutko płacić rubinami. Na moje i tak już żeby normalnie się rozwinąć i być w jakikolwiek sposób konkurencyjnym musisz wywalić z 30k rubinów minimum. Ale cóż jeśli ktoś robi zmiany w grze tylko pod kątem nagrabić jak najwięcej kasy, to niech się nie dziwi, że ludzie przestaną grać. Niech pomyślą o kolejnych lvlach, dalszej rozbudowie obszaru zamku, magazynów, jakichś zabawek, nawet za rubiny. A nie zajmują się prywatną dyplomacją.

Jeśli ta zmiana zostanie wprowadzona ogłaszam, że nie dam złamanego rubina na tę grę i prawdopodobnie zrezygnuję z gry.
    EvS @ 5
  • mlodywnd (PL1)mlodywnd (PL1) Posty: 6
    edytowano 10.02.2012
    no pomysł z mysliwym fajny ale z dyplomaja nie za bardzo bo nie którzy na tym straca i to bardzo duzo i tak jak było wczesniej napiszane przez EvS ze wojna sie skonczy to fajne jest ja podpisac paktem
    edytowano 10.02.2012
    Cóż zgadzam siez wami jako gracz, że 5 to o sporo za mało lecz skończy się 'koleżeństwo' i to sam sojusz będzie musiał udowodnić ile jest sam wart, a nie zastawiać się innymi sojuszami.
    Po za tym przekonacie się jak macie zdyscyplinowanych członków. (jak wykonują rozkazy)
  • Tubylec (PL1)Tubylec (PL1) Posty: 39
    edytowano 10.02.2012
    Pomysł z myśliwym jest dobry, a tu jest temat gdzie pisałem o dodatkowym jedzonku , mój post 3.
    http://pl.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?4677-Jakie-macie-propozycje-nowych-aktualizacji
    Tubylec @ pl 1
  • AgareczekAgareczek Posty: 31
    edytowano 10.02.2012
    Trzeba będzie w ogłoszeniach w sojuszu pisać z kim ma się pakt. Wtedy gracze będą wiedzieli kogo atakować, a kogo nie.
    Mi się podoba myśliwy :)
    Nawet twój wróg, powinien być traktowany z honorem i szacunkiem.
    edytowano 10.02.2012
    Tubylec miałeś jakiś przeciek? :)
  • Tubylec (PL1)Tubylec (PL1) Posty: 39
    edytowano 10.02.2012
    W tę grę gram pierwszy raz, ale miałem do czynienia z rami na PC jak Anno 1602 gdzie budując chatkę myśliwego wychodzi z niego myśliwy i poluje na jelenie a w dalszych częściach jakie wyszły jest to bardziej rozbudowane.
    Oprócz mięsa były skóry.
    Druga gra to Cultures też jest myśliwy w pierwszej części, budowało się chatkę myśliwego i wybierając jednego wolnego cywila dawało mu się zawód myśliwy, w dalszych częściach już tylko dawać można było ten zawód bez budowy tego budynku.

Widocznie my mamy na na tym forum jakiś przeciek albo ktoś z supportu połączył się ze mną telepatycznie :):D
    Tubylec @ pl 1
  • PolcioPolcio Posty: 84
    edytowano 10.02.2012
    Mnie pomysł z ograniczeniem sojuszy się podoba.
    Trzeba będzie się zastanowić, z kim naprawdę warto mieć sojusz a nie zbierać wszystkich sąsiadów z mapy.
    Ułatwi to wojowanie: w chwili obecnej powiązania sojuszowe są tak przerośnięte, że atakuje się i niszczy do zera graczy bezsojuszowych, bo żadnego sojuszu nie można ruszyć ze względu na przerośnięte powiązania dyplomacyjne.

Zobaczymy któe sojusze naprawde są bitne i dzielne, a które zasłanijąc się paktami zdobywają honor gnębiąc niskie levele

W końcu będzie jakaś aktualizacja na rozruszanie walk między graczami (zwłaszcza graczy i sojuszy spoza pierwszej setki) a nie wyciskanie ostatniej kropli z baronów czy nowe budyneczki "co by słitaśnej mój PROz4m3k wyglądał"
  • CrochuCrochu Posty: 107
    edytowano 10.02.2012
    I tak ustalenia paktowe będą takie same. Jak my (piszę o sojuszu) stwierdziliśmy, że za dużo paktów natrzaskaliśmy to je sami pousuwaliśmy i tyle. Jak ktoś będzie się z kimś trzymał to będzie tak pomimo tego, czy zmieści się w piątkowej elicie czy nie. Bzduuuura
    edytowano 10.02.2012
    Kto jest przeciw zmianom w dyplomacji między sojuszami i wchodzeniu coraz głębiej do kieszeni graczy zapraszam do działu Propozycje zmian i podpisanie się pod protestem.
    EvS @ 5
  • keirarotkeirarot Posty: 15
    edytowano 10.02.2012
    to dobry pomysł a wogule można dać te sojusze w ogłoszeniu
    keirarot @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.