Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdések

11423

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 285
    a moderátorok tudják törölni ha kéred

• Kr1sz (HU2)Kr1sz (HU2) HU2 Bejegyzések: 70
    Skuld (HU2) mondta:
    Helló, én azt kérdezném, hogyha egyszer elvesztem a VIP időt, de aztán szerzek sokat, mi több, veszek is, akkor miért nincs VIP lobogó?

Beállításokban kapcsolt be a VIP lobogót.

Egy földi királyság sem létezhet az emberek
      egyenlőtlensége nélkül. Vannak szabadok,
      vannak jobbágyok, uralkodók és alattvalók.

• T Challa (HU1)T Challa (HU1) HU1 Bejegyzések: 55
    Skuld (HU2) mondta:
    Helló, én azt kérdezném, hogyha egyszer elvesztem a VIP időt, de aztán szerzek sokat, mi több, veszek is, akkor miért nincs VIP lobogó?

Beállítások: VIP lobogó megjelenítése.
    Párduc harcos, a Nyugati Hódítók hűséges embere.
  • Marcsi5 (HU2)Marcsi5 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    sziasztok.
    volna egy kérdésem. kijöttem a távoliba 11.26-án és vettem 6500 rubint 1000 forintért. majd 27-én 2000 forintért.
    ezt követően tegnap mikor beléptem felugrott egy ablak, hogy újra van lehetőség 6500 rubint venni 1000 forintért (hozzá az ajándékokat mint belépéskor) meg is vettem, bár furcsa volt, hogy újra van lehetőség, le is került az 1000 forint a számlámról, de az ajándékokat (rubin, kaja, időátugrás és a többi) nem érkeztek meg. meg tudnátok nézni hová lett az éterben, vagy valamit nagyon benéztem?
    előre is köszönöm. üdvözlettel Marcsi
    Marcsi5 @ hu 2
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 385
    sziasztok.
    volna egy kérdésem. kijöttem a távoliba 11.26-án és vettem 6500 rubint 1000 forintért. majd 27-én 2000 forintért.
    ezt követően tegnap mikor beléptem felugrott egy ablak, hogy újra van lehetőség 6500 rubint venni 1000 forintért (hozzá az ajándékokat mint belépéskor) meg is vettem, bár furcsa volt, hogy újra van lehetőség, le is került az 1000 forint a számlámról, de az ajándékokat (rubin, kaja, időátugrás és a többi) nem érkeztek meg. meg tudnátok nézni hová lett az éterben, vagy valamit nagyon benéztem?
    előre is köszönöm. üdvözlettel Marcsi
    Az ilyen problémákkal a Support -nak kell írni. Ők meg tudják nézni pontosan, hogy mit és mikor vásároltál és a kifizetést is el intézik ha valóban töllük származik a hiba. Ilyen esetben pontosak és eléggé gyorsak is szoktak lenni.
    Csak személyesen lehet ezt intézni a support-al.
  • Óðinn (HU2)Óðinn (HU2) HU2 Bejegyzések: 41
    nekem lenne pár kérdésem
    1 miért van az hogy elérem pl a könyörtelen cimet és néha fogja és vissza dob büszkéhez ugy hogy meg lett volna a kellö dp més nem frissités után  volt csak meg mert egyik este elmegyek aludni és megvan a könyörtelen cim hajnali 3után és aznap délután 4kor fellépek és annyit latok hogy elértem a kellö dp t a könyörtelen ranghoz de nem adta meg
    2  legutobbi szövibajnokságos jutalmakat csak én nem kaptam még meg?
    3  nem rég volt egy karbantartás és én elötte vettem egy kalandbérletet és ez karbantartás után eltünt és azota se kaptam meg az ezzel feloldott jutalmakat és mar kezd idegesiteni hogy ennyi baj van lehet nem értem el valami sokat azzal hogy ide irtam de sajna az angol tudásom nem elegendö hogy ezt leirjam a  szuportnak 
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 385
    1. A címek állandó jelleggel csökkenek (címtöl függ, hogy napi hány % -ot), de nem mindig valós időben mutatja.Van egy visszaszámláló ahol ki írja a "legjobb helyezések frisítése" ott látod mikor jelenik meg az új címed ha változott.
    2. Nem te vagy az egyedüli aki nem kapta meg a szövibajnokság jútalmait. Eről volt írva valameik topicban, hogy kell írni a Supportnak és meg adják utólag.
    3. A kaland bérleteknél három féle van nem tudom melyiket vetted meg.
    Egyik a SZEZON BÉRLET ami egéssz a királysági líga végéig tart , a másik az a KALAND BÉRLET ami csak az event végéig tart és az event végén kapod meg a jútalmakat , és a harmadik az ELŐLÉPÉSI BÉRLET ami minden hírnévcím előlépésnél ad jútalmat és szintén a királysági líga végéig tart.
    Ha a SZEZON BÉRLETED volt meg véve és el tünt akkor a Suport-hoz kell fordulj.
    Ha valameik másik bérleted tünt el és még aktiv kellett volna legyen akkor szintén a Support-hoz kell fordulj.
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    Üdv!

Lehetne - e esetleg tudni hogy a relikviaegységek mennyi hatalompontot adnak darabonként?
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    Üdv!

Lehetne - e esetleg tudni hogy a relikviaegységek mennyi hatalompontot adnak darabonként?
    Ha szerzel egyet, vagy elbocsájtasz egyet, akkor meg tudod nézni, hogy mennyit változik.
    Lorant96 @ hu 2
    Üdv!

Minden eszköz más-ás értéket ad.
    Vedd le azt amelyikre kíváncsi vagy és nézd meg mennyivel csökkent a hatalompontod.
    Mellesleg az alsóbb kategóriás felszerelések olyan 2-3-4000 környékén adnak (Ezüstig, utána már nem tudom.)

• Player019023600 (HU2)Player019023600 (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Sziasztok.Érdeklődni szeretnék arrol ,hogy lehet uj Gmail cimhez csatolni a játékot?Meg változott Gmail cim esetén.
  • fábián lászló (HU2)fábián lászló (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    Szép estét!
    Érdeklődnék, hogy miként lehetséges az, hogy néhány nagyon nagy arc nyíltan, minden következmények nélkül szidalmazhat, rágalmazhat más játékost, fenyegetőzhet, alpári módon, nyomdafestéket nem tűrően írkáljon? Ha a gyalázkodó leveleket szó szerint szeretném közzé tenni, akkor azonnal kipontozásra kerülnek azok a részek, amik az obszcén szöveget tartalmazzák. Azokat a mocskos mondatokat, amit más játékos írt nekem. Viszont ennek a játékosnak a gyalázkodó levele, amelyben engem mocskol teljes tartalommal megjelenhet itt a fórumon. Érdekelne, hogy miért kell néhány "nagy" játékossal ennyire kivételt tenni. Csak azért, mert itt éli ki minden agresszív hajlamát, arc nélkül megteheti. 
    fábián lászló @ hu 2
    Itt a fórumon azért nem sok obszcén szöveg marad meg legalábbis én nem nagyon találkoztam vele.
  • _Zsóka_ (HU2)_Zsóka_ (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Vettem 1 katonai körzetet és nem találom hova tette.
    1 már van. a másodikat keresném lehet egyáltalán több is ? 
    vagy csak a föváros és ennyi? ha igen akkor hova teszi a második vételt?

• Morwen (HU2)Morwen (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    a gépem nem tölti be a kémprogramot ( a tablóvárakhoz tartozót), hanem eg olyan lap jön fel, hgy nem biztonságos menjek vissza a biztonágos oldalra, ami a bongészó (chrome) kezdőlapja. Mi a megoldás?
    6ász (HU2) mondta:

A dísztárgyak között, keresd valahol alul, de lehet hogy egy kastélyban csak egyet tudsz használni (próbáld másik világban vagy erődben)
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 477
    Sziasztok! Észrevettem, hogy összesen eddig egy, vagy két embernek van valami Test-badge. Ezt hogy lehet megszerezni? (Csak mert az egyik ember olyan ember, hogy köze sincs a moderátorokhoz/ a fejlesztőkhoz.)
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,496
    Sziasztok! Észrevettem, hogy összesen eddig egy, vagy két embernek van valami Test-badge. Ezt hogy lehet megszerezni? (Csak mert az egyik ember olyan ember, hogy köze sincs a moderátorokhoz/ a fejlesztőkhoz.)
    Szia

Van, amit automatikusan ad a rendszer és van, amiket a moderátorok osztogathatnak. Azt hiszem én próbálkoztam egyszer pont a tesztelőssel, bár túlságosan nem hozott lázba, szóval nem igazán lettek ilyenek osztogatva - legalábbis részemről. :)

Rot
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
    6ász (HU2) mondta:

A díszek raktárában találod.
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
    Most jött a távoli világok értesítés, amire átmentem zsetonnal, viszont kidobott pár perc után és lezártnak tekintette az eseményt. A zseton az levonódott, az a kérdésem, hogy kell-e fizetni a következőért, vagy vissza kerül esetleg a zseton a raktáramba?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt