Főoldal Hungarian Játékos bemutatkozások

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

👋 Új vagy az Empireben? Mutatkozz be a közösségnek! 👋

12426»

• medve55 (HU2)medve55 (HU2) Bejegyzések: 66
    Sziasztok, én tavasszal kezdtem régen is volt váram csak rom lett...

54. szint és 1288 érdem, Királyi rang
    hanga 74 @ hu 2
  • Zoltán99 (HU2)Zoltán99 (HU2) Bejegyzések: 2
    Sziasztok úgy két éve játszottam először a játékkal és tetszett is de sajnos bizonyos okokból abba kellett hagynom, de most újra itt vagyok.
    Szintem: 53. (de van egy ybc nevű 70-es karim is)
    Címem: Királyi főherceg
    Szövetség: W.I.S.
  • Hungerik03 (HU2)Hungerik03 (HU2) Bejegyzések: 122
    Me ingyé nem szívesen csinálja senki, főleg ha már a játékot sem tolja. A magyar szerverek egyre halottabbak. Jön egy szövetségi bajnokság, és minden 2. kasti világít mint a karácsonyfa, nincs kit ütni.
    Akkor Mi lenne ha nem lenne multik?  :D 
    válasz : az 1-es és 2-es szerveren összesen kb 4ezer játékos.... (am a szovi bajnokit nem lufizassal szoktak megoldani?) 
    De azzal szokták. Mi vezettünk legutóbb, oszt vérszemet kaptak, h na nehogy már....
    Akkor grat :)))
    Értem én dicsit a szöviversenyre ha van idegen akkor abból szerzek :)
    komolyan??? 4-500 fős idegenektől?  rá megy a gatyád is ,mire annyi dp-t öszeszedsz mint lufizásnál ...
    haggyj békén,ne zaklass kössz

• Seal75 (HU2)Seal75 (HU2) Bejegyzések: 2
    Sziasztok, én már rég kezdtem, csak visszatérő vagyok. Mindenkinek további szép napot. :)
    Seal75 @ hu 2
  • pi-tyu (HU1)pi-tyu (HU1) Bejegyzések: 1
    49 szint  1526 érdem
  • Guszti báró (HU2)Guszti báró (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    SZiasztok 31-es vagyok 683 érdemell
  • A Hadak Ura (HU2)A Hadak Ura (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    Sziasztok nem rég kezdtem jó játékot mindenkinek.
  • Banánospiritós (HU2)Banánospiritós (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Sziasztok, Bence vagyok, jelenlegi profilommal 16-os szintű vagyok és 1005 érdemem van, 
    Telefonon 14-es szintű vagyok és 1563 érdemem van.
    Sajnos régebbi nagyobb profiljaim elvesztek, de pár napja újrakezdtem a játékot.
  • Viktor_74 (HU2)Viktor_74 (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    Sziasztok :-)

Én ugyan nem vagyok "új", és épp ezért nem is értek dolgokat...

Nevezzük "B.O."-nak, mondjuk "back office"-nak a tagot, aki úgy döntött, betámad. Erről szól ez a játék. Semmi gond. Szép sereg, szép támadás, sokat levert a védelemből. Gratula érte, de:

Nem tudom milyen oknál vezérelve, de onnantól, hogy nem vert be - pedig szépen kiszedte, amit kell, jött a fekete leves:
    1) 250 darab leszedő...
    2) 50-60 darab combos támadás a kastijaimra

Nem tudom miért. Az adott tag, többször is hívott a szövijébe, hogy ott legyek tag. Nem mentem. Azt hittem jót dumáltunk, jóban vagyunk, úgy gondoltam. "Nem kell mindenkinek egy villába költöznie, attól még lehetünk jóban", gondoltam én...

Hát nem így van....

Értem, vágom, hogy ma, itt a hazánkban, sok limlom kis nulla zéró íkúval, mindenki felül mindennek vannak.

De hogy miért kell 250 darab leszedőt küldeni, majd betámadni hajnal egykor 60-70 sereggel, azt már nem vágom...

Szóval így beszélgessetek "B.O."-val, akárkivel, így higgyétek el, a mézes mazdagot, ha nem mentek, vagy bármivel is kitűntök a sorból, ez lesz a vége. Hogy mi lehet az ok? Lássuk csak:

1) B. O. szövi tagja a királyi ligában félő, hogy mögétek kerül. Ne tegyétek, kullogjatok a hátsó sorban, mert "B.O." intézi, hogy ne Ti legyetek az elsők.... Betámad, leszedőzik, sunyin teszi a dolgát... És naná, hogy a kis szövi tagja, míg Ti védtek, halad előre. Ez a lényeg. :-)))
    2) beüttök pár sárkányt, sivi erődöt. Erre rögtön jön a szabotázs, mint az óvodás pistikétől: "Ez az én dömperem, ne vegyétek el!!!". Erre csak azt tudom mondani: "Pistike, ez mindenkié, aki előbb odaér, azé a dömper, ne hisztizz, nőlj már fel, dedós vagy. Vagy tanulj a nagyoktól, vagy állj félre!"
    3) az adott, úgy nevezett "B.O.", kivételesen nem ver be, bár szép eredménnyel távozik. De nyilván dühös, hiszen "ekkora sereggel, ilyen parival, ilyen sereggel, nekem kellett volna nyernem!!!". És mivel nem így lett, mindenkinek elsírja magát, és jönnek a leszedők, a vége láthatatlan bejövők, stb, stb.

Nem, dehogy, nem gáz. Ez csak a dedós pistike, vagy más néven az álnok "B.O." saját kis törpe farkú kismalacos ténykedése. Nem, nem probléma. Ilyen szerencsétlenekkel teli a világ sajnos.

Támad.
    Nyer / nem nyer.
    Mindegy.
    Rászed másokat, hazug álnoksággal, hogy csináljanak ki másokat. Ez "B.O.", azaz pistike, az oviból...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt