Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdések

11923

• BlackCrow75 (HU2)BlackCrow75 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Tisztelt ROT !
    Lenne egy olyan kérdésem hogy miért van az hogy tegnap még 43000 felett volt az élelem termelésem ma me le esett 40000 re a másik meg kicsit unalmas és sablonos a kérdőív amiket küldtük kicsit túl monoton konkrétabb kérdéseket kéne feltenni a játékban 
    az én meglátásom szerint kezd vissza esni a játékszinvonal 
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 320
    Nézd meg hogy aktív-e a VIP szinted és/vagy nem eset-e vissza, valamint még a hősiesség cím is befolyásolhatja, bár szerintem ezeket te is átnézted

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,603
    Tisztelt ROT !
    Lenne egy olyan kérdésem hogy miért van az hogy tegnap még 43000 felett volt az élelem termelésem ma me le esett 40000 re a másik meg kicsit unalmas és sablonos a kérdőív amiket küldtük kicsit túl monoton konkrétabb kérdéseket kéne feltenni a játékban 
    az én meglátásom szerint kezd vissza esni a játékszinvonal 
    Szia

Nézd át az élelemtermelést növelő hatásokat (berimond rang, vip, felügyelő, ideiglenes elem, stb.), valószínű valami ilyen miatt esett vissza.

Rot
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 60
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan szép kérdésem, hogy a segítség nyújtás szövetségen belül (épületeknek a javítása stb...)
    Azok csak nekem bugolnak, hogy ott vannak és soha nem tűnik el + még segítséget sem tudok nyújtani vagy ez mindenkinél így van?
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    kentix (HU2) mondta:
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan szép kérdésem, hogy a segítség nyújtás szövetségen belül (épületeknek a javítása stb...)
    Azok csak nekem bugolnak, hogy ott vannak és soha nem tűnik el + még segítséget sem tudok nyújtani vagy ez mindenkinél így van?
    Akkor van ilyen bug, ha nem kattintasz rá a segítségnyújtásra időben és közben elkészül a szükséges számú segítség nélkül is az, amihez segítséget kértek.
    Lorant96 @ hu 2
    Reklámok? Hirdetések? Mit tudnak még kitalálni nagy Germán honban?
  • Guru1 (HU2)Guru1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Szia!
    Csak szerényen érdeklődnék,hogy miért kellett oldalra is reklámokat tenni?
    Nem volt elég,hogy akárhova belépek mindjárt reklám jön a képembe!
    Rohadtul idegesitő,hogy kisebb lett a képernyő és nyomják a sok idétlen reklámot!
    Miért kényszerititek az embereket,hogy fizessenek,hanem akarnak reklámot látni?Ez enyhén szólva zsarolás!
    Ennyire nincs pénze a GGE-nek?
    Üdv:Guru1
    Guru1 @ hu 2
  • egy játékos (HU2)egy játékos (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    kell a  sváboknak a  sok ejújó
    lehet hogy én látom rosszul, de mintha egy kicsit megtorpant volna az előre haladás a királysági ligában, vagy csak én játszom rosszabban?

• kern72 (HU2)kern72 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 25.08.2021
    Sziasztok. Mi ez a hülyeség, hogy baloldalt folyamatos reklám van? Hogyan lehet eltüntetni? Az embernek elmegy az a kevés kedve is ettől a hülyeségtől.
    Csak játszani akarunk nyugodtan, nem pedig agymosást kérünk.
    kern72 @ hu 2
  • Kr1sz (HU2)Kr1sz (HU2) HU2 Bejegyzések: 70
    szerkesztette ezt: 26.08.2021
    @kern72 (HU2) ugyan olyan mint az eddigi beuszó reklám, vásárolni kell ahhoz, hogy eltűnjön. Senki sem szereti, de sajnos csak így lehet megszabadulni tőle. [...]
    Post edited by BM Rot on
    Egy földi királyság sem létezhet az emberek
      egyenlőtlensége nélkül. Vannak szabadok,
      vannak jobbágyok, uralkodók és alattvalók.

• Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    Tisztelt GG.
    Meg szeretném kérdezni hogy ha Tronfosztással kémkedek idegen vagy varjut. Miért  van az hogy tőbb tronfosztásoss kémkedéssel ugyan annyi védőset adbe. Mi ebbe a jó. A tronfosztást azért találták ki szerintem hogy ha egyik kicsit ad akkor a másik nagyobbat adbe. De egy más után ugyan annyit nem értem. Ez csak nálam van igy vagy másoknál is.
    Vagy bugos a rendszer. Vagy eszt is ugy csinálják meg hogy aki nem rubinozik az akkor ne is haladjon.
    Mert rubinnal lehet a kémkedést nővelni és igy tőbb védősett ad.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv Bella1
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    A másik kérdésem az lenne.
    Hogy a kovácsinast vissza állitják-e. Mert arról volt szó hogy a GG.szervezőit meg kérdezik rola.
    De semmi hirt nem kaptunk róla. Talán ha tájékoztatnának rola mindenkit hogy mégis vissza lessz-e állitva vagy marad az uj elképzelés.
    A Választ előre is köszönöm.

Üdv Bella1
    Bella1 (HU1) mondta:
    Tisztelt GG.
    Meg szeretném kérdezni hogy ha Tronfosztással kémkedek idegen vagy varjut. Miért  van az hogy tőbb tronfosztásoss kémkedéssel ugyan annyi védőset adbe. Mi ebbe a jó. A tronfosztást azért találták ki szerintem hogy ha egyik kicsit ad akkor a másik nagyobbat adbe. De egy más után ugyan annyit nem értem. Ez csak nálam van igy vagy másoknál is.
    Vagy bugos a rendszer. Vagy eszt is ugy csinálják meg hogy aki nem rubinozik az akkor ne is haladjon.
    Mert rubinnal lehet a kémkedést nővelni és igy tőbb védősett ad.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv Bella1
    Szia

A nem rubinos trónfosztás úgy működik, hogy az előző kémkedés helyett egy új alap kastélyt ad be és hozzá ad pluszba 20-500 db trónfosztós katonát. Mivel a trónfosztás után alap kastély teljesen új, így lehet, hogy kevesebb védő lesz benne, mint előzőleg volt.

A rubinos trónfosztásnál az előző alap kastély megmarad (a trónfosztós egységeket kivéve, ha voltak közte olyanok) és ehhez adódik pluszba 520-1000 trónfosztós egység.

Bella1 (HU1) mondta:
    A másik kérdésem az lenne.
    Hogy a kovácsinast vissza állitják-e. Mert arról volt szó hogy a GG.szervezőit meg kérdezik rola.
    De semmi hirt nem kaptunk róla. Talán ha tájékoztatnának rola mindenkit hogy mégis vissza lessz-e állitva vagy marad az uj elképzelés.
    A Választ előre is köszönöm.

Üdv Bella1
    Nem tudom, hogy milyen tervek vannak most a kováccsal, ha egyáltalán van velük bármilyen terv. Ha lesz bármi változás vagy itt vagy bármelyik másik játékbeli boltban, azt valószínűleg csak tapasztalni fogjuk és nem fogják előre bejelenteni.
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 405

Jó lenne, ha így lenne.. De én sokszor nyomok rá rubinért, és bizony sűrün előfordúl, hogy csak 300 védő körül ad hozzá.. Csak a pontosság kedvéért.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus

Jó lenne, ha így lenne.. De én sokszor nyomok rá rubinért, és bizony sűrün előfordúl, hogy csak 300 védő körül ad hozzá.. Csak a pontosság kedvéért.

Előfordulhat, ha egy olyanra nyomsz, ami korábban már volt trónfosztva nem rubinért és volt benne párszáz trónfosztós katona.
  • Pokoli (HU2)Pokoli (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    Szia, Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni... Mostantól csak 25 parival lehet egyszerre rablózni?  Szőkeségem nem érti :(
    "Túl sok egység található a szárnyon. Egy egység limitet nővelő felszerelés elhasználódott. Távolíts el csapatokat, hogy támadhass."
    Mi van? :O Véletlenül se értem :(
    Előre is köszönöm a választ.
  • Maghun (HU2)Maghun (HU2) HU2 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 30.08.2021
    Szia
    Pk-t cseréltél támadás közben, s az új pk kevesebb katit tud vinni, mint az előző a szárnyon, piros valahol a létszám, szerintem. illetve lejárt egy felszerelés.
    MH
    "Jegyezd vele az égre
     Örök tanúságúl:
     Habár fölűl a gálya,
     S alúl a víznek árja,
     Azért a víz az úr!"
                      (Petőfi)
  • Pokoli (HU2)Pokoli (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    Köszi :)
    De egyik se :( 
    Ahogy vissza ér egy pari a tüzesről, vagy siviröl, engedi újra a jegesen. 10-10 parival megyek a három királyságba. Maradék marad eventre a zöldön. Most ha kint van 25 pari, nem engedi ki a következőt. Olyan mintha pari létszám stop lenne :)
  • gyikoc (HU2)gyikoc (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    Vettem aranydarabokból egy katonai körzetet. A baj az hogy nem kaptam meg. Valami leírás az épületről, hátha én csináltam valamit rosszul?
    Oltani kéne a váramat... én már elküldtem az anyjába, de úgy látom ez még nem elég. Nem akar valaki segíteni?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt