Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban Tippek és Trükkök

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

eventek

kormos8 (HU2)kormos8 (HU2) HU2 Bejegyzések: 14
Sziasztok!

A Sötét alak és a Nemességi verseny összefüggése miatt , nagyon sok kis szintű játékost ér inkorrekt támadás. Valószínű más szövetséget is érint ez a probléma, én a mi szemszögünkről tudok írni. Gátlástalanul lealázzák nagy szintű játékosok a kicsiket saját önös céljaik elérése érdekében. Ezen az eventen kellene módosítani.
Talán, ha anonimmá lehetne tenni a károkozás lehetősége nélkül, mint ahogy azt több más eventnél is megvalósult, több örömöt lelnénk a játékban.

• Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 100
    szerkesztette ezt: 03.05.2021
    Sziasztok!

A Sötét alak és a Nemességi verseny összefüggése miatt , nagyon sok kis szintű játékost ér inkorrekt támadás. Valószínű más szövetséget is érint ez a probléma, én a mi szemszögünkről tudok írni. Gátlástalanul lealázzák nagy szintű játékosok a kicsiket saját önös céljaik elérése érdekében. Ezen az eventen kellene módosítani.
    Talán, ha anonimmá lehetne tenni a károkozás lehetősége nélkül, mint ahogy azt több más eventnél is megvalósult, több örömöt lelnénk a játékban.

Sajnos sok az ilyen ezen a szerveren. Másra nem gondolnak, úgy vannak vele hogy "majd megjavítják a kárt". [...] :)
    Post edited by BM Rot on
  • tilos (HU2)tilos (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    Sziasztok!

Nem valószínű hogy változtatni fognak rajta. A ggs-nek abból nem lenne több bevétele így nem is érdekük megcsinálni. 
    Ha azt írtad volna ki hogy szeretnél 3100-as díszeket venni 40k ft-ért akkor valószínűleg előbb intézkednének arról hogy legyen lehetőséged beszerezni őket :D

Meg amúgy is. Ez az event a játék eleje óta így működik. Akik éppen akkor nagy játékosok azok be fogják verni a kisebbeket mert minden lehetőségük meg van rá és így tudnak haladni a nemességiben.
    De nincs is ezzel baj... amikor a mostani nagyok voltak kicsik őket is ugyan így ütötték.
    És pont erre van szüksége a kisebbeknek ahhoz hogy meg legyen a motivációjuk a fejlődéshez. (saját példámból tudom)
    Aki most csak írogat és sír egy-egy ilyen támadás után az sosem lesz normális nagy játékos. Persze a 800-as szintet elérheti meg a millió erőpontokat, de ténylegesen sosem fogja bírni a támadásokat. Ami egy háború alapú játékban nem túl nagy előny.
  • kormos8 (HU2)kormos8 (HU2) HU2 Bejegyzések: 14
    [...] Kedves első hozzászóló, köszönöm a hozzászólásodat
    Te kedves második hozzászóló gondolom Te már a "nagyok" között érzed magad. Á ne hidd azt, legfeljebb a családtól elveszed azt amit a játékba ölsz. Sírok, kívános sírj egyszer Te is. Írok? nem kell válaszolni. Én is támadások során nőttem nagyra, sőt, a támadómmal megbeszéltük, ő hogy védett volna st. Vagy megdicsértek szép védés. De ez a jellemtelen gátlástalan pénzel megveszem a világot és lealázok mindenkit saját érdekemben hozzáállás, amit művelnek az emberi értékek semmibevétele gusztustalanságig fokozva. Ha egyszer nem üt be, jön másodjára, harmadjár kilenc hillámmal amíg be nem üt, vagy nem nyitok. Na ehhez szólj hozzá. 800 as legendás beüt 50-est

Post edited by BM Rot on
  • kormos8 (HU2)kormos8 (HU2) HU2 Bejegyzések: 14
    Nem 50-es legendást üt be. Nem . 50 es kis szintűt!!!! Ha a GGE nek nem számít, csak az, hogy ki tejel jobban, akkor nekem itt nincs keresni valóm. Igen nekem is megvannak a rubinos cuccaim. Én is megveszem a távolira mert a nélkül nem lehet semmit haladni. Itt már nem a logika az ész a stratégia győz, hanem a gusztustalanságig fokozott : ki mennyit öl a játékba. . 
  • tilos (HU2)tilos (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    [...] Kedves első hozzászóló, köszönöm a hozzászólásodat
    Te kedves második hozzászóló gondolom Te már a "nagyok" között érzed magad. Á ne hidd azt, legfeljebb a családtól elveszed azt amit a játékba ölsz. Sírok, kívános sírj egyszer Te is. Írok? nem kell válaszolni. Én is támadások során nőttem nagyra, sőt, a támadómmal megbeszéltük, ő hogy védett volna st. Vagy megdicsértek szép védés. De ez a jellemtelen gátlástalan pénzel megveszem a világot és lealázok mindenkit saját érdekemben hozzáállás, amit művelnek az emberi értékek semmibevétele gusztustalanságig fokozva. Ha egyszer nem üt be, jön másodjára, harmadjár kilenc hillámmal amíg be nem üt, vagy nem nyitok. Na ehhez szólj hozzá. 800 as legendás beüt 50-est

Nem értem egyesek miért hiszik azt hogy bármi közük van ahhoz ki mennyit költ a játékra. Aki képes nagyobb összegeket ráfordítani annak valószínűleg nem azon a pénzen múlik a megélhetése. Nem gondolom hogy pont ők vagy akárki más vajas kenyéren él csak azért hogy a játékba tudja tenni minden pénzét :D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt