Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Bug

A mai frissítés óta a parancsnokokon a maximális egységszámhoz a szárnyakon hatás nem működik.
Lorant96 @ hu 2

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    A maximális egységszámhoz az előrészen hatás sem működik.
    Lorant96 @ hu 2
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 406
    Ugyan ez van nálam is
    Hu1
     Kerecsensólyom
  • Gusfring (HU1)Gusfring (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    A mai frissítés óta a parancsnokokon a maximális egységszámhoz a szárnyakon hatás nem működik.
    Nálam nem csak azzal van probléma, hanem az előrésznél is nullázódott minden 
    Fun fact:  When I look in the mirror, i have  no reflection. This is because there can only be one me
  • egy játékos (HU2)egy játékos (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    szerkesztette ezt: 30.08.2021
    Azért  ezt meg kéne  ám javítani...

svábok

dógózzatok:)

(a  moderátor  fura  mód  hallgat, bezzeg a hozászólésokat cenzúrázza, miért  nincs  hivatalos  infó  rotkivka???)
    Post edited by egy játékos (HU2) on
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,603

svábok

(a  moderátor  fura  mód  hallgat, bezzeg a hozászólésokat cenzúrázza, miért  nincs  hivatalos  infó  rotkivka???)
    A hivatalos infó az, hogy már orvosolták a problémákat ezzel kapcsolatban.
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    BM Rot mondta:

svábok

A hivatalos infó az, hogy már orvosolták a problémákat ezzel kapcsolatban.
    Valóban megjavult.
    Köszi!
    Lorant96 @ hu 2
  • Maghun (HU2)Maghun (HU2) HU2 Bejegyzések: 38
     Sziasztok!

Csak mi nálunk nem számolja az októberfest a pontokat, vagy szerver szintű a dolog? 

MH
    "Jegyezd vele az égre
     Örök tanúságúl:
     Habár fölűl a gálya,
     S alúl a víznek árja,
     Azért a víz az úr!"
                      (Petőfi)
  • Maghun (HU2)Maghun (HU2) HU2 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 03.10.2021
     Nem mondhatja ez a játék fenntartó, (kihagyom...: "felsőbbrendű") bagázs, hogy állandóan telesírom a fórumot, mert ritkán jövök ide panaszkodni, miért is tenném hisz semmi értelme... én aztán nagyon jól tudom mennyi, semmihez sem értő embernek nevezett járkál (kóvályog) az utcán... Meg amúgy sem szokás ellenőrizni a munkát manapság, tehát nem jár fel ide olvasni egy programozó sem, elvégre nem a Nasa ez... Majd a moderátor viszi a balhét ártatlanul (oszd meg és uralkodj stb.)
     Mi az, hogy eltűnik a Vpk-król a felszerelés? Elvitte a cica? Levette a görcs? S innentől naponta hányszor ellenőrizzem, hogy a  helyükön vannak-é? Kedves programozó urak? S mit ellenőrizzek még naponta? A kastélyom, hogy ebben a játékban van-e, nem költözött át a Marsra? Kezem-lábam, itt ülök a gép előtt, vagy az utcán fekszem a busz alatt?
     Nekem senki ne mondja, hogy ez csak egy játék stb. Egy munka, amit el kell végezni és pont. (Ha én a saját szakmámban ilyen hibákat vétenék, lecsuknának szándékos ((tömeges)) emberölésért.)
    És még mielőtt jönne bárki a szokásos maszlaggal: a teszt szerverre sem mentem ki, és nem adtam meg senkinek a kódom,  egyes egyedül én viszem ezt a ... légvárat lassan 5éve, s nem: nem én szedegettem le a cuccokat, sem szórakozásból,  sem részegen, sem józanon, sem sehogy!
    Ha esetleg a játék fejlesztők (akik úgysem olvassák), ne adj Isten valami sértőt éreznének ki írásomból, akkor azt nyugodtan értelmezzék szándékos, erős felindulásból elkövetett tettként.
    Nagy levegőt veszek... Lenyugszok... Lassan kiadom a mérgem... Már majdnem nyugodt vagyok... még egy utolsó szurka...: megyek ellenőrizni a Vpk-kat... a Pk-kat... a gyógyszereim... a háztetőt... a kertet... ni csak minden a helyén... a Vpk... a Pk... a Vpk... néha levegőt is veszek a tüdőmmel... a Vpk...
    MH

Post edited by Maghun (HU2) on
    "Jegyezd vele az égre
     Örök tanúságúl:
     Habár fölűl a gálya,
     S alúl a víznek árja,
     Azért a víz az úr!"
                      (Petőfi)
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 320
    Remélem kezdenek vele valamit mert nem vagyok hajlandó naponta újra pakolni inkább feladom, mert egyre bosszantóbb ami megy az utóbbi időben.

Stewe
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 449
    Sziasztok.
    Jelezve volt ez a hiba és Hétfőn utánna is néznek.
    Azoknál fordul elő akiknek Labor vagy Műemlék volt a tulajdonában. Mikor le cserélődtek akkor sajna vitték a hozzá tartoző Vpk. felszereléseket is. Nem végleg hanem csak a felszerelésraktárba kerültek.
    Én magam is meg jártam a főben és a négy királyságban (sajna az utobbiakban dezertem is lett reggelre).
  • Hanan46 (HU2)Hanan46 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!
    Nálam 3 helyen volt csupasz a várpari. Ott ahol labor volt nálam. Visszaraktam főbe, erre simán átrakta tüzesre, és fő megint csupasz volt. Nem tudom, néha arra gondolok (bár németeknél nehéz elképzelni), hogy valakinek ilyen humora van a fejlesztők közt. Persze eszembe jut, hogy kivel  kéne viccelődniük, na de mindegy. 
    Anti
  • B.Ferenc (HU2)B.Ferenc (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Lassan kifogyunk a béketűrésből,ha nem változtatnak a dolgokon,keresünk másik játékot! Nem kevés időbe és pénzbe került eddig a játék,de nem bosszúságot akartam venni a pénzemért,hanem kikapcsolódást! Ezek után akkor labort és emlékművet sem érdemes foglalni,akkor minek van???Feleslegesen maradtam ébren éjjel 1 óráig a foglalásért,helyette alhattam volna. Szeretem ezt a játékot,de nem minden áron!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt