Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Csaló levele

GGEBOT.HU2 levelet írt nevetekben:(Aláírta GG csapata
Tisztelt játékos 
Az iskolakezdés játékban bekerültél a sorsolás során az első 100-ba,
add meg kódod, hogy ajándékot tudjuk küldeni! 25ezer rubin 10ezer katona. Persze rákattintottam levél írójára, aki egy6-os szintű játékos!
611-597térképen.
Azért jelzem, nehogy valaki bedőljön neki.
Kódot nem adok ki amúgyse.
Csak jelzem, hogy ilyen is van!
Köszönöm

• psipip (HU2)psipip (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Helló!
    GGEBOT.HU2 nekem is írt, hogy adjam meg a jelszómat, úgyanazzal a szöveggel mint neked, nem tudom mi a célja, talán ellopni amit idáig felépítettél.
    Üdv.: psipip
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 66
    rengeteg embernek írt ez egy új módja a kastélylopásnak.
    ha levelet kapsz a játéktól az e-mail címre jön nem a kastodba.

aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • Napcsepp (HU2)Napcsepp (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Én voltam olyan naív, hogy megadtam a jelszavam. Csak utána esett le, hogy a support nem kér jelszót soha. Ők látják. Kidobott a játék és nem tudtam vissza lépni. Gondolom akkor cserélt jelszót. Végül sikerült másik jelszóval belépnem. 
    Eszembe sem jutott, hogy a játékban is vannak csalók. Vigyázzatok nagyon

• tigris13 (HU2)tigris13 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    A levél tele van helyesírási hibával, ráadásul 6.szintű várból küldve...Nem lehet letiltatni végre?
  • Nagy Birodalom (HU2)Nagy Birodalom (HU2) HU2 Bejegyzések: 16

Jelenteni kellene ezeket, és jó lenne ha ki lennének bannolva a szerverről a nagyvárukkal együtt, ha van. Másik mód, hogy ignorálod a levelet küldő személyt, tiltod/törlöd az üzenetet. De azért ezeknek a leveleknek nem dőlnek be az érettebb játékosok, mert egy adott nyeremény, vagy egyéb rubinos dolog nem így működik, ahogy azt már fentebb is leírták.

• zozóka (HU2)zozóka (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 23.09.2021
    Engem is betalált [...]. Elküldtem melegebb égjalatra!
    Post edited by BM Rot on

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt