Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

13243

• Mester Vívó (HU2)Mester Vívó (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    rendben russzul itéltem meg a helyzetet, egyébként meddig csináljátok még?  Nem akartok végre békét kötni?

Nesilia - Arany Farkas

Vezető

Discord:YTMester Vívó  /SSH\#9442

Puszi  <3

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 748
    Hát ezt kérdezd az agresszor féltől.:) Aki miatt kirobbant, akinek már előtte és nemrég újra fel lett ajánlva a pozitív jövőkép :) Nem éltek vele. Mert akkor még azt hitték, hogy nyertek és feltételeket szabhatnak.

Mi most egyelőre úgy vagyunk vele, hogy mivel mi győztesként sem tettünk soha senkinek feltételeket a békekötésre, a Deres úgy gondolta, hogy ő akkor hajlandó békéről beszélni, ha kk-kat osztogatunk.

Tehát így nincs értelme velük beszélgetni. Egyelőre a puskák beszélnek :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Na és most figyelj:

Láttad mikor posztoltam az előző erőpont állást. Most hirtelen ugrott a Deres 4 millát :) Ez szerinted hogy van? És senki más nem ugrik, csak ők :)

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • rychy85 (HU2)rychy85 (HU2) HU2 Bejegyzések: 43

Koszonom a feljelentes , latom van akinek faj az igazsag.😂😂🤣

Ilyen ez

• kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 190
    szerkesztette ezt: 04.11.2020
    szia DOKI TE egy kecsit el vagy tévedve:) te sokszor olyan képeket mutogatc hogy 8 éves

itt a topikon ugyanazt fel tedted- tedtétegk legalább 3szor .  mit akarsz bizonyitani?

hogy ti mekkorák vagytok? [...]

mindig azzal jössz ki mit bugoltat, és ti?válad már el hogy nem nyerhec:)

mindenki tudja hogy soha nem lesz béke mert az egod nem engedi:)

játszod itt magad a forumon:)ugyan már:)

én a Lovas
    jézusom hát nem csoda hogy Archangel mellett kötöttél ki:D
    nagyon tudhatod a dolgokat te,pedig el menekültél a deresből [...]
    béke valószinűleg tényleg nem lesz,mert csak végleg ledózerolt deres:)

• lovas72 (HU2)lovas72 (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    na [...] te aztán tudc mindent, jo lenne ha egyszer a valos váradbol irnál 
    Post edited by BM Rot on

Kantorka

Ledozerolt szovi van ebben az egyben igazad van csak azt rendellenek hivjak 😂😂 nezz mar korul kicsit mielott elkezded a trollkodasod!

Masik dolog .... "gyava vesztes" .... mondja az aki nem meri felvallalni kivoltat 😂🤣

De igen amugy kemenyek vagytok [...] 👌

Ez az eropont nezegetes gyerekes a Doki reszerol, mintha az dontene el a haborut 😂

Persze Hogy van eropont ingadozas , ez a bug a gge reszerol de szerintem az ertelmesebb jatekosok ezzel tisztaban vannak nem ugy mint egyesek. Egyszeru a dolog .... Kikuldod a katikat , kijelentkezel es nicsak ... Felmegy az a franya hp ha akarod ha nem .

Rendellennel ezek azert nem mutatkoznak olyan surun mert naluk nincs mit kikuldeni vedett helyre mert ok veszik a katikat ha epp kemenykedni akarnak , aki nem vasarol az meg gyujtogeti es ekozben galambosba kuldi es mint mondtam, ez altal felmegy a hp.

Azt nezzetek mar meg Hogy a rendellen vezetosege 90%ban galambos , jaaaaa azis lehet bug.

Dokinak ki kellene osztani egy gge Nobel dijjat a sok okossag, szajkarate es forum trollkodasa eredmenye keppen.

Alig varom a rizsat meg a suletlenseget a rendellen Nobel dijjasoktol 😂😂😂😂

Tovabbi szep napot mindenkinek!!

Nagyjából én is azt mondom de már inkább nem szólok bele szerintem te se tedd mert a végén beütnek :(
    Nesilia - Arany Farkas

Vezető

Puszi  <3

Ha beutnek a jatekba az engem hidegen hagy es pici eselye is lehet mivel haborus ovezetben vagyok de majd visszatoborzom a veszteseget ha ugy alakul a dolog😉

Ha meg nem a jatekban , annak meg allok elebe.. kihivasokat ugyis szeretem 😆😆

Engem egyik verzioval sem megremiszteni sem megfenyegetni nem tudnak.

Hát igen te erős szöviben vagy ellentétben velem
    Nesilia - Arany Farkas

Vezető

Puszi  <3

De ha azert utnek be valakit mert leirja a velemenyet, vagy meglatasait a jelen helyzettel kapcs. az megint csak egyet bizonyit szerintem, azt Hogy csak az o (kB 4 ember) hablatyuk a tuti es mindenki mas hulye😅😂🤣

Ha nem tetszik nekik a forumos Kritika akkor nem Kell ilyen talalos nevu bejegyzeseket kezdemenyezni !

Igazad van Kristofia , ti olyat nem csinaltok , Te csak videot szeretsz gyartani Hogy ott a bank kartya az asztalon 🤣🤣🤣🤣 apropo ,ha jol emlekszem (lehet nem mert a video minimum fel eves) a video vegen van egy olyan Hogy majd meg csinalsz videot a haboru alaukalasairol stb...stb....Valahogy elmaradtal vele 😂😂😂

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 190
    Sziasztok!

"Szerintem" a fórum vélemény miatt ritka kevés ember kapott támadást (nyilván kivételek a hadban állók) és annak is nagy a valószínűsége, hogy nem a Ti köreitek teszik ezt a kisebbekkel.

Mi , ezert tuti nem tamadunk be senkit , sot , Minden velemenyt es kritikat szivesen fogadunk.

De latod Patrik , sajnos van aki attol fel hogy esetleg tamadast kaphat, ha a rendellennel nem egy gondolkodasban van es mer irni a forumra! Lehet nem tortent meg ez meg , nemtudom ,,,... de azert szamomra ez elgondolkodtato.

Aha világos Rychyke, ha valaki ettől fél, akkor ez jelent valamit :)))))

Jesszusom, azért a hangulatkeltésben te is nagy profi vagy, ha már rám akarod ezt testálni.

És persze értem, hogy legyerekesezed az erőpont bugolás helyesbítését, mert ti ketten csináljátok a Deressel:))))

Ahelyett, hogy beismernéd, hogy max ezzel tudok valamit mutatni, mintha nem lennétek teljesen kitakarítva.

Csalni azt tudtok, maradjunk ennyiben. Ez nagyon megy nektek. És ettől még nem az lesz gyerekes, aki ezt megmutatja, hanem szeretnétek a másika lejáratni, aki megmutatja, hogy csalók vagytok.

Megértem, csak szánalmas. De hát ki mivel tud és mivel akar erősebbnek tűnni a valóságnál. Van, amikor ez bejön. Most nem , mert sokan figyelnek és nem lehet őket átverni.

Nyugi, ameddig van bug, addig látni fogják, hogy csaltok. Ez van.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
Sign In to comment.