Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja "Sojusz i punkty chwały"

«137

Komentarz

• VenomXVenomX Posty: 28
    edytowano 20.01.2012
    Już widzę te ceny w rubinach za możliwość kupna nowych " technologii ".
    VenomX @ pl 1
  • Król Bron IKról Bron I Posty: 163
    edytowano 20.01.2012
    O, rubiny prosto do skarbca.
    Jak miło... :)

Oczywiście 3/4 aktualizacji musi być za rubiny.
    POŁOWA OPCJI jest za rubiny.
    Pisać na prv. w razie problemów z grą.
    http://pl.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?3914-Bractwo-Ilefarn

Powracam, marne pomioty szatańskie!
    Cześć... ;)
  • Morfi2Morfi2 Posty: 8
    edytowano 21.01.2012
    Ekran główny!

Parę razy spotkałem się z narzekaniami na temat niezapowiedzianych aktualizacji , więc ten pomysł uważam za świetny !
    Daj chwałę swojemu sojuszowi!

Nie wyobrażam sobie tytułów sojuszu ( nie doczytałem o takowych ale przy talencie twórców tej gry pewnie bedą ;P ) Reszta jest świetna ! Naprawdę baardzo podobają mi się nagrody dla sojuszu , tak samo jego poziom .
    Nowy Nadzorca

Coś jak najbardziej dla mnie !! Zawsze sie wkurzam że kusznicy i 2 ręczni szkolą się tak długo , a teraz nie wydając rubinów na skrócenie szkolenia 5 żolnierzy o połowe wydam sobie rubiny na skrócenie szkolenia wszystkich żołnierzy o być może 25 % .
    Architekt

Opcja dla graczy z niższymi poziomami . Zamiast tracić kasę na dwóch nadzorców do drewna i kamienia , kupuje się jednego Architekta za tyle samo rubinów co jeden nadzorca i uzyskuje się taki sam efekt , mi to pasuje ;)
    Równowaga

Chyba godzinę temu patrzyłem sobie na krokodyle , aligatory czy jak one się tam nazywają , nie wiem w każdym razie takie zwierzaczki wrzuca się do fosy żeby ja broniły . jeden daje 120% premii , pale dają 70% premii . Kiedy to zobaczyłem , to przed oczami ukazała mi się wizja w której moi żołnierze dostają 1200 % premii od 10 takich krokodyli i 50 żołnierzy defensywnych wygrywa bitwę z 200 ofensywnymi lub jaką liczbę tam kto woli ...
    Podsumowywując świetny pomysł . Medyka ani rabusia i tak nigdy nie kupie , ale dobrze że ceny zmniejszą bo były naprawdę zbyt duże .

Ogółem zapowiedzianą aktualizację uważam za potrzebną .
  • Mroczny Kruk (PL1)Mroczny Kruk (PL1) PL1 Posty: 21
    edytowano 21.01.2012
    Morfi2 piszesz to samo w dwóch postach. Post masowy ???
  • Morfi2Morfi2 Posty: 8
    edytowano 21.01.2012
    Czytać nie umiesz ?? w tamtym poście napisałem że skoro tego tematu i tak nikt nie czyta to napisze tam ...
  • Piotr WielkiPiotr Wielki Posty: 67
    edytowano 22.01.2012
    to jest niezłe bo nie będe mysiał odłaszać sojuszowi za ilę aktualizacja
    Wróciłem.
  • Jackal_PLJackal_PL Posty: 48
    edytowano 22.01.2012
    Aktualizacja może być naprawdę dobra o ile nie bedzie potknięć. Jednak mam jedną uwagę. Myślę że podobnie reszta graczy. Kupując fosę za rubiny a kosztowała 12.500 miałem 40% obrony. Teraz ma być 20%. Czy ktoś w takim razie odda połowę rubinów. Uważam to za nie fair.
    edytowano 22.01.2012
    Tiaaa, na pewno odzyskasz 50% rubinów i zaległe odestki - uszykuj się :D Być może będzie tak jak napisałem w 1 ze swoich poprzednich postów odnośnie tej kwestii
    VenomX @ pl 1
  • Mroczny Kruk (PL1)Mroczny Kruk (PL1) PL1 Posty: 21
    edytowano 22.01.2012
    kompletne oszustwo i tyle
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    edytowano 22.01.2012
    Ja uważa, że nie jest to oszustwo bonus fosy był mocno przeszacowany.
    Powodując destabilizację gry. Ponieważ gracz z fosą nawet z najsłabszymi machinami miał taki % obronny, że nie szło się przebić (doświadczyłem to wielokrotnie).
    edytowano 22.01.2012
    Więc jak to nazwiesz jak nie oszustwo? Ktoś kupił fosę by właśnie zrobić ze swojego zamku twierdzę nie do zdobycia, a teraz zostanie mu to w znacznej mierze odebrane... To tak jakbyś ktoś kupił sobie samochód w salonie za 100000 zł, a po pewnym czasie zostałby Ci ten samochód zamieniony na taki za 50000 zł. Zgodziłbyś się na takie rozwiązanie?
    VenomX @ pl 1
    edytowano 22.01.2012
    Balans gry jest zakłócony. bo każdy bez fosy może zapomnieć o ataku na osobnika z takową.
    edytowano 22.01.2012
    Inny przykład.... Czy nie dochodzi do wypadków np Malucha z 40 tonowym tirem z naczepą wyładowaną towarem po brzegi? Przecież Maluch w starciu z takim potworem nie ma szans... Czy oznacza to że tiry nie powinny być uczestnikami ruchu?
    VenomX @ pl 1
    edytowano 22.01.2012
    uzal napisał użytkownik: »
    Balans gry jest zakłócony. bo każdy bez fosy może zapomnieć o ataku na osobnika z takową.

Balans balansem tylko czytaj posty. Może był zakłócony. Nikt tego nie neguje. Chodzi o fakt zakupu rubinów. Budowałem fosę z pewny przeświadczeniem i teraz zostałem nabity w butelkę a raczej w fosę. Za chwilę przeszacujemy coś jeszcze i obetniemy. Można zrobić raz dlaczego nie dwa. Może najpierw przemyślcie co robicie. Znosimy już wiele w tej grze a to jest już naprawdę cios poniżej pasa.
    edytowano 22.01.2012
    Może najpierw przemyślcie co robicie.
    Kolejny raz mówię, że ja z tym nic nie mam wspólnego, nie mam wpływu na kształt gry.

Cios poniżej pasa? różnica między fosą za rubiny, a tą za surowce pozostaje? - tak.
    Współczynnik zostaje zmieniony tylko i wyłącznie, ponieważ daje to nienaturalną przewagę.
    Fosa za rubiny nie została zrównana z fosą za surowce więc uważa, że nie ma co się burzyć.
    edytowano 22.01.2012

Cios poniżej pasa? różnica między fosą za rubiny, a tą za surowce pozostaje? - tak.

A czy osoby będą miały to co zakupiły? - Nie.
    VenomX @ pl 1
    edytowano 22.01.2012
    Czepiasz się. Gdyby zrównali fosy za rubiny z za surowce, rozumiałbym.
    Dodatkowo fosa ma 1 poziom więc jest szansa, że będzie ją można rozbudować.
    edytowano 22.01.2012
    Nie czepiam się tylko stwierdzam fakty. Pewnie będzie można ją rozbudować, pytanie tylko za ile? Raczej opłacalne to to nie bedzie.
    VenomX @ pl 1
    edytowano 22.01.2012
    VenomX napisał użytkownik: »
    Nie czepiam się tylko stwierdzam fakty. Pewnie będzie można ją rozbudować, pytanie tylko za ile? Raczej opłacalne to to nie bedzie.

tak rozbuduj sobie a może później znów coś zrównają może nawet z ziemią.
    edytowano 22.01.2012
    Kolejny raz mówię, że ja z tym nic nie mam wspólnego, nie mam wpływu na kształt gry.

Współczynnik zostaje zmieniony tylko i wyłącznie, ponieważ daje to nienaturalną przewagę.
    Fosa za rubiny nie została zrównana z fosą za surowce więc uważa, że nie ma co się burzyć.

Jak pisze u góry "przemyślcie" kolega znów nie czyta dokładnie. nie pisze o Tobie lecz o całym zespole. Jesteś jego członkiem i możesz przekazywać sugestie.
Sign In to comment.