Főoldal Hungarian Goodgame Empire - A játék

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Új téma: Surranók szövi

Sziasztok. Csak úgy megjegyzem, még mindig nem lettem békén hagyva.
Sőt azóta az alszövijükből  is jön támadás és a címben szereplő szövi is rám szállt.
Jelenleg 3 szövi üt 1 embert.
A Surranókhoz rohadtul nincs közöm. Nem is hallottam róluk, addig amíg a vezetőjük  Maximus IH  be nem verte az erődömet.
Nem is értem ennyire kurva nehéz ellenfél vagyok vagy mi az isten?  Mondjuk ez a Surranók szövi nem sok vizet zavar, de a nyersi akkor is fogy. Gondolom ezt is megérdemlem.
Szerintem összedobok 15-20  másod karit  25-ös szintre és iindítom a   faluzós bulit. Ha az én játékom tönkre lesz baszva, mások-é is legyen kezdve az alszöviben lévő halott és gyerek kastokkal.  1 hónap múlva kezdem, ha nem lesz leszállva rólam.

Szánalmas, amit egy-két szövi megenged magának ezen a szerveren. Sereget rakni meg egyik se tud.
Új témát azért nyitottam, mert csak úgy.
"Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
-Accelerator
Main accom: Accelerator01 (Hu1)

• ripper (HU1)ripper (HU1) Bejegyzések: 260
    Szerintem összedobok 15-20  másod karit  25-ös szintre és iindítom a   faluzós bulit. Ha az én játékom tönkre lesz baszva, mások-é is legyen kezdve az alszöviben lévő halott és gyerek kastokkal.  1 hónap múlva kezdem, ha nem lesz leszállva rólam.

Szerintem meg mostanság, mikor a GG éppen keresztes hadjáratot hirdetett a multizás ellen és mindent megígért hogy felszámolják a multikat, ez nem éppen életrevaló ötlet, nem gondolod? Meg az olyan élvezetes játék? Ne már...
    Inkább hagyd a kastidat a fenébe és építs egy új karaktert.
    Persze a legegyszerűbb megoldás a galambozás. 20K rubin és kész, két havi védelem. Addig eloltogatsz, rendberaksz, regenerálódsz. Rablózni, eventezni lehet galamb alól is. A faluidat meg majd pótolod. Ha kissé összekaptad magad irány egy komoly szövi pihenője, ahol tényleg védve vagy. Ha befogad valamelyik, aktív játékos támadáson kívül idegenezhetsz, varjúzhatsz, eventezhetsz, rablózhatsz és részesülhetsz a szövijutikból. Esetleg kapsz erődöket ha költözni kell, talán falvakat is szereznek, adnak. Ott nem nagyon piszkálnak mert egy ütősebb szövi pihenőjébe nem jó ötlet betámadni. Aztán ha eltelt egy kis idő és feltápoltad magad- ki tudja? Még valami komoly brigádba is beeshetsz, aztán utána azt támadsz akit akarsz  :#
  • HALál. (HU2)HALál. (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Csak sajnos 20k rubinom nincs és pár fasz miatt nem akarnám abbahagyni.
    Amíg tudok kitartok ezzel. Feljavítom a magyar1-es váram, azzal elleszek, amíg nem csillapodnak a kedélyek.
     Előbb-utóbb  úgyis betalálja őket valami olyan szövi akik szétkapják  őket.
    Mert gondolom, ha egy top szöviből  lopnak  falut tőlük, akkor is hasonlóan járnak el.

"Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
  • TheSuspect (HU2)TheSuspect (HU2) Bejegyzések: 13
    Teljesen mindegy ki lop falut, nem fogunk ölbetett kézzel várni, hátha vissza adják.....Igazából mi kizárólag arra várunk hogy felfogd mit tettél. Patkány módjára eloldalaztál egy háború közbe aztán az ellenfél oldaláról lopkodtad a faluinkat. Ennek ellenére egy olyan mondatot nem írtál hogy te hibás lennél ebben csak azt hajtogatod hogy:
    -nem kaptam fullos sereget (amikor 15 bejövő volt)
    -erősebbek voltak 
    -azok az én faluim voltak (aztán amikor 2 falura meglett a bizonyíték hogy elloptad mi történt? " jóóóóó kettőt elloptam DE 6 MÉG HIÁNYZIK")
    Hajtogatod az igazadat de annyi eszed nincs hogy végig gondold ezt az egészet, de ahoz van hogy 60 embert hibáztass a saját hibád miatt. 
    Jut eszembe ne aggódj amilyen hazug vagy az előző topicodat végig lementettem különben ha írnánk valamit ami később terhelő lehet rád a végén letagadnád ahogy mindent amire nincs bizonyíték.
    Kíváncsian várom ki lesz az a szövi aki egy olyan tagot akar maguknak aki büszkén kijelenti hogy gyenge szövetségnek volt a tagja és meghátrált mert nem kapott "fullos sereget". Minden esetre a vezetőjüknek mindenképp elküldöm a topicodban írtakat had legyen egy jó napja.
    Teljesen mindegy ki lop falut, nem fogunk ölbetett kézzel várni, hátha vissza adják.....Igazából mi kizárólag arra várunk hogy felfogd mit tettél. Patkány módjára eloldalaztál egy háború közbe aztán az ellenfél oldaláról lopkodtad a faluinkat. Ennek ellenére egy olyan mondatot nem írtál hogy te hibás lennél ebben csak azt hajtogatod hogy:
    -nem kaptam fullos sereget (amikor 15 bejövő volt)
    -erősebbek voltak 
    -azok az én faluim voltak (aztán amikor 2 falura meglett a bizonyíték hogy elloptad mi történt? " jóóóóó kettőt elloptam DE 6 MÉG HIÁNYZIK")
    Hajtogatod az igazadat de annyi eszed nincs hogy végig gondold ezt az egészet, de ahoz van hogy 60 embert hibáztass a saját hibád miatt. 
    Jut eszembe ne aggódj amilyen hazug vagy az előző topicodat végig lementettem különben ha írnánk valamit ami később terhelő lehet rád a végén letagadnád ahogy mindent amire nincs bizonyíték.
    Kíváncsian várom ki lesz az a szövi aki egy olyan tagot akar maguknak aki büszkén kijelenti hogy gyenge szövetségnek volt a tagja és meghátrált mert nem kapott "fullos sereget". Minden esetre a vezetőjüknek mindenképp elküldöm a topicodban írtakat had legyen egy jó napja.
    Van akit ez nem érdekel. Sok vezető nem moralizál. Senki sem szent ebben a játékban. Persze, tróger módon viselkedett, csak ti meg azt ne felejtsétek el hogyha valakitől mindent elvesznek akkor nem marad vesztenivalója.

HALál. (HU2) mondta:
    Csak sajnos 20k rubinom nincs és pár fasz miatt nem akarnám abbahagyni.
    Amíg tudok kitartok ezzel. Feljavítom a magyar1-es váram, azzal elleszek, amíg nem csillapodnak a kedélyek.
     Előbb-utóbb  úgyis betalálja őket valami olyan szövi akik szétkapják  őket.
    Mert gondolom, ha egy top szöviből  lopnak  falut tőlük, akkor is hasonlóan járnak el.

Ne viccelj már! 200-as akcióban 30K rubin 2, azaz kettőezer forint. Csak van annyid a nyugalmadra.
    ripper Tudod neki régen sem volt veszteni valója. Szokták mondani hogy a remény hal meg utoljára. Neki remény akkor sem volt amikor a háború legelején lécelt le, mert nem hitt a saját szövetségében. Egy darab bocsánat kérő levelet nem kaptunk tőle ahol beismerné mit is tett, most őszintén az ilyen emberrel mit kéne csinálnunk? 
    Persze ilyeneket kaptunk bőven.
    Az érzés amikor egy szövetségnek hátat fordító ember le gyávázik másokat :D
    Az érzés amikor egy szövetségnek hátat fordító ember le gyávázik másokat :D
    Értelek én, és ha a morális oldalát nézzük, nyilván igazságotok van, de a másik oldal másként látja, na persze. Őszintén: megéri ez hogy ennyit foglalkoztok vele? Égetitek, raboljátok, de egy idő után semmi értelme. Pont ott látszik a támadások feleslegessége hogy abszolút nem úgy tűnik hogy annyira bűnbánó lenne. Inkább haragot, bosszúvágyat szül, persze az nem kétséges hogy idegesíti és nyilván a töke teli az egésszel. De talán kellene egy limit. Mert egy idő után úgysem tudjátok tovább rombolni. A fent említett akciós rubinok mellett, amiknek a valós pénzráfordítása lássuk be bagatell összeg, 20K a madár vétele, (2 hónap nyugi), 10K meg a kasti tatarozása mert úgy tudom maxon égő kastit is eloltok ennyiből. Semmi haszna nem lesz a rengeteg támadásnak amit ellene vezettek, az elhozott nyersin kívül de az elfogy előbb utóbb és annyi idő alatt még vele baszakszotok sokszor ennyit lehetne rablóból, eventből szerezni. Két hét alatt kényelmesen eloltja galamb alatt a külső világokat, 1-2  hónap alatt bőven van ideje, keres egy erős szövit magának- az erődöket, falvakat majd ott megszerzi. És akkor ott fog állni ugyan úgy mint mikor elkezdtétek szétszedni. Kicsit idegesebben, meg nyilván bosszúvágytól fűtve.És ha olyan szövibe talál bejutni akik csak az alkalmat lesik egy jó kis hirrigelésre akkor  lesz pár eseménydús hetetek, hónapotok. Arról nem is beszélve hogy közben nem több csak 2-3 multival folyamat faluzhat. Már azokkal is rengeteg kárt tud okozni. Az a baj az ilyen kis történetekkel hogy ha jól végig gondolja az ember, mindkét fél csak bukhat a dolgon. Mindenki pazarolja az idejét, aranyat, rubint, katit, nyersit- a nagy büdös semmiért. Max, erkölcsi elégtételért, bár az is kérdéses mert ez olyan "vendetta" szerűséggé változhat, se vége, se hossza.....Halál oldaláról nézve a dolgot, őt meg nyilván szétveti az ideg, meg a Fórumnak köszönhetően biztos lesz pár "rajongója". Ennyit a hülye falulopásról...megéri ugye??????
  • HALál. (HU2)HALál. (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Az, hogy nem tud egy 60 fős szövi 15 sereggel mit kezdeni az megint egy szegénységi bizonyítvány, persze kivétel lenne, ha 5hullámos fullos parikkal jönnek, de nem azzal jöttek.
    Megint elmondom, amit mr szinte mindem hozzászólásban leírok, hogy mutass kurva bizonyítékot, arról, hogy én az Erő-ben vagyok.
    Kép video vagy valami kézzel fogható.Az, hogy ti mit láttok az nem bizonyíték.A 2 falun kívül nem loptam többet.
    Nem fogok beismerni semmit sem, nem érzem magam hibásnak, mert ott hagytam a süllyedő hajót.
    A levélről meg annyit, hogy nincs értelme tagadnom amit gondolok rólad. Ha szépet írok, akkor se leszek békénhagyva.
    Mélyebben vagytok ti nálam bőven.
    A surranók szövit is behívtátok.

1 hónap és repkedni fognak a falvak, ha nem álltok le sürgősen....
    -Accelerator
  • Accelerator01 (HU2)Accelerator01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 19.06.2021
    Milyen szomorú, hogy a Máltai szerencsétlenek  szétestek mielőtt én szedhettem volna szét őket. :(  
    Végül  is a győzelem, az győzelem. :wink:

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt