Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Építési zsetonok átváltása!

Grat. a GGE-nek.
Sokan írtunk itt a Fórumon arról, hogy túl sok fejlesztési és túl kevés építési zsetont kapunk, emiatt tízezrével állnak a raktárban fejlesztési zsetonjaink, fejleszteni pedig építési zseton híján nem tudunk.
Javasoltuk, hogy legyen az elfekvő fejlesztési zsetonoknak valamiféle átválthatósága építésire.
A best shop-ban a mai frissítés óta már van. :D
Egy igen bosszantó problémát sikerült egyszerűen és viszonylag gyorsan megoldani.
Köszi GGE!
Sahrazad
'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
«1

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 288
    Sahrazad konkrétan mi az a Best Shop
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
    Konkrétan a Bestseller bolt, ahol tudsz rubinért vásárolni mindenfélét. Csak ebben nem rubinnal fizetsz az építési zsetonért, hanem fejlesztési zseton a "pénz". Eddig 4 ikonunk volt, most öt van, az ötödikben találod az "átváltót".
    Sahrazad
  • egy játékos (HU2)egy játékos (HU2) HU2 Bejegyzések: 111
    szerkesztette ezt: 16.04.2021
    És  mé  nem a  málnásban vagy  vagy a  világbékéért  tárgyalsz?:D

Mi a  túróért  kellett ki  írni te  ......?
    Post edited by BM Yoda on
    nyugodj meg és reménykedj hogy mindenki ilyen szerencsétlen mint én, mert én nem leltem rá

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 380
    Patrik, időkorlátos, és nem  mindenkinek egyszerre adja. Nézegesd sürűn, előbb-utóbb megjön.
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus

köszönöm
  • nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) HU2 Bejegyzések: 99
    Sziasztok,

Nem tudom, hogy nálam megjelent-e ez a funkció,  semmi figyelmeztetés nem volt rá sehol, egy nyamvadt felugró ablak sem, hogy figyú van ilyen. Ha ez egy rövid ideig volt és soha vissza nem térő alkalom, akkor ez nagyon nem fer így. Egyrészt nem mindenki nézegeti egyfolytában a bestsellert és a vásárolandó cuccokat. Pl én lehet bent voltam, egy másik ablakban a horizonton is. Többet voltam a horizonton, és nem vettem észre, hogy megjelent-e nálam, vagy éppen akkor, mikor nem voltam bejelentkezve.  

MIÉRT NEM LEHET EZT NORMÁLISAN KOMMUNIKÁLNI, HOGY LESZ ILYEN ÉS FIGYELJ ERRE?

A többiek elmondása alapján én kb 8 ezer építési zsetontól estem el, ha ez soha többé nem lesz  :( 

És pont én indítottam egy ilyen topikot anno :( 

https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/378535/epitesi-es-fejlesztesi-zseton-aranya#latest

Post edited by nyirfa (HU2) on
  • máté3245 (HU1)máté3245 (HU1) HU1 Bejegyzések: 403
    Ha ez valóban egyszeri alkalom volt,elég igazságtalan tényleg.
    Remélem a jövőben bevezetik rendszeresre,vagy legalább 1-2 hetente meghatározott időközönként megjelenik pár órára...
    Hu1
    Szint:70+950
    Szövi: Kerecsensólyom
  • -Oden- (HU1)-Oden- (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Valaki nem tudja lesz ma event ? :D

Valaki nem tudja lesz ma event ? :D

Ezen már én is töprengek egy ideje:D
    10 körül szokta bedobni a nomádot és most semmi sincs.
    Lehet nem tudták elindítani...
    Hu1
    Én reggel óta figyelem, de sajna nem jött. Nyilván olyan mint az igazmondó lány a Mátyás mesében -jött is meg nem is, fel is öltözött meg nem is, adott is meg ...-.

ez egy  stratégiai játék

aki lemarad  az  sajna  kimarad:D
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
    nyirfa (HU2) mondta:
    Sziasztok,

Nem tudom, hogy nálam megjelent-e ez a funkció,  semmi figyelmeztetés nem volt rá sehol, egy nyamvadt felugró ablak sem, hogy figyú van ilyen. Ha ez egy rövid ideig volt és soha vissza nem térő alkalom, akkor ez nagyon nem fer így. Egyrészt nem mindenki nézegeti egyfolytában a bestsellert és a vásárolandó cuccokat. Pl én lehet bent voltam, egy másik ablakban a horizonton is. Többet voltam a horizonton, és nem vettem észre, hogy megjelent-e nálam, vagy éppen akkor, mikor nem voltam bejelentkezve.  

A többiek elmondása alapján én kb 8 ezer építési zsetontól estem el, ha ez soha többé nem lesz  :( 

https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/378535/epitesi-es-fejlesztesi-zseton-aranya#latest

Igen, ebben igazad van. Te indítottad a posztot. Én annyit tettem hozzá, hogy kb. 40 barátomnak 6 szereveren írtam egy levelet arról, mihez milyen arány kell, és hogy ezzel szemben mennyit kapunk...ezt a levelet egyszerre küldtük el az ÜFSZnek. Remélem, hogy nem marad így.
    Tegnap a frissítés után, amikor beléptem, 1 óra 28 perctől számolt vissza. Gyorsan kiszámoltam, mennyit is kell átváltanom, és megcsináltam. Azóta is figyelem, de nálam se volt ujra.
    A legjobb átváltási arány  100 építésit ad 800 fejlesztésiért, aki kisebb tételben akar váltani, annak 9xeres vagy 9,5xeres aránnyal kellett számolnia. 
    Remélem, Szik Lacinak lesz igaza, figyelni kell, hogy mikor adja be. És  jön majd a Modi, megkérhetjük, hogy nézzen utána, milyen elv szerint megy ez most, mert ez így tényleg igazságtalanság lenne...
    Sahrazad
    ez egy  stratégiai játék

Érdekesen látod a dolgokat, de ennek igazából semmi köze nincs a stratégiához (talán a szerencséhez), amúgy emberség/bajtársiasság részedről 0
    ez egy  stratégiai játék

Így igaz,nem is panaszkodni akartam.
    Viszont a stratégia (stratégia játékoknál is) azt jelenti,hogy az ember hosszútávú terveket készít ,logikusan gondolkodik,és végrehajtja a tervet.Az hogy szerencséd van és pont megcsípsz egy rövid ideig tartó,előre be nem jelentett előnyös ajánlatot nem a stratégián múlik.
    Hu1
    nyirfa (HU2) mondta:
    Sziasztok,

Igen, ebben igazad van. Te indítottad a posztot. Én annyit tettem hozzá, hogy kb. 40 barátomnak 6 szereveren írtam egy levelet arról, mihez milyen arány kell, és hogy ezzel szemben mennyit kapunk...ezt a levelet egyszerre küldtük el az ÜFSZnek. Remélem, hogy nem marad így.
    Tegnap a frissítés után, amikor beléptem, 1 óra 28 perctől számolt vissza. Gyorsan kiszámoltam, mennyit is kell átváltanom, és megcsináltam. Azóta is figyelem, de nálam se volt ujra.
    A legjobb átváltási arány  100 építésit ad 800 fejlesztésiért, aki kisebb tételben akar váltani, annak 9xeres vagy 9,5xeres aránnyal kellett számolnia. 
    Remélem, Szik Lacinak lesz igaza, figyelni kell, hogy mikor adja be. És  jön majd a Modi, megkérhetjük, hogy nézzen utána, milyen elv szerint megy ez most, mert ez így tényleg igazságtalanság lenne...
    Saharazad mindent (is)elintéz mint  írta, úgy  hogy  nem lesz itt  baj:D
    Megtárgyalja két  málnaszedés  között, beveti  minden  befolyását a  játék üzemeltetőknél...
    Nem hiszem hogy  van olyan  dolog  amit ő  ne  tudna  megtárgyalni:D
    Azt hiszem én ezt elengedtem, mert érdemi infóval nem szándékozik szolgálni a GGE, pedig volt egy munka nap, hogy reagáljanak.
    Azt hiszem én ezt elengedtem, mert érdemi infóval nem szándékozik szolgálni a GGE, pedig volt egy munka nap, hogy reagáljanak.
    Kérdezd  meg a moderátort....

Ő  biztos  tudja  mi a  csízió
    Kérdés  elmondja-e  neked:)
    Szerintem Ő is olvassa az aktuális beszélgetéseket, tehát ha többet tudna elmondaná, vagy Ő sem mondhat többet.

Stewe

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,556
    Sziasztok

Nincs infónk róla, hogy milyen gyakran lesz ez a lehetőség, ha lesz még.
    Majd elmondjuk, hogy sokan örültek neki, meg hogy szeretnétek még látni ezt a jövőben, ennyit tudunk tenni.

Rot

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt