Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdések

122

• Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    Tisztelt GG.

Az a gondom hogy az idegennél a Haladot választottam. Nagyon  sok a bukom.
    Ha valkürős katikkal megyek ha démonokkal. Már minden verziot ki probáltam és mégis sok a bukom.
    Ha leszedővel megyek. Vagy fullosan támadom eszkőzőket is teszek fel zászlókkal.
    Mi a hiba. Mégis hogyan kéne támadni hogy ne legyen annyi veszteségem. Nem csak nálam van ez igy a szővi tagjaimnál is. Változtattak  valamin ezt szeretném meg kérdezni.
    A választ előre is köszőnőm.

üdv Bella1 Hu1
    YAKUZA  szővetség vezetője
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 388
    szerkesztette ezt: 09.02.2022
    Nem változtattak.
    Annyi a titok, hogy úgy kell felpekolni mint élő játékos ellen. 
    Leszedő nem kell(nincs semmi értelme) de komoly eszközöket kell tenni. Legalább 4 hullámban vigyél eszközt(2 távos , két közeles) és csak utánna zászlókat.
    Meg kell figyelni a nehézségi szint kiválasztásakor hogy milyen fal, kapu valamint várárokvédelemmel rendelkezik az idegen-varjú és azt figyelembe kell venni mikor támadsz(annak függvényében teszed az eszközöket).
    Érdemes meg venni a kovácsmestertől a támadás erősítő elemeket és fel tenni az épületekre, hogy plussz erőd és katonád legyen.
    Partancsnokot gondolom nem kell mondanom, hogy relikviásat használj ami meg van erősítve rendesen.
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    szerkesztette ezt: 10.02.2022
    Azért annyira nem durva beverni őket haladóban,egy alap relikvia parival és valkür katonákkal elég bőven 1 hullámba is támadó eszköz ,nekem legalábbis mindig csak minimális bukó van falon.
    Az veszteség minimalizálásának titka,bármely játékmódban egyszerű:rá kell erősíteni az udvarra+venni extra hullámot,mivel ott van a sok katona,ha 200-250 udvar van minimum nem vészes a bukó,nekem valkürrel 600-700,sima katonákkal pedig 1400-1700 közt max ,így haladóban,persze kinek mi a sok...(ez 6 hullámnál ,ha többel megyek nyilván kevesebb)

Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
  • 魔Col (HU1)魔Col (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Több mint 10 éve megy a játék de mai napig találok ekkora vakondokat 
    Fun fact:  When I look in the mirror, i have  no reflection. This is because there can only be one me
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 60
    Sziasztok!
    (Bocsi nem találtam ötletek fület de kérdésnek is elmegy)
    Szóval a GGE  jól meg csinálta  FB-hez való csatlakozást mert így 14 hónap után nem tűntem el végleg hanem vissza kaptam a kis főkasomat.
    Csak az a problémám, hogy miért nem gondoltak arra, hogy az eredeti helyemen maradjak "gondolom azért mert oda költöztek mások" sajnos senki sincs ott, de ilyenkor legalább annyi lehetne benne, hogy maximum kapok egy ingyenes költözést csak azt egy adott rang-ben a régi helyemtől nem messze pl 50-100 egységre és így most nem feltétlenűl kellene 20k rubintot elköltenem, hogy vissza mennyek.

• Lulupain (HU1)Lulupain (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    RUBIN VÁSÁRLÁS.

Tegnap szerettem volna Rubint venni mivel 200%-as prémiumos volt. Az kb 21.000. rubin lett volna, Mivel telefonról telefonáltam. 1500-ft a dija vezetékesről. Pont akkor vettem na most kapok a pénzemért 21000. rubint ami akcios. De csak 6700. rubint kaptam érte. A rubinos akcios oldalon mutatta hogy ha veszel akcióba rubint akkor mennyit is kapsz.
    Az oldal ahová telefonáltam csak az alap. 6700. rubint  mutatta. Eddig ha akcios volt a rubin akkor azt a rubin mennyiséget mutatta. Mivel azzal az oldalall is variáltak mert most már másképpen. van.
    Miért nem mutatja rendesen ha akcios a rubin 200%-as prémium. Csak az alapott. A 6700.-at. Igy hogyan lehet hinni hogy ha akcios meg is kapom? Eric királynak.  ????????.

A választ előre is köszőnőm

Lulupain_hu1
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 60
    Ez Normális a Piacnál, hogy LVL8 105 szekér LVL9 85 ?

• Sheep (HU2)Sheep (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 16.03.2022
    Szia!

Igen, normális, mivel a jelenlegi szinten figyelembe veszi az építési elemedet rajta, a 9. szinten meg nem veszi figyelembe (mivel még az nincs felépítve).
    Ha felfejleszted 9-es szintre és megnézed ismét, akkor 125 szekeret fog írni (mert onnantól az lesz a jelenlegi szint és ahhoz adja hozzá az épületelem bónusz 40 szekerét), a 8-asnál pedig csak 65-öt.
  • Gtghb (HU2)Gtghb (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    hanyas szinten lehet elkezdeni a szezonális eventeket? én 14. szintű vagyok és nincs jelenleg semilyen event
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,558
    hanyas szinten lehet elkezdeni a szezonális eventeket? én 14. szintű vagyok és nincs jelenleg semilyen event
    Szia

A szezonális event 50. szinttől érhető el, a további eventekhez szükséges minimum követelményeket itt találod:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/381033/a-minimalis-szintkoevetelmenyek-valtozasai
    Horizont.

Meg szeretném kérdezni hogy a Horizonton mi tőrténik minden pontom elveszet. Támadni se lehet mert BUGOS  a rendszer. Mikor állitják vissza. És a pontokat vissza adják remélem igen? Mi tőrtént hogy ilyen a rendszer a Horizonton
    A választ előre is köszönöm.

üdv Bella1.HU1
  • sladecske (HU2)sladecske (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Sziasztok,

Egy kérdésem lenne. A méztárolási kapacitást hogy lehet növelni? A főkastélyban 100 K fölött van, az erődökben meg csak annyi, amennyit a méhészetek száma meghatároz. Vagy hiányzik valami az erődből, ami a főkastélyban megvan már, épületelem vagy valami?

Kösi
    sladecske @ hu 2
    Szia!

Raktár 8. szint szükséges a nagyobb méz- és sörtároláshoz.
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,558
    Sziasztok,

Egy kérdésem lenne. A méztárolási kapacitást hogy lehet növelni? A főkastélyban 100 K fölött van, az erődökben meg csak annyi, amennyit a méhészetek száma meghatároz. Vagy hiányzik valami az erődből, ami a főkastélyban megvan már, épületelem vagy valami?

Kösi
    Szia

A méztárolási kapacitást a raktár 8-as szintre emelésével, a méhészetek szintjének emelésével és a mézkertek nevű épületre tehető elsődleges és relikviaelemek hatásával lehet növelni.

Rot
  • gyikoc (HU2)gyikoc (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    A sima pékség, meg a relikvia pékség hatása összeadódik, vagy hogy van a matek?
    Oltani kéne a váramat... én már elküldtem az anyjába, de úgy látom ez még nem elég. Nem akar valaki segíteni?
  • Levi0725 (HU2)Levi0725 (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Sziasztok!
    Nemtudjátok hogy mikor lesz az az event ahol a kolosszust meglehet szerezni. Mert régen (anno 2016-ban) megvolt de azt a profilt abbahagytam és most szeretnék egy újat.
    Levi0725, Helyettes
    Fekete-Sereg
    Szerver: Magyarország 2
    Sziasztok!
    Nemtudjátok hogy mikor lesz az az event ahol a kolosszust meglehet szerezni. Mert régen (anno 2016-ban) megvolt de azt a profilt abbahagytam és most szeretnék egy újat.
    Most.
    RUBIN VÁSÁRLÁSA

Eddig igaz nem sok szor vettem rubint. De szeretem volna ma venni. Mobiltelefon hálozatról eddig sikerült is.
    Mivel telefonszám meg volt.  És egy hőlgy autómatán keresztül mondta hogy üssembe a kódot és az autómata el is indult.
    De ma észrevettem hogy nincsen telefonszám. Ha teloról szeretnék venni rubint akkor mégis mit csináljak telefonszám nélkül. A segitséget szeretném kérni.. Szerintem nem csak én vagyok az egyetlen. Mivel bankártyám nincsen.
    Kérek valami tippet akkor hogy mégis hogy tudok venni teloról rubint.

A választ előre is köszönöm.

Bella1.HU1.
    Még az előző kérdéseimre se kaptam választ RUBIN VÁSÁRLÁSI  ÜGYBE.   De most néztem meg tőrőlték a telefonos vásárlást. Ami 1500-ft-ért lehetett telefonálni és ugy venni rubint. Nos az megszünt.??. Mert csak BANKKÁRTYÁS verziok vannak. Nem mindenki akar vagy tud kártyáról vásárolni.. Köztük én is csak telefonról. EZZEL persze nem csak én vagyok igy. De vannak szegényebb játékosok is. De a kártyások miért élveznek előnyőket.
    Vagy azt akarják hogy. Csak kártyával lehessen fizetni. Teloról nem?  Akkor sokan be fogják fejezni. Vagy a GG-nek csak a KÁRTYÁS játékosok számitanak.

Reménykedni lehet-e a telefonos rubin vevésről.

üdv Bella1.HU1

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt