Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Szilánkosra tördeltem már a kéztő-csontomat

Ha bárkinek lenne écája arról, hogy a fogadós sorsoláson kívül még hol és hogyan lehet tábornoki szilánkhoz jutni, hálásan fogadnék minden mákszemnyi infót erről. Mert már 10es az első tábim, és van még pár 10 ezer XP fejleszteni, de amíg nincs elég szilánkom, addig ez mind ott porosodik a raktárban. Sőt, ha jól sejtem, a kiosztott pontok alapján kapott plusz képességek sem érvényesülnek. A fogadós sorsolós  alapján pedig nagyjából 7 hónap, amíg egy csillagot fel tudok tölteni. Mire az letelik, én biza szilánkosra tördelem a kéztő-csontomat, hogy mások, a szerencsésebbje, már megcsillagozta a tábornokait:DDD
Szóval Mehr light...mehr light...ami magyarul, szilánkot, több szilánkot:DDD

• Archwil (HU2)Archwil (HU2) HU2 Bejegyzések: 120

elvileg lehet nyerni majd havi eventbol illetve havi event shopban is lesz sorsolas

Nagy halra nagy bottal vadásznak
  • egy játékos (HU2)egy játékos (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    lehet venni

Semmi sincs  ingyen...:D
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    Tisztelt GG.

Ma a távoliba is meg jelent a tábornoki küldetés. De csak a farkas erődjéig jutottam mivel képtelen vagyok beütni.
    935 ERŐS katit tettek bele.  Egy rubinosnak nem okoz ez gondot mert veszi a katikat.
    De aki nem vessz rubint az nem is tudja beütni mivel csak kevés katija van.
    Itt is a rubinosok vannak előnyben. A szerencsétlen nem rubinos meg csak odáig jut el.
    Miért kell meg neheziteni a nem rubinosok játékát. Vegyél  rubint és meg oldodik a gond igaz.
    Sajnos figyelembe kellene venni a nem rubinosok.

Lesz ebbe változás, Vagy aki nem tudja beütni az ne üsse.

üdv Bella1_hu1
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,603
    Bella1 (HU1) mondta:
    Tisztelt GG.

Ma a távoliba is meg jelent a tábornoki küldetés. De csak a farkas erődjéig jutottam mivel képtelen vagyok beütni.
    935 ERŐS katit tettek bele.  Egy rubinosnak nem okoz ez gondot mert veszi a katikat.
    De aki nem vessz rubint az nem is tudja beütni mivel csak kevés katija van.
    Itt is a rubinosok vannak előnyben. A szerencsétlen nem rubinos meg csak odáig jut el.
    Miért kell meg neheziteni a nem rubinosok játékát. Vegyél  rubint és meg oldodik a gond igaz.
    Sajnos figyelembe kellene venni a nem rubinosok.

Lesz ebbe változás, Vagy aki nem tudja beütni az ne üsse.

üdv Bella1_hu1
    Szia

A tábornoki fogadóban a bemutató átugrása opciót választva is ugyanúgy megkapod a jutalmakat és Horatiót, mintha végigcsináltad volna a küldetéssort lépésenként.

Rot
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    Köszönöm szépen a választ.
  • Dark Crow (HU2)Dark Crow (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Itt is írom Horati, max szinten, 12 tábornoki szilánkkal.. mióta elértem.. most is adott 5 öt sorsoláskor, kimondottan figyeltem, semmit nem számol hozzá..
    helm @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt