Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

💥 Egyéni problémák 💥

161

• Kerge Birka (HU2)Kerge Birka (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Sziasztok.
    Nem nagyon jártam még itt igy elöre is elnézést ha rossz helyen érdeklödöm.
    Kaptam ma emilt hogy egy éve játszom kaptam jutalmat hozzá kodot hogy 30 napig beválthatom klassz ajándék gondoltam jól jön de jött a meglepi "a kodod nem érvényes" ebben az esetben mi történt?Ha valaki tud választ köszönettel veszem
    Kerge birka
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,472
    Sziasztok.
    Nem nagyon jártam még itt igy elöre is elnézést ha rossz helyen érdeklödöm.
    Kaptam ma emilt hogy egy éve játszom kaptam jutalmat hozzá kodot hogy 30 napig beválthatom klassz ajándék gondoltam jól jön de jött a meglepi "a kodod nem érvényes" ebben az esetben mi történt?Ha valaki tud választ köszönettel veszem
    Kerge birka
    Szia!

Ahhoz, hogy az éfordulós ajándékot át tudd venni szükséges, hogy a játék beállításoknál a fiókadatok és hírlevél pontnál feliratkozz a Goodgame Empire hírleveleire.

Rot
  • Kerge Birka (HU2)Kerge Birka (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    hmm ok köszi a választ de ha egyszer kaptam hirlevelet emilben akkor hova iratkozzak még fel?
    köszönöm hogy idöt szántál rám
    Kerge
    hmm ok köszi a választ de ha egyszer kaptam hirlevelet emilben akkor hova iratkozzak még fel?
    köszönöm hogy idöt szántál rám
    Kerge
    Vannak olyan levelek, amelyeket hírlevél feliratkozás nélkül is megkapsz, gondolom ez is egy olyan volt.
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 284

ez nem volt sok, gondolom megoldottad.:)

• kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Mindenkinek olyan egyszerű!
    Fiókadat hírlevél olyan freemail cím van ami azóta megszünt. :(
    Már többször próbáltam kérni változtatást, utóbbi kérésemre még csak válasz sem jött!
    Hát csak gratulálni tudok ennyire nagyra becsülnek!
    Ja nem vagyok nagy rubin vásárló , de néha veszek és ehhez meg is adtam telefonszámot amivel vásárolok. Semmi továbbra sem oldódik meg a probléma :(

kicsi1963 @ hu 2
  • Yoshua (HU2)Yoshua (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Üdv!
    Kaptam egy üzenetet, a játék évfordulómra, miszerint a Birodalom Örzőjét kapom. Ha jól értem, egy kódot kapok/kaptam. Hol tudom ezt az az utalvány kódot megnyitni/megkapni?
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 385
    Bal felöl az Akció fülre kattintva felugrik egy ablak abban lefelé görgetve meg jelenik egy oljan hogy UTALVÁNY
    arra katt reá és ott kell be irnod a kódot.
    Ez ha jól tudom csak akkor mőködik ha fel vagy íratkozva a hirlevelekre.
  • Yoshua (HU2)Yoshua (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Köszönöm, az akció/utalvány részt ismertem, csak a kódot nem találtam az e-mail üzenetben, hiába kattintottam, csak egy program szöveges tömkeleg jelent meg. Azt gondoltam, hogy a e-mail üzenetek azonosak a hírlevél feliratkozással ... még próbálkozom .. Majd csak kialakul. Üdv!
  • dolgos (HU1)dolgos (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    űdv! olyan gondom lenne hogy magy 1 lévő obituary várba nem tudok belépni mert ami imél cimmel regisztálva azt sajnos le velt blokolva igy nem tudok uj jelszot  kérni a régit pedig el felejtettem, irtam gg supportnak.válszat kaptam is semmire nem megyek vele
  • kovikovi1 (HU2)kovikovi1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Szia Uriel
    05.08 án vásárolta a hirnők sátorban kántábláért 25e. lófarkas zászlót de nem kaptam meg, majd a kovácsmesternél is vetem  párat, de azóta se kaptam meg azokat sem, nem jelent meg a raktárban . Ma kipróbáltam  és ma se működött. 
    azóta  jelezte  más is a szöviből .

kovikovi1

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 284
    Uriel-nak hiába írsz Ő már 2 éve nincs, helyette Yoda és Rot van de gondolom azóta már olvasgattál a fórumon.

Üdv: Stewe

• vaddiszno01 (HU2)vaddiszno01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    Hali 

Elüntek a be nem szedett függőben lévő jutalmaim :-(

Nem irja seholhogy elvesznek egy idő múlva igy nem értem hova tüntek el ??

üdv Vaddisznó
  • metalbandi (HU2)metalbandi (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!

Fél órája próbálom elérni a játékot, de a szerver nem elérhető!
    Van valakinek információja vagy ötlete, hogy mi lehet a gond?

András

• Lakkcipő11 (HU2)Lakkcipő11 (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    A problémám a mézsör termeléssel van. Beállítom a megfelelő szintre, hozzáigazítom a csapatok létszámát,...és mégis rendszeresen (eleinte kb. 3naponta, most már 2) két helyen visszaveszi a termelésem.
    Minden alkalom után levelezek a GG-vel, a válasz a szokásos sablon, hogy hogy is működik a sörfőzde, ill. hogy valamelyik beállításom nem stimmel (méz, élelem, korlát beállítva...) Már minden alkalommal képernyőképet készítek ha nem vagyok fent több órát...
    Többen jelezték ezt a problémát a szövimen belül is, de nálam a legdrasztikusabb a helyzet.
    A képernyőképen jól látszik hogy a mézsörraktár tele(100ezer körül) -2 az óránkénti termelés, méz és élelem ennél a beállításnál pozitívan termel (a raktáraik is tele vannak) mégis amikor legközelebb belépek vissza van állítva a termelés nem 1,2 vagy 3%-al, hanem úgy 13-14.000-el mínuszban. Tarthatatlan a helyzet és hiába bizonyítom képekkel hogy mi történik, a válasz a sablon, hogy a sörfőzde jól és milyen elven működik.
    Tudtok nekem ebben segíteni?
    Köszönettel
    Lakk/Attila
    Sziasztok!
    A problémám a mézsör termeléssel van. Beállítom a megfelelő szintre, hozzáigazítom a csapatok létszámát,...és mégis rendszeresen (eleinte kb. 3naponta, most már 2) két helyen visszaveszi a termelésem.
    Minden alkalom után levelezek a GG-vel, a válasz a szokásos sablon, hogy hogy is működik a sörfőzde, ill. hogy valamelyik beállításom nem stimmel (méz, élelem, korlát beállítva...) Már minden alkalommal képernyőképet készítek ha nem vagyok fent több órát...
    Többen jelezték ezt a problémát a szövimen belül is, de nálam a legdrasztikusabb a helyzet.
    A képernyőképen jól látszik hogy a mézsörraktár tele(100ezer körül) -2 az óránkénti termelés, méz és élelem ennél a beállításnál pozitívan termel (a raktáraik is tele vannak) mégis amikor legközelebb belépek vissza van állítva a termelés nem 1,2 vagy 3%-al, hanem úgy 13-14.000-el mínuszban. Tarthatatlan a helyzet és hiába bizonyítom képekkel hogy mi történik, a válasz a sablon, hogy a sörfőzde jól és milyen elven működik.
    Tudtok nekem ebben segíteni?
    Köszönettel
    Lakk/Attila
    Szia

Ha azok a korlátok magasra vannak véve, akkor amint az élelem vagy a méz a beállított érték alá esik, a sörtermelés visszaesik egy akkora %-ra, hogy ne fogyjon el az élelem, illetve a méz. Emellett ha a méztermelés pozitív és megtelik a raktár, akkor a sörtermelés visszaál akkora %-ra, amivel a fogyasztás a legnagyobb már nem pozitív értéket adja.

Rot
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    Azt írta, hogy a méz és élelemtermelés pozitív, a mézsör termelés meg negatív, úgyhogy egyik eset sem fordulhatott volna elő.
    Lorant96 @ hu 2
  • Titusz4 (HU2)Titusz4 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Üdv!
    12000 kánládát és után még 600 vásároltam de nem kaptam meg.
    Üdv. Titusz4
    Üdv!
    12000 kánládát és után még 600 vásároltam de nem kaptam meg.
    Üdv. Titusz4
    Szia

Ilyen témában a support az illetékes, nekik kell írni.

Rot
  • Accelerator01 (HU2)Accelerator01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 22.06.2021
    Üdv!
    Nekem az a problémám, hogy a kovács még mindig rossz nálam, ezért nem tudok normális eventezni! :wink:

Post edited by BM Rot on
Sign In to comment.