Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hurrá, frissítettek

Nézegettem a mai frissítést és azon gondolkodtam, hogy egy átlagos játékos mikor is tudja elérni ezt a szintet. Ha jól saccolom olyan 20-30 év múlva talán. Jó esetben.
Mi lenne, ha néha a kicsi játékosokra is gondolnának, akiknek nem ez az életük, csak egyszerűen kikapcsolódni jönnek ide?
Ja, hogy gondolnak. Igaz is, hisz a kovácsmesternél is ellehetetlenítették az egyszerű mezei játékost.
Tényleg már csak és kizárólag a pénz számít? Ennyire?

• Kriszta701 (HU2)Kriszta701 (HU2) HU2 Bejegyzések: 41
    Már én is csak azt hallom mindenhonnan, hogy be akarják fejezni. Ez lenne a cél?
    Azt meg még nem is néztem milyen szintre lehet eljutni most, hogy már nem a 800 a legnagyobb. Gondolják ettől több kedvük lesz az embereknek játszani?
    Az új kedvenc frissítésem, csak 1512 óra , és kevesebb nyersit tudsz küldeni

Ez aztán a fejlődés :)
    Rendesen megcsinálták. Ehhez csak gratulálni lehet a fejlesztőknek! 
  • Tamázs (HU1)Tamázs (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Az új kedvenc frissítésem, csak 1512 óra , és kevesebb nyersit tudsz küldeni

Elem miatt mutatja máshogy. 8asodon van egy maxos elem, amit nem számol hozzá a másikhoz.
    "A nemzetközi helyzet fokozódik"
    Tamázs @hu1
    -ARMAGEDDON- marshall
    Legendás szint: 847
  • BukottAngyal (HU2)BukottAngyal (HU2) HU2 Bejegyzések: 45
    Régen is lehetetlennek tűnt a legendás 800-as, most meg már majd nem mindenki az. :) 

Kováccsal kezdhetnének már valamit mert az úgy meg undorítóóó!! :D 
    Szövetség: Armaggedon
    Szint: 419
    Hu2

Plussz 18, nekem kell ez a csaj,
    Isten nem játszik itt mindenki csal.
    Parfüm meg szesz, mélynyomó meg bláz DSFprod,
    ettől remeg a ház. Fekete pénz, titkok, [...] meg bűn,
    Húzzák a nótánkat egy hegedűn.
    Gyertyaláng, vérvörös rúzs, meg a bor,
    Ehhez a sztorihoz már kevés a toll.
  • humado (HU1)humado (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Azért a 3360 órán át építendő 7-es vártorony nem semmi... 140 nap... Mi az? :D 
    Végülis nincs efelől min meglepődni ha belegondolunk hogy például a valkűr egységeket 10-re húzni vagy másfél év(ha folyamatos a fejlesztés) és akkor még a többi dologról nem is beszéltünk. 

Hát hiába na, tudnak már valamit a németek. Tudják hogy közel van az a technológiai hiperugrás mely következtében a várható élettartam alsó hangon megüti a félmillió évet és ennek fényében kalibrálják a játékot.  :D
    humado @ hu 1
    Addig rendben is lenne, hogy 140 nap hiszen úgyis össze kell gyűjteni a zsetonokat és ha mást is csinálsz úgysem fogod előbb, sőt akár 240 nap is lehetne :) Alig van lehetőség a zsetonok megszerzésére, a sceattáról már jobb nem is beszélni.
    A 350 is idő, nemhogy 3500. Bár lehet tényleg több száz évre terveznek :D 
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 402
    szerkesztette ezt: 01.07.2021
    Valóban első látásra elég extrémnek tűnik ez a frissítés,rengeteg scaetta,meg zseton kell hozzá,hobbistáknak szinte megszerezhetetlen mennyiség.
    De egy ideje megszokott már hogy a gge frissítéseinek célcsoportja a játékosok azon 5%-a aki masszívan költ és egész nap játszik.
    Arra látok egy kis esélyt,hogy kicsit olcsóbbá teszik a frissítést,ha látják a reakciókat,esetleg bevezetnek alternatív scaettaszerzési módokat,de sokat nem remélek már ettől a bagázstól...

Hu1
    Szint:70+800
    Szövi: Kerecsensólyom
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 369

Persze, alternatív scaetta szerzés= rubin. Erre valóban van esély. Előrébb leszünk??

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• chalks (HU2)chalks (HU2) HU2 Bejegyzések: 37
    Sziasztok!

Én már csak arra várok, mikor lesz a nomádnál átalakítás! Egy olyan játékos barát mint az idegeneknél és varjaknál :-((( Az nap fejezem be az empirét!!!
    chalks @ hu 2
  • Dini (HU1)Dini (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Igazából ha kicsit vissza adnak a f2p játékélményhez, akkor nem lesz baj.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt