Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Demetria játékmódja

24

• kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    Én nem ismerem egyik felet sem, de az a javaslatom, hogy azonnal kössenek békét. Az olvasottak alapján mind a két fél gusztustalanul játszott ezért kérjenek bocsánatot egymástól... Az erődöket adják vissza épségben a tulajdonosának..
    Ha még forrnak az indulatok akkor néhány hét múlva amikor megerősödtek menjenek ki a prérire és 1v1-ben játsszák le a meccset....
    Csak azért szóltam bele mert azt láttam, hogy az erődöket nem akarják visszaadni...gyűlölöm az ilyen szakaszos viselkedést...Fogadatlan prókátorokkal nem kívánok beszélni!!!
    kovacsko @ hu 2
  • Dollodon (HU2)Dollodon (HU2) HU2 Bejegyzések: 31
    Én nem ismerem egyik felet sem, de az a javaslatom, hogy azonnal kössenek békét. Az olvasottak alapján mind a két fél gusztustalanul játszott ezért kérjenek bocsánatot egymástól... Az erődöket adják vissza épségben a tulajdonosának..
    Ha még forrnak az indulatok akkor néhány hét múlva amikor megerősödtek menjenek ki a prérire és 1v1-ben játsszák le a meccset....
    Csak azért szóltam bele mert azt láttam, hogy az erődöket nem akarják visszaadni...gyűlölöm az ilyen szakaszos viselkedést...Fogadatlan prókátorokkal nem kívánok beszélni!!!
    Te mégis mit parancsolgatsz meg utasítgatsz itt mindenkit? Mi közöd az egészhez?? Te dobtál pirosat, vagy ZOMBI dobott pirosat? Ki nem fogadta el az előző topicban a BÉKE feltételeket?? ZOMBI!! Ki volt az aki azt mondta addig üti Nerout amig a térképről el nem tűnik?? ZOMBI!!!! Ki is az aki itt játsza a nagy képét, és írogatja hogy lop másik erődőt?? Ha nagyon muszáj?? ZOMBI!!! Úgyhogy vegyél vissza de nagyon gyorsan, mert fogalmad sincs mi a szösz történik a 2 fél között!!!!! 
    Dollodon
    A nyugis játékos
  • manöacsekész (HU2)manöacsekész (HU2) HU2 Bejegyzések: 58

nagy szavak kis embertől :D

"Vitória sobre a morte é nossa glória prometida"
  • Pintér Árpád (HU2)Pintér Árpád (HU2) HU2 Bejegyzések: 10

Először is szia! Először is, az erődös témára válasz. Az erőd lopást pontosan Zombiék kezdték. Ők lopták le Nerou erődjét. Nálunk ez a dolog fel sem merült. Kezdődött ott a dolog, hogy pirosat nyomtak ránk és azonnal elkezdtek erődökre menni. Semmi gond nem is volt....piros van, jönnek erődre, mi is megyünk, úgy ahogy ők is. Az erőd levétel az én ötletem volt kifejezetten, mikor elkezdtek főkastélyok mellett erődöket foglalni és onnan támadni.... Erre volt a válasz az erőd levétel.... Szóval duplán is volt ok arra, hogy ezt találjam ki.....

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 477
    De manö 1 erődöt lopott le, úgy tudom. NEM 3 AT! És amúgy is. Amikor neroutól levettük, még köze nem volt a demetriához, rég be volt feketedve. (EZT MAGA A NAPKELTE MONDTA!!!!) Ők maguk mondták, hogy inaktív. És ennyi erővel, KoviAndinak miért kell a nagy " szerver hősét" játszani? Gyakorlatilag ő szólt bele random a dolgokba. Nem is akartam, nem is volt tervbe SOHA a Demetriával hábizni!!!
    Én kovacsko posztjában azzal a résszel teljesen egyet értek, hogy teljesen jobb lenne, ha azt mondanánk, hogy én visszakapom az erődöket, mi levesszük a pirosat és bocsánatot kérek Neroutól. Meg elnne oldva. Biztos, hogy ti is tudjátok, hogy milyen az, amikor heteket dolgozok az erőddel, és az 1 NAP alatt (!!!!) semmivé lesz! 1 NAP! Most meg költözzek el, keressek újakat, meg minden.
  • kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    Kicsi dollodon...az utolsó mondatom pontosan a te fajtádnak szólt, mivel nem vagy benne a háborúba....Tanulj meg olvasni mert én javasoltam és nem utasítgattam...rólad ennyi....
    Szia Árpád!
    Engem nem érdekel az erődtámadás, nem érdekel az erődfoglalás, nem érdekel milyen jogon szóltatok bele mások háborújába azzal, hogy az egyik felet bevettétek a szövetségetekbe... Én csak azt szeretném, hogy békésen, becsületesen fejezzétek be...
    kovacsko @ hu 2

Én értem, hogy mire akarsz rámutatni. De..... Ha valakit támadnak, falkáznak, kirakatnak minden szöviből, azután, hogy lelopták egy erődjét......az ugye maradjon mindig védtelen és szabad préda.... Mert itt ez történt

SteelHammer

• KoviAndi76 (HU2)KoviAndi76 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Tiszteletem / Szép estét a fórumot olvasó játékosoknak!

Tiszteletem Kovacsko!

A bejegyzésed kapcsán először is elszámoltam 1000-ig..

Ezt írtad: „Csak azért szóltam bele mert azt láttam, hogy az erődöket nem akarják visszaadni... gyűlölöm az ilyen szakaszos viselkedést... Fogadatlan prókátorokkal nem kívánok beszélni!!!”

1, „szakaszos viselkedés” erre sztem sokan sokfélét tudnának írni.. én is írhatnék egy-két utalást, de nem teszem!
    2, Ezt így ebben a formában Demetriára irányuló észrevételként maximálisan vissza kell utasítanom!
    3, Igen egyik felet sem ismered… Hidd el sok – kiegészítő információról- nem tudsz! Ha szeretnél erről információt kapni / kérni, akkor szívesen állok rendelkezésedre a játékban!
    És engedd meg nekünk kérlek, hogy Mi döntsük el, hogy hogyan-milyen úton / módon / formában rendezzük ezt a szituációt. Köszönöm! 

Alap esetben Mi is ellenezzük az „erőd levételes” megoldásokat, és nem is szerettünk volna ilyen módszerhez folyamodni, sajnos a jelen helyzetben adódtak olyan körülmények, ami miatt kénytelenek voltunk alkalmazni annak érdekében, hogy Zombiék kicsit változtassanak a hozzáállásukon!

(Mi már rég le szerettük volna zárni ezt az esetet.. sajnos Zombiék nem hajlandóak semmit tenni annak érdekében, hogy pozitív irányba mozduljanak el az események!

(14:50-kor kaptam telefonos értesítést, hogy már megint (élesebb hangvételű) kommentek vannak ehhez a topichoz.. Azóta megint ezzel kell foglalkoznom-( Sokkal jobban szeretném ezt az időt és energiát a munkámra, családomra fordítani, mintsem erre az esetre, topikra..)

Dollodon társunk bejegyzése kicsit élesebb hangvételűre sikeredett, de megértem az eset ill bejegyzésed által benne gerjesztett indulatokat!

További szép estét és jó játékot!

KoviAndi76
    Demetria szövetség- Helyettes

@KoviAndi76 (HU2)
    De, igenis megtettem mindent, hogy pozitív irányba menjen az eset! Már vagy egy hete csak nektek könyörgök, hogy hagyjuk ezt a hábit a francba, és adjátok vissza az erődöket. A levelek többségére nem érkezett válasz, a többire meg csak elutasító válasz. Egy db békefeltételes levél érkezett, abban is az volt... "felejtsem el az erődjeimet". Legalább tényleg te is ne a szerver jólelkét próbáld játszani, és ismerd be, ha ilyen van. @kovacsko (HU2) én is korrekten szeretném már ezt befejezni. (Aztán, meg hogy azután korrekt leszek-e másokkal, az megint egy másik tészta.) DE koviandiék már nagyon nem akarnak semmi értelemben sem tárgyalni.
  • KoviAndi76 (HU2)KoviAndi76 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5

Kedves Zombi

Már megint veled kell foglalkoznom-((

Azt gondolom, hogy korrekt feltételeket tartalmazó béke javaslatot kaptál.
    Hidd el igen is figyelembe vettük, hogy gyerköc vagy!
    Sajnos gyerekként nem vagy még tisztában 100%-ig azzal, hogy a tetteidnek következménye lehet / lesz! Tessék tudomásul venni, hogy gyerekként is vannak következményei a tetteidnek! És esetlegesen „bünti” is lehet a vége! (majd, ha kilépsz dolgozó emberként a nagy Ó betűs világba, akkor fogod igazán csak megtapasztalni, hogy mit jelent a tetteidért felelősséget vállalni!)

Viszont azt is tudomásul kell venned, hogy túlléptél egy határt!

Az, hogy ez a történet idáig fajult (sajnos) magadban kell, hogy keresd a hibát!

Jeleztem neked, hogy minden érintett fél meghallgatásra került, több tucat játékbeli és DC-s levelezés / beszélgetés (veled, napkelte szövi vezetőjével, nerou-val), több órás telefonbeszélgetés (+ mesenger) Nerou-val.

1, Az, hogy várnod kell a válaszra/válaszokra, ennek nagyon egyszerű és életszerű oka van:

-       nem élünk a játék világában, nem tekintjük valóságnak a játékot, nem ülünk 0-24-ben a számítógép előtt,

-       lehet, hogy a dc, messenger online-nak jelez engem.. de nem azt jelenti, hogy állandóan a különböző kommunikációs csatornákat nézegetem! (munkaidő alatt meg tilos is nézegetnünk ilyen rendszereket!)

-       tudod mi dolgozó emberek vagyunk, akik a munka után a családi és/vagy szülői kötelezettségünknek teszünk eleget, csak ezek után következik a játék.

Amint tudtunk válaszoltunk neked.

2, Veled kapcsolatosan pár aprócska, de lényeges észrevétel:

2A, Ennek a történetnek a kiváltója a Te játékbeli viselkedésben keresendő (1 kiegészítéssel élnem kell: Vindicatory szöviben a saját játékos társaidat szabotálgattad, lebuktál, meg lettél többször is szépen kérve, hogy fejezd be, de mégsem tetted; ez lett rajtad anno számon kérve, mivel nem fejezted be ezt a viselkedést, ezért lettél kirakva – Nerou tett ki (Jogosan!), ezért haragszol rá..). Sztem minden szövetség így járna el! Milyen dolog már az, hogy vki a saját szövi társait szabotálgatja?

2B, Te nyomtál ránk pirosat, amin először jót röhögtünk.. Mit gondoltál, hogy majd tétlenül ülünk? Persze, hogy megindultunk az irányotokba..

Épp ma írtad le nekem DC-n, hogy „Tudtam mibe vágtam bele, csak arra nem számítottam, hogy 25x ember fog jönni.”

2C, Ezt írtad az egyik bejegyzésedben: „Én itt nem uszítottam senkit. (Leg. fórumon.)”

Igen a fórumon nem, de játékban sikerült-((  Sajnos volt, aki ugrott a gyerekes uszításodra-(

(DC-n, játékban kaptam több játékostól is visszajelzést levélben ill. szöveges vagy fényképes  formátumban, hogy kikhez fordultál.. Volt olyan más szövetséghez tartozó pihenős kastély amihez volt hozzáférésed és onnan indítottál támadást – ezért elnézést is kértek a főszöviből!)

Pont Te voltál az, aki DC-n az egyiket el is árulta, a másikra meg burkoltan utaltál..

(a bejegyzésem végén erre majd még visszatérek!)*

2D, Az eddig veled folytatott kommunikáció alapján (sajnos) egyáltalán nem látjuk garantáltnak, hogy, ha visszakapnád az erődeidet, akkor „beállnál a tisztességes játékmódot folytató játékosok táborába”és felhagynál az eddigi inkorrekt viselkedéseddel és játékos társunk ’terrorizálásával’.

-       Te magad írtad le nekem, hogy, ha nem kapod vissza az erődeidet, akkor uis ’lopsz másikat’

(„3-as istálló, másikba 6-os pékség”) és („Mondjuk max leszedem a közelemben lévő pihenőről az erődöket, bár azok soha nem lesznek olyanok, mint a mostani volt.”)
    Jelzem: van a közeledben baráti szövink pihenőjében hasonló paraméterekkel rendelkező kajás erőd, nagyon nem javaslom, hogy onnan próbálj lopni!

-       Egy másik kommunikációs platformon szinten írtad, hogy, ha visszakapod az erődeidet, akkor ugyan úgy folytatni fogod a játékos társunk tovább terrorizálását (Nekem egy célom van. Nerou eltörlése), és addig fogod ütni, amíg végképp el nem törlőd a térképről. (és ezt itt a fórumon is megerősítetted: " Addig megyünk, amíg Nerout el nem töröljük a térképről. Nem érdekel egyéb feltétel. "”.

-       A játékban-válaszleveleidben nem is 1x leírtad, hogy nem is a béke feltételeiről akarsz tárgyalni, csak az erődeidet akarod visszakapni. („Eleve nem is a békéért mentem, tőlem üthetnétek engem nap-estig, csak az erődjeimért akartam tárgyalni”). Folyamatosan Te akarsz feltételeket szabni a békekötéssel kapcsolatosan.. mi mit csináljunk.. adjunk vissza.. de arról nem szól a fáma, hogy TE mit tennél a béke érdekében.. / min változtatnál ennek érdekében.

-       Te panaszkodtál nekem nem is olyan rég, hogy két szöviből is végig vertek, elvették a faluidat, meg azt is írtad, hogy „elakarnak üldözni a játékból” Valszeg történhetett olyan dolog, amivel adtál rá okot…
    Ha ez neked nem tetszett, akkor TE miért akarod ezt tenni másokkal? Neked is rosszul esett-hidd el másoknak is rosszul esik!

-       A fórumon történt hozzászólásaid is hagynak nem kevés kívánnivalót maguk után, elsődlegesen a Demetriát ért „negatív és eláztató’ hozzá szólásaidra gondolok.

-       Van TÖBB fontos momentum, amit nem írnék le, de nagyon erősen hozzá járult(ak) ahhoz, hogy arra az elhatározásra jussunk, hogy levesszük rólad az erődeidet. (Alap esetben maximálisan ellene vagyunk az ilyen módszereknek! Egyébként meg halkan jegyzem meg, hogy mások is folyamodtak hábi alatt ilyen megoldási módozathoz!)
    Nagyon sok dolog van, amit még írhatnék, De mivel ’gyerek vagy’ inkább nem osztanám meg a fórumot olvasó játékos társakkal!

Sajnos ezekből is látszik, hogy (nemcsak) a játékbeli viselkedéseddel (és a gondolkodásmódoddal is) komoly gondok/problémák vannak!

3, Eddig sem, ezután sem akarok (és meg se fordult a fejemben), ahogy Te fogalmaztál „szerver hőst  játszani”.  Neked az nem tetszik, hogy kiállunk egy olyan (tisztességes, normálisan játszani akaró) játékosért, (akinek a játékát eddig megpróbálták teljesen ellehetetleníteni) akit ’teljesen tönkre akarsz tenni’ / ’el akarsz törölni a térképről’.

Hidd el Én lennék a világ legboldogabb embere, ha nem kellene a fórumon egyáltalán semmilyen bejegyzéshez kommentet írnom! És maximálisan törekedni fogok rá, hogy minél ritkábban írjak!

Vannak hozzád hasonlókorú gyerek játékosok, akik tudnak normálisan, tisztességesen játszani, vehetnél róluk példát!

A fentiek alapján / fentiek ismeretében szerinted ki lenne az a szövetség ill vezető:

-aki megbízna benned / megbízna a szavahihetőségedben?
    -aki komolyan venné az elnézéskérésedet?  (egyik feltétel ugyan ez volt, de tisztában vagyunk vele, hogy az elnézés kérésed súlya és komolysága a nullával lesz egyenértékű).
    -aki alkudozna veled a béke feltételeiről?

-aki visszaadná neked az erődeidet? (elég sok játékost megkérdeztem ezzel kapcsolatosan mindenki azt javasolta, hogy NE adjuk neked issza!).

Mi már nagyon szeretnénk békét, ez csak rajtad il rajtatok múlik!

2C bejegyzésemhez Részemről az ígért kiegészítés:
    „Sajnos volt, aki ugrott a gyerekes uszításodra”

Nem érdekeltek volna alapban azok a bejövők, ha ez nem Zombink uszításának következtében történnek. Eddig sem akartam / akartunk egyik szövetségnek sem problémát (lejáratás meg sem fordult a fejemben), csak annyit kértem abban a levélben, hogy ne ’üljenek fel’ Zombi uszítására’.

Tény és való, hogy aznap emelkedett volt a vérmérsékletem a bejövők miatt-(

2 kommunikációs platformon lehet, ha burkoltabban fogalmazok, akkor elkerülhető lett volna egy vezetővel egy élesebb levélváltás. Ennek a vezetőnek üzenem: ha megsértettem volna (ami nem állt szándékomban), akkor ezúton kérek tőle itt mindenki előtt elnézést!

KoviAndi76
    Demetria szövetség- Helyettes

szerkesztette ezt: 19.02.2021
    1: @BM Rot kérlek töröld a "gyerek vagy" kapcs. os és a velem kapcsolatos részeket KoviAndi posztjából.
    2: MILYEN MOMENTUM miatt jutottatok erre a módszerre? Írjátok már le nekem könyörgöm! Mi? Tudtam védeni? Vagy mi, lol.
    3: Még mindig nem értem, mi a t.kömért hiszel el nerounak mindenféle hazugságot. (Hozzáteszem, a másik fél hozzászólását figyelembe nem véve!!!)
    4: EGY embert kértem, hogy segítsen! NEM 20 AT!!! De ezt le is írtam neked discordon! Az, hogy ki ugrott neked még a topicot nézve, azt tényleg nem befolyásolom! /kikkel hábiztok, és azt hiszitek, én uszítottám rátok őket!!!!
    5: Mondom. Adjátok már vissza azokat a szerencsétlen erődöket, és had menjek én is utamra. Nincs kedvem ezt még tovább húzni. Tudnák én még annyiszor feléledni, elbukni, feléledni, elbukni, amennyiszer akarok. De egyszerűen nincs kedvem erre a hábira több időt pazarolni. Csak adjátok vissza, had menjek, és ha kell, nem is írok nektek többet soha, csak had menjek.

@BM Rot
    Good luck a moderáláshoz!
    UI.: Vagy ha meg is nézted, amit írtam, egyből arra gondoltál, hogy úgy is én hazudok.
    szerkesztette ezt: 19.02.2021
    Nem értem... azt hiszitek, hogy azzal jót tesztek a szerveren, hogy hisztek nerounak? Pont az ellenkezője!!!! A másik meg, elég inaktív lesz egy idő után, és ha kiteszitek, lényegében úgy jön ki, mint ha ez feleslegesen ment volna. Már tényleg Nerou sem érdekel, elgyepáltuk, ezzel gyak. zárva a sztorinak e részét. Már nem érdekel mi lesz vele. Már ő itt nem számít. Csak annyit, hogy ő miatta szívok.

Nem vagy az? És miben sért ez téged? Nem értem.... Vagy talán másoknak felnőtként adod elő magad???

Nem vagyok az. A válasz a kérdésedre.
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 447
    5: Mondom. Adjátok már vissza azokat a szerencsétlen erődöket, és had menjek én is utamra. Nincs kedvem ezt még tovább húzni. Tudnák én még annyiszor feléledni, elbukni, feléledni, elbukni, amennyiszer akarok. De egyszerűen nincs kedvem erre a hábira több időt pazarolni. Csak adjátok vissza, had menjek, és ha kell, nem is írok nektek többet soha, csak had menjek.
    Két d-vel írják azt, hogy hadd menjek.
    Lorant96 @ hu 2
  • peti2001 (HU2)peti2001 (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 20.02.2021
    Te mégis mit parancsolgatsz meg utasítgatsz itt mindenkit? Mi közöd az egészhez?? Te dobtál pirosat, vagy ZOMBI dobott pirosat? Ki nem fogadta el az előző topicban a BÉKE feltételeket?? ZOMBI!! Ki volt az aki azt mondta addig üti Nerout amig a térképről el nem tűnik?? ZOMBI!!!! Ki is az aki itt játsza a nagy képét, és írogatja hogy lop másik erődőt?? Ha nagyon muszáj?? ZOMBI!!! Úgyhogy vegyél vissza de nagyon gyorsan, mert fogalmad sincs mi a szösz történik a 2 fél között!!!!! 
    Dollodon vegyél vissza az arcódból :smile: az csak ötlet volt Kornéliától semmi rosszat nem írt :smiley: így vagy te a nyugis játékos? gondolom a xanax segítségével lehetsz ilyen nyugodt  :blush:

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt