Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Vihar

Sziasztok
Gondoltam le írom a véleményemet
Nagy taps a GG-nek
Vihar indul 10-én majd 15-én és jelen pillanatban 18 az útólsó dátum
Minek is indítja akkor már oly felesleges
Ez az egy dolog ami miatt még érdemesnek tartom a játékot mert a többi már oly unalmas 
De nem ezt a kis örömtől is meg kell fosztani a játékosokat ugye?
Na és persze nem kell az okoskodás :)

«1

• Apu53 (HU2)Apu53 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    A támadó pk. 90 A gond nem is a késéssel van,hanem a szigetek megcsappanásával.Mellé a rövid idő amig fenn vannak.Lekémkedem a 80-as szigetet 10 támadási lehetőséget mutat.  A támadó pk 90 % gyorsaságu ,25 távolság 8 perc idő az elérés mire odaér sziget nincs ,eltünt ,kiírja nem támadható.Ez eddig 5x fordult elő,Egy 70-es szigetet tudtam megtámadni azóta  szívat! Minek kellett elrontani?És kérdezik hogy szerintünk milyen a játék? Az ilyen fejlesztésekkel ramaty.
    Apu53 @ hu 2
  • Mamika57 (HU2)Mamika57 (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Valami nem jó így!!
    Aki nem akar lopni masoktól, felégetni, katonajat kiverni, azoknak bizony nehéz .
    Fóleg úgy, hogy van olyan jatékos, akinek a kastjaban mar az első par óra utan legalabb 30 200 ezer akvaba kerülő disz volt!!
    A jatékos megtehette, biztosan volt miből eltartani annnyi katoanat, hogy egy nagy körben legalabb 30-35 szigetet elfoglalt.
    Igen, erre az lesz a valsz, megteheti.
    Meg , sok pénzért!!
    Akinek nem telik ra, azon jatékosok, szövetségek labdaba se tudnak rugni!!
    Nézetem szerint legyen egy külön felület Neki, ahol elverhetik a pénzüket, egymason!!
    Vajon miért kezd üres lenni a térkép?
    Amikor Én kezdtem, hely nem volt..és akkor az ügyességeden múlott főleg a teljesítmény!!
    Tudom el kell tartani a szervert..
    De mivel csak egy szűk réteg tud ra költeni nagyobb összeget, igy sokan inkabb hagyjak az egészet..
    Főleg az ilyen jatékosok, szövetségek/név nélkül, aki nem ilyen az tudja/ arroganciaja , és embertarsaihoz való hozzallasa
    mar taszító!!!!
    Sajno itt is hiaba tesszi fel barki az ilyen viselkedést, semmi értelme!!
    Azt éri el csak, hogy leoltjak, kinevetik, kioktatjak mit csinaljon..
    Azt fogja tenni, hogy abbahagyja, és nézegethetik egymast a kedves Úriemberek!!
    Lehet majd erre a levélre is majd úgy reagalni, nem gond, sokat megértem mar ebben a jatékban, 
    Megsérteni mar nem Tudnak..
    Letamadni is lehet, volt mar ilyen, ha Tudom védem..
    Mert  ez jaték, de a jatékhoz mint barmihez, kellene egy bizonyos inetlligencia is.
    Ja kicsit eltértem a Vihartól:)) Szóval itt is lehetne egy maximalas az elfoglalt szigetek szamaban, jatékosonként, amit egyszerre ural..
    Mint a Horizonton a Varosallamok szamanal.
    Igy jobban érvényesülhetne a szerver többsége is!
    Nekik is jar az, ami masnak!!
    köszönöm, ha elolvastatok!!

• Apu53 (HU2)Apu53 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Továbbra is állítom ez az egész nem ér semmit,itt most megint a rubin huszárok aratnak .A nagy többség törölgeti a szemét.Menjek 30 és 40-es erődre a fél napomat azzal töltsem hogy foglaljak el egy mit sem érő erődöt 4000 akvamarinért.Ha nem változtatnak hagyom az egészet,van játék dögivel,de majd észreveszik hogy csökken a játékosszám!
    Apu53 @ hu 2
    Sajnalom, hogy egyaltalan írtam ide!!
    Tök fölösleges volt!!
    Nem varja senki a sült galambot!!
    És nem farmerama jatékot szeretne jatszani!!!
    Honnan gondolod?
    Nem értetted meg a lényeget!!
    mire odaérek egy erődre, eltünik, mert ezren ütik..nem gondoltam volna, hogy nem lehet kritikat tenni, jobbítas gyanant!!
    Amúgy ez a fórum egy nagy semmi!!!
    Nehogy mar ne lehessen megjegyzést tenni, és leírni, amit nemcsak Én gondolok, csak mas nem ír semmit.
    Van akvam nem az a gondom, gürcöltem eleget érte, kb.150 tamadasból 3-4 ért be, fele eltünt, mire visszaért a sereg, mar megint sehol semmi. Jobbító szandék vezetett...5 éve jatszom, szerintem ha lusta lennék, nem volnék mar itt!!
    Semmi gond ezzel a szisztémaval, egyedül csak a szigetek, erődök szamat keveselltem, mert igenis annyi katonat nem lehet élelemmel ellatni csak venni, ami eltart annyi katonat, amit Én lattam tamadashoz kell..
    Miért kell egyből személyeskedni amúgy?
    Ha faj a tyúkszem amire léptem, bocsanat!
    Horizontot is végül güzülöm éjjel, szóval a lustat nem Róla, nevezték el!
    Részemről amúgy csak ennyi lett volna..
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35

Szerintem te nem érted amit én írtam, de mindegy, nem fogok itt magyarázkodni, hisz én is csak a véleményem írtam. Amit ugye szabad, hisz ez a fórum lényege 😉

Nem fáj a tyúkszemem se, mivelhogy nincs szerencsére.

Ha úgy tetszik én is csak egy kritikát fogalmaztam meg, arról, hogy folyamatosan az eventezőkre szabnak lassan mindent, mégis mindig kevés...

Horizontról nem beszéltem, csak viharról. És egy szóval sem személyeskedtem, akinek nem inge...

További szép hétvégét! :)

timcsi
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    Annyit áruljanak már el akiknek most sír a szája, hogy mihez kell pontosan a rubin viharon? Kivesz az ember katonákat eventből/kovácstól és elindít 20-30 támadást erődökre... Ehhez miért kéne rubin? Komolyan mondom, az embereknek semmi sem jó. Most azok is kezdjenek el hisztizni akik anno rubinért vettek 1000-es vagy nagyobb díszeket hogy most már ingyen is meg lehet szerezni, holott mi fizettünk az "előnyért"? Ez nem így működik. ha csak a hiszti megy, de arra lusta valaki hogy végignézze a térképet erődök után kutatva, ne csodálkozzon hogy nem tud akvát szerezni.

De persze látatlanban könnyű nyavajogni, úgy hogy valószínűleg meg se próbáltatok pontot csinálni (ha próbáltatok volna, tudnátok hogy nem kell hozzá semmi rubin). Úgyhogy ennyit a Hiszti-Krisztikről...
  • koncz97 (HU2)koncz97 (HU2) HU2 Bejegyzések: 20
  • Pali630512 (HU2)Pali630512 (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    Kedves Timcsike! Nem ezekkel a szavakkal ugyan,de a lényeg a hozzászólásodban:akinek pénze van/lehetőleg sok/boldoguljon,a többi le van........Igazad van,ilyen a való világ,szomorú.Lesz ez még másképp,hamarosan.
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35

Kedves Pali!

Vajon hol jött ez le neked?

Torda és Kristófia értette amit írtam. De akkor lefordítom, leegyszerűsítem egy mondatban:

Viharon egy fillér ráfordítás nélkül lehet haladni, csak akarni kell, és gyűlik a díszekre való akva!

Ennyi a lényeg, de nyugodtan töltsd csak ki rajtam a világ összes haragját amiért le mertem írni a lényeg mellé, hogy aki költ is rá mindig előnyben lesz.

Ettől függetlenül én továbbra is inkább gyűjtöm az akvát, méghozzá rubin nélkül! Már van is egy rákocskám, cirka 4 óra játék alatt gyűlt, 2-3 sereg forgott csak az erődökre. A 60asokra is, mert sok kicsi sokra megy 😉

Fröcsögni lehet, de nem visz eredményre. Viszont inkább Torda kis kiegészítését lehetne kicsit tovább ízlelgetni. Miszerint van az úgy, hogy valaminek hiába feszülök neki, de nem megy, akkor ott valami bibi van. Nem szégyen megkérdezni azt akinek megy, hogy vajon hogyan csinálja?

Kérdések és válaszok... Ez visz előrébb 😉

timcsi
  • helm (HU2)helm (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Van Rá Taktika .. A fő baj , nem kertelek, lehet sértődni.. Maximalista te ott hagytál olyan szövit, ahol megy a dolog rubin nélkül sokaknak.. A mostaniban persze , hogy nem. Apu53.. Fogadást kötnék rá, hogy nállatok vagy kezdők vannak, vagy a jellemző 10 várat tol egy ember esete forog fent..Pali Pihenő szöviben van. Oda nem szokott eljutni lényegi információ..
    Összefoglalva, nem biztos , hogy a viharral van baj
    Inkább hagyták volna, hogy meg lehessen venni ezeket 9k/db áron.. akkor többhöz hozzájut az ember ugye..
    Panaszt is fogok tenni ez ügyben :D
    helm @ hu 2
    Ha valaki hisztinek olvasta, amit írtam, nem hiszti!!
    Igenis megyek, nem Vagyok lusta sem!
    Nekem a Vihar bejön, és van akvam, nemcsak szigetből!!
    Annyi volt csak, hogy mivel most Mindenki jobban iparkodik odalent, kevés a sziget, de az erődök is mire odaérne az ember eltünnek.Ennyit írtam.A rubin úgy került ide, hogy ahhoz, hogy nagy sereget tarts el, sok kaja kell.
    És sokan ugye azt veszik. Ezzel sem Mondtam rosszat..
    Sajnalom, hogy így Alltok hozza ha valaki észrevételt tesz, egyből nekirontotok..
    Pl. az idegen és varjak eventnél hianyolom a tamadasukat,..Azt nem Tudom sokan miért nem szerették..
    Szóval a Vihar jó így, de ugye mindig van mit javítani..
    Részemről nincs is több mondanivaló.
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    Ha valaki hisztinek olvasta, amit írtam, nem hiszti!!
    Igenis megyek, nem Vagyok lusta sem!
    Nekem a Vihar bejön, és van akvam, nemcsak szigetből!!
    Annyi volt csak, hogy mivel most Mindenki jobban iparkodik odalent, kevés a sziget, de az erődök is mire odaérne az ember eltünnek.Ennyit írtam.A rubin úgy került ide, hogy ahhoz, hogy nagy sereget tarts el, sok kaja kell.
    És sokan ugye azt veszik. Ezzel sem Mondtam rosszat..
    Sajnalom, hogy így Alltok hozza ha valaki észrevételt tesz, egyből nekirontotok..
    Pl. az idegen és varjak eventnél hianyolom a tamadasukat,..Azt nem Tudom sokan miért nem szerették..
    Szóval a Vihar jó így, de ugye mindig van mit javítani..
    Részemről nincs is több mondanivaló.
    Nem kell sok katonát eltartani a viharhoz... Eventből kiszedsz 10 ezer támadót, átdobod viharra. Kb 1 órás a kajád, folyamatosan támadod az erődöket. mikor meguntad, kidobod a támadókat. Sehol nincs a folyamatban rubin... Tehát mindneki egyenlő esélyekkel indul
  • maximalista (HU2)maximalista (HU2) HU2 Bejegyzések: 25
    Szép napot mindenkinek

Igazság van itt is ott is
    Tény viharon vannak fortélyok amivel gyorsan lehet haladni
    Sosem panaszkodtam
    Mondom ezt úgy h nem veszek rubint
    Abból vásárolok amit össze szedek és ezt fordítom arra amit én szükségesnek tartok
    Szóval higgyétek el lehet nyomni vihart de ezt mindenki tudja aki komolyan is nyomja mennyire ídő igényes
    Az h körbe nézel és nem találsz semmit sokszor van de tovább folytatom a keresgélést
    Vak tyúk is talál szemet címszóval
    Szóval ne egymást bántsátok hisz ez nem arról szól
    Jó játékot mindenkinek
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) HU2 Bejegyzések: 116
    Sziasztok igen lehet csinálni és most jó is baj hogy fele hónap eltelt mégis ugyan annyi volt a követelmény mind ami egy egész hónapra szerintem ez nem túl fer dolog volt remélem most márt idöbe kezdik és nem csúszik az inditás..
    gatijoz @ hu 2
  • maximalista (HU2)maximalista (HU2) HU2 Bejegyzések: 25
    Amiről senki nem tett meg jegyzést az a bug ami hónapok óta meg van
    Miért nem tesznek semmit érte?
    Nem állapot h levelezgetéssel megy el az ídő na és persze mire újból vissza mész a szigetért
    Mindig vissza kaptam és vissza adtam a jogos tulajnak a szigetet na de azért még is csak nem?
    Ezt oldanák meg végre
    És szó nincs lopásról mível számtalan esetben indultam magam is üresre ezek ellenére nem az jön vissza h"csata elmarad"hanem jelentésből látom hoppá vkit ki ütöttem
    Kinek és miért jó ez?
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,230
    Amiről senki nem tett meg jegyzést az a bug ami hónapok óta meg van
    Miért nem tesznek semmit érte?
    Nem állapot h levelezgetéssel megy el az ídő na és persze mire újból vissza mész a szigetért
    Mindig vissza kaptam és vissza adtam a jogos tulajnak a szigetet na de azért még is csak nem?
    Ezt oldanák meg végre
    És szó nincs lopásról mível számtalan esetben indultam magam is üresre ezek ellenére nem az jön vissza h"csata elmarad"hanem jelentésből látom hoppá vkit ki ütöttem
    Kinek és miért jó ez?
    Ez akkor történik, amikor te a térképen még üresnek látsz egy szigetet, de valójában már foglalt, csak nem frissít a térkép minden másodpercben. Ha üresre indítod és megelőznek, akkor "nincs csata" lesz az eredmény, ha foglaltra indítasz, akkor kiütöd, ha nem védik be. Erre az lehet megoldás, ha egy szigetre indítás után belépsz a kastélyba, majd vissza a térképre, ezáltal frissül a térkép és ha azt látod, hogy foglalt amire indítottál, akkor visszahívod.

Rot
  • Rian73 (HU1)Rian73 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

A februári vihar adott teherpontokat fás, illetve köves szigetek foglalására is, viszont a mostani nem ad még akvás szigetre sem:(
    A kérdésem az lenne, hogy a februári vihar volt hibás, vagy a mostani?
    Vagy egyik sem, csupán egy változtatás negatív irányba?:(

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt