FŇĎoldal‚Äļ Hungarian‚Äļ Bejelent√©sek √©s h√≠rek megbesz√©l√©se

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüí• Egy√©ni probl√©m√°k ūüí•

163

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyz√©sek: 1,596
    Szia

Amennyiben van valamilyen hiba√ľzenet vagy a fi√≥k felf√ľggeszt√©s√©re utal√≥ √ľzenet, az alapj√°n kider√≠thetŇĎ lenne a probl√©ma oka. Ha nincs ilyen, akkor a hiba oka nem a j√°t√©kn√°l keresendŇĎ.

Rot

Ez esetben javaslom az "elfelejtett jelsz√≥" funkci√≥ haszn√°lat√°t. A rendszer ezzel k√ľld egy √ļj jelsz√≥t a regisztr√°l√°si email c√≠mre. Bel√©p√©st k√∂vetŇĎen javaslok jelsz√≥ v√°ltoztat√°st is.

Rot
  • BigT77 (HU2)BigT77 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 10
    Kedves Moder√°torok,

Att√≥l most eltekintve, hogy az √ļj t√°mad√°skezelŇĎ friss√≠t√©s kb j√°tszhatatlanra lass√≠totta a j√°t√©kot. DE. M√°r a m√°sodik eset, hogy egy eventet elind√≠tanak este 9 ut√°n, vagy az √©ppen fut√≥ eventet este lecser√©lik egy m√°sikra √©s emiatt akik nappal j√°tszanak, bukj√°k a liga eredm√©nyeket. Ha m√°r b√©n√°znak az eventek rendes elind√≠t√°s√°val akkor legal√°bb v√°rn√°nak √©jf√©lig, hogy igazs√°gosan mindenki bukja a med√°lokat. √ćgy konkr√©tan szart sem √©r a szezon pass... tervezik a fejlesztŇĎk az ilyesmikre f√∂l√∂slegesen elk√∂lt√∂tt rubinok, vagy extra eszk√∂z√∂k visszajuttat√°s√°t?

√údv
    Tam√°s
  • Maghun (HU2)Maghun (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 38
    szerkesztette ezt: 11.10.2022
    √Čs megint karbantart√°s... Egy √©vig csak ez fog menni, ha csak a hib√°k tized√©t megpr√≥b√°lj√°k jav√≠tani, √©s persze a jav√≠t√°sokba nem cs√ļszik √ļjabb hiba... :):):)
    "Jegyezd vele az égre
    ¬†√Ėr√∂k tan√ļs√°g√ļl:
    ¬†Hab√°r f√∂lŇĪl a g√°lya,
    ¬†S al√ļl a v√≠znek √°rja,
    ¬†Az√©rt a v√≠z az √ļr!"
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† (PetŇĎfi)
  • zuzka57 (HU2)zuzka57 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 21
    Sziasztok !,,
    Nekem nagyon nem megy ez az √ļj t√°mad√°si rendszer,,sokkal lassabb,k√∂r√ľlm√©nyesebb,j√≥ lenne ha a r√©gi j√∂nne vissza !Ti hogy vagytok ezzel ?,√©n m√°r annyira hogy beakarom fejezni ezt a j√°t√©kot,pedig kb 12 √©ve nyomom,√©s szerettem,de mostm√°r ut√°lom !!
    zuzka57 @ hu 2
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 228
    szerkesztette ezt: 12.10.2022
    R√∂viden fogalmazva √©lvezhetetlenn√© tett√©k a j√°t√©kot! A varj√ļ elleni t√°mad√°st 15 percig tart bet√∂lteni! Mi√©rt nem lehet fix√°lni a cs√ļszk√°t az eszk√∂z√∂k bet√∂lt√©sekor?
    Post edited by icka (HU2) on
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
    szerkesztette ezt: 12.10.2022
    Tegnapi bem√°solva, mert idŇĎszerŇĪ tov√°bbra is (term√©szetesen): "√Čs megint karbantart√°s... Egy √©vig csak ez fog menni, ha csak a hib√°k tized√©t megpr√≥b√°lj√°k jav√≠tani, √©s persze a jav√≠t√°sokba nem cs√ļszik √ļjabb hiba...¬†"
    "Jegyezd vele az égre
    ¬†√Ėr√∂k tan√ļs√°g√ļl:
    ¬†Az√©rt a v√≠z az √ļr!"
  • Eldzsi (HU2)Eldzsi (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 1
    Sziasztok, biztosan lass√ļ a felfog√°som √©s az ujjam, de az √ļj t√°mad√°si rendszer borzaszt√≥...K√∂r√ľlm√©nyes, nem l√°tom a logik√°j√°t, sem azt, hogy miben v√°ltoztatta volna √©lvezetesebb√© a j√°t√©kot....Rem√©lem majd okosodom :disappointed:

Amennyiben csak az√©rt v√°ltozott, hogy v√°ltoztassunk valamin, javaslom mielŇĎbb visszahozni a r√©gi rendszert
    köszi
    szerkesztette ezt: 13.10.2022
    Jav√≠t√°s jav√≠t√°s√°ban is hiba: hi√°ba szedem ki a t√°vos katona pip√°j√°t, m√©gis t√°vos fi√ļkat vagy l√°nyokat k√ľldene harcolni... S k√ľzdhetek a programmal, hogy k√∂zelharcos menjen, ahogy √©n szeretn√©m... S ha m√°r a pip√°n√°l tartunk:¬† a fejlesztŇĎk kapj√°k be egym√°s pip√°j√°t!!!
    Rímbe szedve is:

Pip√°j√°t

√ćj√°sz megy harcba b√°r
    Kiszedtem pip√°j√°t
    A fejlesztŇĎk vegy√©k be
    Egym√°s kis pip√°j√°t!

Szép a kép sarokban
    √Ām nem k√©rt√ľnk cir√°d√°t
    A fejlesztŇĎk vegy√©k be
    Egym√°s b√ļs pip√°j√°t!

Pokol bugyra méri
    E játéknak irányát
    A fejlesztŇĎk vegy√©k be
    Egym√°s r√ļt pip√°j√°t!¬† ¬†

MH
    Post edited by Maghun (HU2) on
    "Jegyezd vele az égre
    ¬†√Ėr√∂k tan√ļs√°g√ļl:
    ¬†Az√©rt a v√≠z az √ļr!"
  • fantomharcos (HU2)fantomharcos (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 43
    aj√°nd√©kot nemlehet beszedni k√©rd√©s t√∂bb az idŇĎugro vagy kaja vagy mi ?¬† a rakt√°rba eszk√∂z f√©ligsincs vagy csak neve legyen a gyereknek hogy adtak ?¬†

fantomharcos @ hu 2
    meddig akarj√°k fesziteni az idegeinket vagy aza c√©l hogy minden j√°t√©kos t√°vozzon ? mert egyre jobban el√©rik a c√©lukat igy¬† mi√©rt kel ennyire erŇĎltetni eztaz √©vsz√°zad elfuser√°lt fejleszt√©s√©t ????????????????????????????????????????????????????????????????????
    fantomharcos @ hu 2
    egy id√©zetet szeretn√©k meg√©rteni holvan az¬† segots√©g ? t√°j√©koztat√°s ugy a moder√°torok felŇĎl ugy a gg felŇĎl a frissit√°s¬†

√Āltal√°nos strukt√ļra

1. Moder√°torok & CM ( K√∂z√∂ss√©gi √ľgyvezetŇĎ)

A. Feladatok és szabadságok

I. A f√≥rum csapata egy bar√°ts√°gos k√∂z√∂ss√©get biztos√≠t. A k√∂z√∂ss√©gi vezetŇĎk (CM) √©s a moder√°torok (modok) a Goodgame St√ļdi√≥kat k√©pviselik, √©s a hivatalos f√≥rumokon a legfelsŇĎbb hat√≥s√°g. Seg√≠tenek j√°t√©kosainknak, inform√°ci√≥kkal, k√©rd√©sek megv√°laszol√°s√°val, konfliktusok megold√°s√°val √©s a f√≥rum megszervez√©s√©vel, annak √©rdek√©ben, hogy megtal√°lj√°k azokat az inform√°ci√≥kat, ahol a j√°t√©kosok elv√°rj√°k, hogy megtal√°lhat√≥ak. Ezenk√≠v√ľl gondoskodnak arr√≥l, hogy mindenki k√∂vesse a k√∂z√∂ss√©gi ir√°nymutat√°sokat √©s felt√©teleket.ota demmijen v√°laszt nemkaptunk √©s √°le modjukba egy√°ltal√°n javitani a hib√°kat ? id√©zet ezt ti tal√°lt√°tok ki¬†
    fantomharcos @ hu 2
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyz√©sek: 439
    egy id√©zetet szeretn√©k meg√©rteni holvan az¬† segots√©g ? t√°j√©koztat√°s ugy a moder√°torok felŇĎl ugy a gg felŇĎl a frissit√°s¬†

√Āltal√°nos strukt√ļra

1. Moder√°torok & CM ( K√∂z√∂ss√©gi √ľgyvezetŇĎ)

A. Feladatok és szabadságok

I. A f√≥rum csapata egy bar√°ts√°gos k√∂z√∂ss√©get biztos√≠t. A k√∂z√∂ss√©gi vezetŇĎk (CM) √©s a moder√°torok (modok) a Goodgame St√ļdi√≥kat k√©pviselik, √©s a hivatalos f√≥rumokon a legfelsŇĎbb hat√≥s√°g. Seg√≠tenek j√°t√©kosainknak, inform√°ci√≥kkal, k√©rd√©sek megv√°laszol√°s√°val, konfliktusok megold√°s√°val √©s a f√≥rum megszervez√©s√©vel, annak √©rdek√©ben, hogy megtal√°lj√°k azokat az inform√°ci√≥kat, ahol a j√°t√©kosok elv√°rj√°k, hogy megtal√°lhat√≥ak. Ezenk√≠v√ľl gondoskodnak arr√≥l, hogy mindenki k√∂vesse a k√∂z√∂ss√©gi ir√°nymutat√°sokat √©s felt√©teleket.ota demmijen v√°laszt nemkaptunk √©s √°le modjukba egy√°ltal√°n javitani a hib√°kat ? id√©zet ezt ti tal√°lt√°tok ki¬†
    Mi minden tŇĎl√ľnk telhetŇĎt meg tett√ľnk: Minden hib√°t , √©szrev√©telt , javaslatot tov√°bbitottunk a CM -k fel√©.
    Ez fel√ľl m√°r nem a mi hat√°sk√∂r√ľnk , hogy mikor - mit √©s mennyi hib√°t jav√≠tanak vagy, hogy milyen javaslatokat vesznek figyelembe.
    De higgy√©tek el nem k√∂nny√ľ nek√ľnk sem fŇĎleg, hogy eggyesek csak a moder√°torok pocskondiroz√°s√°ban l√°tj√°k a hib√°k megold√°s√°t.
    Folyamatosan jav√≠tgatnak de sok a bug. B√≠ztos nekik sem k√∂nny√ľ a dolguk :)
    Amint stabil lessz a játék, azonnal neki fognak javítani a kényelmi funkciókat is.(pl. a támadópanel)
    Milli√≥ sz√°mra kapnak visszajelz√©seket a moder√°torokt√≥l de nagyon sok minden nem j√≥ - teh√°t t√ľrelemre lessz sz√ľks√©g :)
  • Varga J√≥zsefn√© (HU2)Varga J√≥zsefn√© (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 91
    Ennyi javítás után minden rossz,nem lehet eligazodni rajta.Nekem a kaja termelés felére csökkent,17000 katonát nem tudok eltartani mert 10000 a kaja termelés,pedig minden van ami lehetséges.
    zsó
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 91
    Ezek az ujfejleszt√©si hib√°k amit tŇĎbben is √©szleltek √©s irtak is rola. A tesztszerveren lett tesztelve de ott se √©rtettek egyett ezekkel a t√°mad√°si m√≥dszerekkel. Irva is lett hogy 99%-nak nem tettszet ez a verzi√≥.
    Mégis már 1 hete csak az uj modszert alkalmazzák. Még csak szó sincs rola hogy a régit vissza állitanák.
    A¬† T√°bornok is csak 10-es szintig m√ľkŇĎdik. √Čs v√°rnod kell ha nincs annyi rubinod hogy vegy√©l hogy tov√°bb juss vele.
    Ezen se v√°ltoztattak semmit se. A r√©gi t√°mad√°si m√≥dszer vissza jŇĎn? Mert ez nagyon siralmas a felrak√°sa egy t√°mad√°snak is. Itt Figyelembe veszik a j√°t√©kosok k√©r√©s√©t akarat√°t nem.
    R√°nk van k√©nyszeritve ez az ujverzi√≥. Mert ha nem lenne akkor m√°r csin√°ln√°nak valamit. hogy k√∂nnyebb legyen a j√°t√©kos t√°mad√°sa. De eddig semmi se tŇĎrt√©nt. J√≥ lenne ha ezzel is foglalkozn√°nak.

√ľdv Bella1.HU1
  • MACHETE-3 (HU2)MACHETE-3 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 4
    szia Uriel
    szeretn√©m a k√∂zbenj√°r√°sodat k√©rni, m√°r k√©t alkalommal jeleztem a supportnak a probl√©m√°mat, de m√©g semmi √©rdemleges nem t√∂rt√©nt az al√°bbi √ľgyemben:

A t√°bornok megjelen√©sekor a t√°bornok √©s a farkas k√ľldet√©sekn√©l az 5/8 r√©szn√©l elakadtam, azt √≠rja puszt√≠sd el a farkaserŇĎd√∂t, √ļtmutat√≥ra r√°kattintottam, azonban az erŇĎd sehol sem volt, a t√°bornoki fogad√≥ban a vil√°gt√©rk√©pen sem jelent meg a farkaserŇĎd, folytattam volna, a bemutat√°s √°tugr√°s√°val, azonban megjelenik a fel√≠rat, hogy hiba t√∂rt√©nt prob√°lja meg k√©sŇĎbb. A fogad√≥ teljesen √ľres. Ennek m√°r 2 hete,
    Kaptuk az ingyen ajándékokat a fogadóban nem is tudok hozzájuk jutni, a sok karbantartási kárpotlást sem tudtam megszerezni, mivel kiírta vasárnap 11-kor hogy van még 2 órám rá, 12:20-kor meg nem is tudtam beszedni semmit.
    A fentiek alapj√°n a fejlŇĎd√©s sz√°momra lehetetlen.¬†
    K√∂zbenj√°r√°si seg√≠ts√©gedet elŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m
  • egy j√°t√©kos (HU2)egy j√°t√©kos (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 128
    szia Uriel
    szeretn√©m a k√∂zbenj√°r√°sodat k√©rni, m√°r k√©t alkalommal jeleztem a supportnak a probl√©m√°mat, de m√©g semmi √©rdemleges nem t√∂rt√©nt az al√°bbi √ľgyemben:

A t√°bornok megjelen√©sekor a t√°bornok √©s a farkas k√ľldet√©sekn√©l az 5/8 r√©szn√©l elakadtam, azt √≠rja puszt√≠sd el a farkaserŇĎd√∂t, √ļtmutat√≥ra r√°kattintottam, azonban az erŇĎd sehol sem volt, a t√°bornoki fogad√≥ban a vil√°gt√©rk√©pen sem jelent meg a farkaserŇĎd, folytattam volna, a bemutat√°s √°tugr√°s√°val, azonban megjelenik a fel√≠rat, hogy hiba t√∂rt√©nt prob√°lja meg k√©sŇĎbb. A fogad√≥ teljesen √ľres. Ennek m√°r 2 hete,
    Kaptuk az ingyen ajándékokat a fogadóban nem is tudok hozzájuk jutni, a sok karbantartási kárpotlást sem tudtam megszerezni, mivel kiírta vasárnap 11-kor hogy van még 2 órám rá, 12:20-kor meg nem is tudtam beszedni semmit.
    Sokaknál meg van eza  hiba
    M√°sok is¬† √≠rtaka¬† supportnak, azt v√°laszolt√°k tudnak r√≥la¬† √©s a¬† ¬†fejlesztŇϬ† csapat¬† vizsg√°lja¬† mi okozza a¬† jelens√©get....

Ez idŇĎbe¬† tellik¬† nekik:D Mi meg addig¬† copunk, mert¬† m√≠g¬† m√°soka¬† fogad√≥ban iszogatnak, haladnaka¬† t√°bornokaikkal addig¬† mi semmit¬† nem tudunk haladni

Gondolom emiatt sose  lesz  kárpótlás, bár  le  is  kakilná  az ember  csak már  javítanák ki  ezta  hibát
  • BM_KataBM_Kata Moderator Bejegyz√©sek: 59
    szia Uriel

Szia!
    Uriel már nem dolgozik moderátorként.
    Ez a probléma hamarosan ki lesz javítva.
    Forum SignatureDiscordFacebookSupport
  • magyu 1 (HU2)magyu 1 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 13
    T√∂bb probl√©m√°m van a j√°t√©kkal kapcsolatban :fŇĎv√°rb√≥l nem tudok sem a k√°nt sem a t√°borokat t√°madni hib√°t jelez.
    Az erŇĎd√∂kbŇĎl tudok t√°madni.
    A m√°sik probl√©ma , hogy a nagy √©s p√©nzes j√°t√©kosok sokkal kisebbeket fel√©getnek, mert valaki a sz√∂vibŇĎl bajt csin√°lt.70/950-es szintŇĪ t√°mad¬† 70/250-es szintŇĪre is s√∂r√∂s katon√°kkal ammilyen a kicsinek m√©g nincs.
    Kicsit nem fer dolog, 
  • MACHETE-3 (HU2)MACHETE-3 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 4
    Köszönöm BM_Kata a felvilágosítást, és a közbenjárást

Az eszk√∂zszŇĪr√©s tov√°bbra sem, vagy ism√©t nem mŇĪk√∂dik, ki tudja m√°r hogy is van,vagy volt ez az eg√©sz...
    "Jegyezd vele az égre
    ¬†√Ėr√∂k tan√ļs√°g√ļl:
    ¬†Az√©rt a v√≠z az √ļr!"
Sign In to comment.