Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kastély rombolás.

Az utóbbi napjaim hetem azzal telt hogy jelszavamat módosítottam, nem értem hogy hol védettség??

• papszo (HU2)papszo (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Sziasztok. Amint írtam 09.29 dátum, a mai napig sem változott, mai napon eladta a várparim és a felszereléseket:((
    épületeket rombol, a játék így nem élvezetes:(( Nem tudom hogy a GG miért nem tesz semmit az idegen behatolás ellen.
    Költöttem a játékra nem keveset, de nagyon gondolkodok hogy abba hagyom !!!!!
    Tisztelettel: papszo
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 66
    szia! miről van szó? valaki bejárkál hozzád? a jelszó módosítás kell hogy segítsen!

aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 284
    papszo (HU2) mondta:
    Sziasztok. Amint írtam 09.29 dátum, a mai napig sem változott, mai napon eladta a várparim és a felszereléseket:((
    épületeket rombol, a játék így nem élvezetes:(( Nem tudom hogy a GG miért nem tesz semmit az idegen behatolás ellen.
    Költöttem a játékra nem keveset, de nagyon gondolkodok hogy abba hagyom !!!!!
    Tisztelettel: papszo

Szia!

nem csak a BUG miatt érzed ezt, mert volt (lehet hogy még most is él ) ami leszedte a várparikat és a felszereléseiket is azoknak akik az adott királyságban rendelkeztek laborral (ha minden igaz müemléket is érintett) és ez elvileg a labor rész végénél következett be.tewe

semmi köze a BUG hoz, ma megint dobta az össz védőmet ,nem az első eset !!
  • poostas (HU2)poostas (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    Sziasztok!
    Nekem is eltünt az összes várparancsnokom.
    Mint kiderült pár napja nincs.
    Most új jelszóval próbálkozom meglátljuk mi lesz
    Most rengeteg támadást indított másokra, égek mindenhol.
    A szuport 2 hete semmit nem tesz ellene:((
    5 éve tolom a játékot, de most úgy érzem vége :(((((
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 385
    papszo (HU2) mondta:
    Most rengeteg támadást indított másokra, égek mindenhol.
    A szuport 2 hete semmit nem tesz ellene:((
    5 éve tolom a játékot, de most úgy érzem vége :(((((
    Csak is olyan lehet aki valamien módon meg tudta  a jelszavad.
    Tegyél egy nehéz jelszót amit nehéz feltőrni is.
    Legalább 10-12 karakter legyen benne kis betük , nagybetük és számok ( Pl:  AbcDefG13579 Ilyensmire gondolok)
    Ezt egy komoly hecker is nehezen töri fel.
    Ha valakinek hozzáférése van az emailodhoz akkor a jelszócsere sem véd meg.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt