Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Értelmes frissitések

lesz már valaha is normális frissités?
a mostaniba a kutatótorony kapott egy plusz szintet meg pár uj kutatást,de ennyi is lett volna a Júliusi frissités?
tanácsolom hogy a kovácsba,legalább a fele árára csökkentsék le az eventes cuccok árát amit végelenül lehet kapni.

• egy játékos (HU2)egy játékos (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    semmi nem történt  a  mostani frissitésnél sem

Pl: az eddigi  semmit  nem érő  felszerelések helyet kapunk relikvia darabokat

tele  vele a  padlás

Akkor  legalább  relikvia  felszereléseket  adnának, főleg köveket, azo között  azért  csak lenne  1-2  néha  ami jó  valamire

Eza  frissités egy  kamu firsités, a svábok csak meg akarták mutatni hogy  még  bejárnaka  munkahelyükre!
    De értelmes  munkát  nem sikerül végezniük továbbra  sem!
  • Jazzbery2 (HU2)Jazzbery2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 16
    "tanácsolom hogy a kovácsba,legalább a fele árára csökkentsék le az eventes cuccok árát amit végelenül lehet kapni"

Ezen nem is kellene dolgozniuk (amit láthatóan és érezhetően nem szeretnek, vagy éppen a tehetség hiányzik... Ki tudja?), csak egyszerűen visszatölteni az "okos" frissítés előtti verziót, ami vélhetően a szerver 90%-ának tetszett... (Persze, lehet a lustább rubinvitézeknek nem...)

Ez a frissítés egy nagy dupla 00-a ! Na jó... fajin lett a kutató dizájn... vagy nem? ízlés kérdése... 

Hú de jó hogy néhány év után talán tényleg tudhatjuk mi lesz a következő event... :) De ezt azért még várjuk ki :)

Olyan alapvető problémákat nem sikerül megoldani, a kezdetektől fogva, hogy bármilyen munkaablak amiben éppen ténykedsz, közben semmiféle más ablak ne  zavarjon meg... Pedig, igen bosszantó, legalábbis nekem nagyon...

Lehetne itt még sorolni a hibákat... de lassan el kell jutni oda, hogy ennél a ... keresni kell valami hasznosabb kikapcsolódást....
    Jazzbery2 @ hu 2
  • Kriszta701 (HU2)Kriszta701 (HU2) HU2 Bejegyzések: 69
    Értelmes frissítés itt akkor lenne, ha egy teljesen új eventet találnának ki. Új felszerelésekkel, eszközökkel. Olyat amire előbb rá kellene jönni mit és hogyan célszerű ütni. Na az lenne a csoda. Akkor mindenki egyenlő esélyekkel kezdhetné. Nem lenne felhalmozott eszköz, mindenkinek meg kellene vennie. De sajnos ilyen csak a mesékben van és nem a GG-ben. Pedig ez lenne az igazi frissítés, újítás aminek még értelme is lenne.
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 142
    Szia Rot!

Pár érdeklődés! :)

Egy időben volt róla szó hogy a szetteket egyben is lehet majd mozgatni vagy erre rosszul emlékszem hogy frissitésben majd be teszik?
    Erről lehet-e tudni valamit?

Illetve a mostani frissités-l kapcsolatban nem tudom én nem látom ez a kék relikvia darabot olyan fontosnak a tagjaink is felesleges dolognak tartják!
    A napi nemességi jutalmakról lesz-e esetleg valami hír hogy a nyereményeket fel javítják vagyis értékesebbek lesznek-e?(pl ezüst,arany érmék és nem csak 1-1 nemességin)
    Kutató tornyos frissités-l kapcsiban pedig a tagjaink véleménye ugyanúgy semleges vagyis nem értik milyen 'jó' dolgokat hoztak be a gge szerkesztői!

A kék relikvia darabokat amúgy kik javasolták mert hát ugye szinte hetente kérdezgetnek minket véleményünkkel kapcsolatban és javaslatainkat itt szoktuk közölni!??

Előre is köszönöm majd a válaszod!

üdv -go-  

gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,603
    Szia Rot!

Pár érdeklődés! :)

Egy időben volt róla szó hogy a szetteket egyben is lehet majd mozgatni vagy erre rosszul emlékszem hogy frissitésben majd be teszik?
    Erről lehet-e tudni valamit?

Illetve a mostani frissités-l kapcsolatban nem tudom én nem látom ez a kék relikvia darabot olyan fontosnak a tagjaink is felesleges dolognak tartják!
    A napi nemességi jutalmakról lesz-e esetleg valami hír hogy a nyereményeket fel javítják vagyis értékesebbek lesznek-e?(pl ezüst,arany érmék és nem csak 1-1 nemességin)
    Kutató tornyos frissités-l kapcsiban pedig a tagjaink véleménye ugyanúgy semleges vagyis nem értik milyen 'jó' dolgokat hoztak be a gge szerkesztői!

A kék relikvia darabokat amúgy kik javasolták mert hát ugye szinte hetente kérdezgetnek minket véleményünkkel kapcsolatban és javaslatainkat itt szoktuk közölni!??

Előre is köszönöm majd a válaszod!

üdv -go-  

Szia

Egyenlőre csak a csillagos megjelölésre van lehetőség. Nem tudom, hogy a jövőben fejlesztenek-e ezen, én nem hallottam még, hogy az általad említett módszer tervben lenne. Gondolom ez technikai okoktól is függ, hogy megvalósítható-e az elképzelés vagy sem.
    A nemességi jutalmai szerintem szándékosan váltakoznak így, hogy nem minden alkalommal vannak a jobb jutalmak, törekednek arra, hogy ezek csak mértékkel legyenek megszerezhetőek. :)
    Nem tudom, hogy egy-egy játékelem kinek/kiknek a javaslatára kerül bevezetésre, szerintem egy ilyen típusú változtatás nem attól függ, hogy egy ember leírja valahol és akkor úgy is lesz.
    Lehet, hogy nem egy egetrengető változtatás, de legalább nem a 10 évvel ezelőtti formájában van jelen. :D
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 142
    Köszönöm szépen a választ!
    Azért bízok benne hogy egyszer a szettek mozgatása is megoldottá fog válni! 

Illetve én mint aki sokszor mobilon játszik kérdésem egy lenne még hogy meg oldható lenne-e hogy a a saját parik számát vagyis láthatóságát és nem láthatóságát meg oldhatnák-e?

Mobilon a parik közötti lapozás nálam nagyon nehézkes sőt szinte lehetetlen(pedig 6.7 colllos a kijelzőm de ez is kicsi ahhoz hogy lapozni lehessen) az npc és idegenes szettek száma rengeteg!
    Jó lenne ha úgy mond csak az a pár szett lenne mindig leg elől amiket az adott event idején használok!

Viszont azóta történtek új játék elemek be vezetése!
    Ezek szerintem most igen jól el találtak legalábbis jutalom szinten!

Válaszodat előre is köszi Rot! 

gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,603
    Szia

A PC verzió alapvezően asztali használatra készült, emiatt nyilván vannak olyan funkciók, amelyeket mobilról nehezebb használni. Nem tudom, hogy a mobilon való használhatóság mennyire kiemelt a fejlesztéseknél, majd kiderül. :smile:

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt