Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kritika!

Helló kedves emberek szerintem az ujj reklámok borzasztók és hülyének nézik a játékosokat. Alapjáratban még elfogadható lenne esetleg a játék tetején na de az hogy a képernyő közepére megy az borzasztó és az a felirat hogy vásárolj a boltban hogy eltüntesd a reklámot valami rettenetes  lehet hogy valamely programozó elvitt egy hibával sok pénzt de ne így szerezzék vissza könyörgöm!

egy mondatba: kérem távolítsák el a reklámokat a játékból kérem.

Köszönöm <3

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 376

Én már csak ezért a beszólásodért kitiltanálak. Miért nem lehet ezt a játékot politika mentesen játszani? A való életben is ez ömlik ránk mindenhonnan, ki kíváncsi itt erre? Gondod van a játékban, gyurcsányozól? Jellemző egy bizonyos ember típusra.....

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus

Nem vitatom. Azt sem, hogy zavaró. Csak, bizonyos politikusokat emlegetni ezzel kapcsolatban nem helyénvaló. Hozd fel még az "emutnyócév"-et is esetleg..... Írom ezt úgy, hogy magam sem vagyok Gyurcsány-fan, de azért egy német játék dolgaiért előrángatni, nem helyénvaló.

Szik László @ hu 2

• Accelerator01 (HU2)Accelerator01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7

Nem vitatom. Azt sem, hogy zavaró. Csak, bizonyos politikusokat emlegetni ezzel kapcsolatban nem helyénvaló. Hozd fel még az "emutnyócév"-et is esetleg..... Írom ezt úgy, hogy magam sem vagyok Gyurcsány-fan, de azért egy német játék dolgaiért előrángatni, nem helyénvaló.

A háttérben mindig ott van a  Gyurcsány szál!!
    akkor soros a mumus :P 
    Nos a dolog úgy áll, hogy elnézést kell kérnem...
    Nekem soha nem voltak reklámaim, de  privát levelekben tájékoztattak, hogy valóban politikai tartalmú hirdetések jelennek meg a játékosoknál. Nem hittem volna egy német cégről. De ha így van, jogos volt az észrevételed, én voltam tájékozatlan.
    Szik László @ hu 2

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,472
    A hirdetések témája alapvetően a böngésző cookie előzményeiben tárolt adatoktól függenek. A böngészőtök itt tárol mindenféle adatot a kereséseitek alapján, hogy azokat később felhasználják például a hirdetések megszabásánál. Nem állítom, hogy ennek ellenére nem lehetnek zavaróak a hirdetések, de mivel a játék készítőinek is a haszonszerzés a célja, így azt gondolom, hogy ezeket nem fogják eltávolítani.
  • ritók (HU2)ritók (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Ezek a változtatások a játék kedvet visszavetették ahogy látom ..Sőt enyémet is..
    Beri se ilyen volt.Kovácsmester se ..Nehézkesebb lett a játék ,és unalmasabbá kezd válni..
    Ez szómorú ..lassan 6 éve játszóm ,de ez nem jó irány..
    Inkább rendesen magyarositanák a chet -et mert iszónyú  segtítség kiírása lehetettlen ..keresgélni kell sokszór mi a beírással a baj. pedig semmi csúnya szót nem ír az ember.."angol-magyart " nem tudom felfogni ..KÉRNÉM  HA LEHET  ORVOSOLNI..
    köszönet  jani
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) HU2 Bejegyzések: 117
    sziasztok most márt tényleg nagyon unalmas ez a nomád idegen váltakozása kicsit kezd szánalmassá válni ja nem márt az szomorú hogy a gg semmi másra nem megy csak az unalmas játék pénzbehajtásáért nem igazán értem mire jó ez max arra hogy befejezze mindenki a játékot  !!!
    gatijoz @ hu 2
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 284
    ez is lehet a cél, de azért még van mit kimaxolni belöle kevés ráfordított erőforrással is

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt