Főoldal Hungarian Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hajrá Cheva!

136

• petyko182 (HU2)petyko182 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 26.07.2021
    :( 
    Post edited by petyko182 (HU2) on
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 208
    szerkesztette ezt: 01.08.2021
    ! Breaking News ! 43 erőd bukott eddig a Chevaliers szövetségnél
    (nincsenek beleszámitva a jelenleg foglalás alatt álló erődjeik)
  • lovas72 (HU2)lovas72 (HU2) HU2 Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 06.08.2021
    sziasztok

eljöt az idö hogy tájékoztassam a szervert.
    hétfön reggel meghalt az öcsém:((
    kiléptem a sevábol hogy a héten ne keljen a hábival foglakozzak csak a családal.
    bementem pihiszövibe
    nyirfával beszéltem is, 

levetem a galambot hogy ha van kedvem feljövök  hogy a családi problémákat kikapcsoljam erre azonal 20-30támadást kaptam ....beszurták az erödömet amit el is vettek egy nap után totál támadást inditottak megint szerintettek menyire együt érzöek?

ezek után azt is megkérdöjelezem amit kérdeznek:)
    ut:  ezek szerint mindenkit tönkre akarnak tenni aki egy kicsit is fenyegetést jelent nekik    ( szerintem   igen:)

ja van még 2 db erödöm... enyi voltam valoszinü nem játszom többet én sem amig ilyen játékosok játszanak a szerveren.

lehet tiltani akkor is ami igaz _igaz

lovas72..Matyi
    Post edited by BM Rot on
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 278
    sziasztok

eljöt az idö hogy tájékoztassam a szervert.
    hétfön reggel meghalt az öcsém:((
    kiléptem a sevábol hogy a héten ne keljen a hábival foglakozzak csak a családal.
    bementem pihiszövibe
    nyirfával beszéltem is, 

levetem a galambot hogy ha van kedvem feljövök  hogy a családi problémákat kikapcsoljam erre azonal 20-30támadást kaptam ....beszurták az erödömet amit el is vettek egy nap után totál támadást inditottak megint szerintettek menyire együt érzöek?

ezek után azt is megkérdöjelezem amit kérdeznek:)
    ut:  ezek szerint mindenkit tönkre akarnak tenni aki egy kicsit is fenyegetést jelent nekik    ( szerintem   igen:)

ja van még 2 db erödöm... enyi voltam valoszinü nem játszom többet én sem amig ilyen játékosok játszanak a szerveren.

lehet tiltani akkor is ami igaz _igaz

lovas72..Matyi
    Kedves lovas!

A gond azzal volt hogy kijelentetted hogy ledobod a galambot, újragalambozol és visszamész a Chevába. Érdekes módon pont a galambod utolsó 2 napjában történt az eset. HA valóban megtörtént, részvétem neked és családodnak. Ha meg sunyi trükközés hogy nyugodtan újra tudd venni a 60 napos galambodat, akkor szégyelld magad.

Tudod, nekem elég jó a memóriám, és ha jól emlékszem 5-6 hónappal ezelőtt (vagy lehet már régebben is) írtam fórumon is hogy melléd fogok költözni és pucollak az undorító stílusod miatt amivel a fórumra szoktál írni. Sajnálkozva láttam hogy a piros nyomásának időpontjában te már galamb alá menekültél, de abban biztos voltam hogy első adandó alkalommal nullára pucollak még a régi szövegelésed miatt (amikor szintén galamb alól nagyképűsködtél).

Eddig aki kilépett tőletek, az mind békén volt hagyva, nem mentünk utána. Viszont aki kilép hogy újra galambozzon aztán visszamegy (pl. pe2014ter vagy akár te) békére ne is számítson. Ha valaki szakít a Chevával, tegye meg, jöjjön el. Nem fogjuk bántani, akárhova megy. De ha visszamegy a háborúban akkor szoszi van, elvesztette a bizalmunkat és ha valóban ki akarna lépni, akkor is úgy fogjuk kezelni mintha újragalambozni menne csak ki, ami meg ugye nem kóser :)
    Post edited by BM Rot on
  • kukac2021 (HU2)kukac2021 (HU2) HU2 Bejegyzések: 12

Kristofia aki sokat beszél, keveset mond..

Ez nem egy nagy menő hozzászólás amit írtál, teljesen minősít Benneteket.

hát igen beszélnek itt össze vissza részvétet nyilvánit és be tüzik a második erödömet is :(((egy szoval amit mondanak mind mind hazukságon alapszik :((

itt látszik mekkora hazugságokon játszanak ök:(  
    eddig egymást szidták, most meg hááááát:((((

meghivtak egy szövibe :)  de engedélyt kellett kérniük hozzá
    ez vicc:(((söt elutasitották hogy ne merjék
    és nem adták meg:(( igy tisztában vagyok vele hogy akkor is szét akarnak szedi .söt csak ugy játszat itt a szerveren valaki ha ök megengedik

hát nem :(( de remélem hamarosan a supör tesz ez ellen valamit.

ha nem akkor játszanak magukal

és egyre többen lesznek igy:))
    lovas. Matyi

Igen, láttuk hogy semmi időd a játékra. Biztos másik lovas72 veri körbe az erődöket sivatagon, mert ugye te most nem tudsz foglalkozni a játékkal (legalábbis amíg nincs rajtad a galamb) :)

De gondolom kell a rubin az újabb galambhoz hogy visszamenj a Chevába, mert galamb nélkül azért nem akkora a mellény :D 
    hogy mekkora a melényem azt én döntöm el és nem más:) 
    sosem irtam hogy nincs idöm a játékra:))

csak azt hogy nincs kedvem ti abnormális hábitokra.
    ha akartam volna már galamb alat lennék de már erre se költök:))

ja van rubinom:)

a többi csak a ti kébzeletek amit itt probáltok eladni

Kristofia a főnököd Glad miért van védcsari alatt?

Csak érdeklődöm.

Kristofia elnézést a másik főnököd is védcsarnok alatt van a Dromaci vagy most ki is a főnököd, olyan homályos ez az egész. Mert a Bryll is ugye bebújt védcsarnok alá, most Ő irányít?? A többi töltelékről nem kérdezek, mert azok úgyis csak bólogatnak, de ki a főnök?

Nem értem ezt, hiszen Ti háborúztok vagy nem?

De a válaszra kérlek szedjed össze a gondolataidat, mert azért azon a szinten ahol Te vagy ez a minimum, hogy nagyon nagyokat mondjál.

hogy mekkora a melényem azt én döntöm el és nem más:) 
    sosem irtam hogy nincs idöm a játékra:))

csak azt hogy nincs kedvem ti abnormális hábitokra.
    ha akartam volna már galamb alat lennék de már erre se költök:))

ja van rubinom:)

a többi csak a ti kébzeletek amit itt probáltok eladni
    Természetesen te döntöd el, igen. Azt meg én döntöm el hogy ezért támadlak e vagy sem. Úgy látom patt helyzet :)

Kristofia elnézést a másik főnököd is védcsarnok alatt van a Dromaci vagy most ki is a főnököd, olyan homályos ez az egész. Mert a Bryll is ugye bebújt védcsarnok alá, most Ő irányít?? A többi töltelékről nem kérdezek, mert azok úgyis csak bólogatnak, de ki a főnök?

Nem értem ezt, hiszen Ti háborúztok vagy nem?

De a válaszra kérlek szedjed össze a gondolataidat, mert azért azon a szinten ahol Te vagy ez a minimum, hogy nagyon nagyokat mondjál.

Nekem drommaci a főnököm, mert a Rendellenesből jöttem át. Az hogy ki pontozott ideiglenesen védelmi csarnokra arról nem tudok, hisz nem is foglalkozom ezzel. De nem írnál ilyen butaságokat ha ismernéd ezeket az embereket és háborúztál volna már ellenük. Ők pont nem azok akiket érdekelne akár az is hogy ha kipucolnák őket :)
    De ha már kérdezősködünk, annyit azért kérdeznék én is hogy neked mi a rendes kastélyod? Mármint értem én hogy így nagy az arc hogy hulla kastélyból írogatsz, de sokkal többet érne a szavad ha a neved is adnád mellé, mert így csak egy bohóc maradsz :D
    Az a baj hogy szerintem te sem érted amiket írsz, így nehéz lenne veled vitatkozni :D 

Velem nem kell vitatkozni nagyfiú, ezek a tények.

Miért nem a rendes accountodból írod a "tényeket" "nagyfiú"? Talán hitelesebb lenne :)

Hiteles ez így is, hidd el. Ahogyan írtam a tényeken nem változtat semmit.

• nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) HU2 Bejegyzések: 99
    Én csak pihenek (lásd Chevaliers szövetség leírását), meg bólogató töltelék (lásd a nagy kukac2021 írását) vagyok.
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 208
    ÚJ INFÓK
    a Chevaliers szövetség alig 1 hónapja áll háborúban a Lidércek szövetséggel, ez alatt az idő alatt a szerver elsőségre törekedő csapat 62 erődöt vesztett és körülbelül 70M erőpontot estek le. tagjaik nagyrésze Galamb alatt,köztük a vezetőség is,onnan egyedül a bukott solinami reggelizik. Funfact : a chevaliers legerősebb tagja ledobta az erődjeit.

K

Köszönjük a szuper infókat Richi.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt