Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

most induló távoli

Sajnos értelmetlen a védekezés mivel a támadóknak ad állandó 30 % ot 3ból 3x
egy falat fogtam akkor is -30 % 
középen jött  két fal fogva mivel nem támadta -30% akkor is igy valahogy értelmetlen

apóca @ hu 1

• Rajmund0404Play (HU2)Rajmund0404Play (HU2) HU2 Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 27.11.2020
    Sziasztok
    A támadásokkal szintén gond van.Csapatok fordulnak vissza,állítólagos erősebb volt a megtámadott serege.Miért nem mutatja meg képen legalább,vagy hasonló.El kell hinnünk,ha tetszik ha nem.Na bumm.Ráadásul a napi ranglista pontból is elvesz,440 helyett adott 420-at,ennyit írt az összesítettbe.Semmi nem változott távolin,ugyanolyan [...]... !!!Kórházi szűrő,az meg a covid csapkodja meg a gge-t.
    Post edited by BM Rot on
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Sziasztok
    A támadásokkal szintén gond van.Csapatok fordulnak vissza,állítólagos erősebb volt a megtámadott serege.Miért nem mutatja meg képen legalább,vagy hasonló.El kell hinnünk,ha tetszik ha nem.Na bumm.Ráadásul a napi ranglista pontból is elvesz,440 helyett adott 420-at,ennyit írt az összesítettbe.Semmi nem változott távolin,ugyanolyan [...]... !!!Kórházi szűrő,az meg a covid csapkodja meg a gge-t.

Ezt már én is kritizáltam régebben, reakció nem történt, továbbra is azt mondom inkább maradjon ott a sereg, mert az is tisztább mint ez a jelenlegi verzió.
Sign In to comment.