Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

12443

• lovas72 (HU2)lovas72 (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 07.10.2020
    na ez a topik nem erre lett létrehozva.

beszéljetek a ,hábirol hogy áll?

a rendellen részéröl rosszul ,

vagy kántorka megmondja?  

én a lovas
    Post edited by BM Rot on
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 190
    kicsit elcsúszott átalakult

• Tomm (HU2)Tomm (HU2) HU2 Bejegyzések: 27
    Milyen felállásban megy most a háború ?
    Rendellen Vs Deres ,Arma ?
    Tomm @ hu 2
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 190
    Tomm (HU2) mondta:
    igen.
    az arma teljesen kipucolva,csak a leszedők jönnek,a deres meg védelem és galamb alá menekült.
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 190
    Ajven1 (HU2) mondta:
    Tomm (HU2) mondta:
    igen.
    az arma teljesen kipucolva,csak a leszedők jönnek,a deres meg védelem és galamb alá menekült.
    Nem szoktam a fórumra írogatni de ezt már nem tudom megállni :)  - mese-mese meskete,  - Kántorka te olyan vagy mind Rémusz bácsi a mesében :)  - bevallom szeretem olvasni amiket írsz, feltudod dobni a napjaimat :):smile:
    ejej....tán valami nem tetszik?:)
    kérlek ha ennyire ellene vagy akkor javítsd ki mi nem igaz az írásomban,mert le se tagadhatjátok hogy így álltok:D

• baka80 (HU2)baka80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 114
    Tomm (HU2) mondta:
    igen.
    ha ha ha ha vicc magazin :-:smile:
    A hu2 szerver Andersen-je ;)   

A számok nem hazudnak........
    Az a nem mindegy mit nézel.

Ha megnézed a kastélyom, azt látod lemaradt a fejlődésben, 1 évet nem játszottam, hát van hová fejlődnöm.
    Ha az erőpontomat 1 418 261 pontot nézed az piti.
    Most jelenleg a fosztásom 39 758 468 amivel a 211 vagyok a szerveren az már azért nem rossz.

A háborúról annyit, nem könnyű úgy játszani, hogy ha folyamatosan támadják a karaktered.
    De megtanultunk a kürtökkel együtt élni, égő kastéllyal játszani, és aki még nem vett részt ilyen háborúban, azok most tanulják, hála a nagy Rendellennek!
    Az a legszebb már csak olyan tagok maradtak, akik akarnak játszani, és nem engedik meg senkinek, még a nagy Rendellenek sem, hogy megmondják, hogyan miként kell játszani.

Mindent összefoglalva állóháború zajlik, jönnek mennek a seregek, aktivitás, és bankkártya függvénye szerint.

Baka80

baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• Tomm (HU2)Tomm (HU2) HU2 Bejegyzések: 27
    Mester Vívó ez is relatív eredmény mivel a Rendellen a Hollók tragédiája óta egyedül van .
    A jó ég tudja kívülről megállapítani ki hogy áll !
    Egy biztos nem nagyon van olyan szövi aki ekkora nyomást bírna hónapokon át .
    Előző szerverhábiban is temették őket még is megnyerték .
    Az is biztos ,hogy a Deres és az Arma is brutál erős csapat ,de kívülről infók nélkül csak 1vs1 ben kapnánk tisztább képet .
    65 vs 130 esetén eléggé kesze kusza a helyzet .

Tomm @ hu 2
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) HU2 Bejegyzések: 223
    Harcizombi:))

A robot....ugye nem írtad komolyan????:))))))))))
    le egyszerűsítem neked
    Ha naponta csak 1 órám van a játékra, és 1 rablókört tudok  ez idő alatt meg csinálni, ami hoz mondjuk 2 millió aranyat.
    De ha a program nyomja 3 óránként, na megy a szorzás???? 24-ben a 3????:))
    akkor  jogtalan előnyökhöz , javakhoz, ajándékokhoz  jut egy játékos, mert nem ő dolgozott meg érte, és a játék lényege, hogy saját magad szorgalmával, az ujjaid kopácsolásával juss el egy szintig, ha robot csinálja, az nem  játék,nem a te  játékod.
    DiamondStar1972 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 10.10.2020
    baka80-at azért idézném
    és reagálnék egy mondatára

Az a legszebb már csak olyan tagok maradtak, akik akarnak játszani, és nem engedik meg senkinek, még a nagy Rendellenek sem, hogy megmondják, hogyan miként kell játszani.

Téged  éppen láttalak az elmúlt pár évben ide-oda csapódni,szövetségből-szövetségbe, azt sem tudtad ebben a játékban, hogy melyik országban vagy, mikor [...] mondta  neked bárki is innen , hogy hogyan játssz?:)SENKI
    és bárkinek sem, akik játékszabályokat akartak erőltetni a szerverre, az azok, akiknél vagy:)))és akiknek a pajzsai vagytok:)))

Filmszakadás volt úgy látom, vagy már régen más ül a kastélyodban:)
    Post edited by BM Rot on
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • baka80 (HU2)baka80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 114
    baka80-at azért idézném
    és reagálnék egy mondatára

Téged  éppen láttalak az elmúlt pár évben ide-oda csapódni,szövetségből-szövetségbe, azt sem tudtad ebben a játékban, hogy melyik országban vagy, mikor [...] mondta  neked bárki is innen , hogy hogyan játssz?:)SENKI
    és bárkinek sem, akik játékszabályokat akartak erőltetni a szerverre, az azok, akiknél vagy:)))és akiknek a pajzsai vagytok:)))

Filmszakadás volt úgy látom, vagy már régen más ül a kastélyodban:)
    Kántorka profi fórumtroll, tanulhatnál tőle  ;):p
    Neked van regisztrációs e-mailed ?

baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 748
    Szóval aki nem látta időben, 193 milla az erőpontjuk, de már gyorsan felbuggolták 199 re :)

Az érdemtábla mutatja a valós helyzetet. 1 helyről 14-re estek. Azt nem tudják bugolni.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Helyesbítek ,16 helyre estek le 4 óra alatt az érdemlistán.
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Kántorka profi fórumtroll, tanulhatnál tőle  p
    Neked van regisztrációs e-mailed ?

Baka80

Nahááát, képzeld el van, csak nem vagyok olyan ostoba, hogy ide másolgassam be:))
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 748
    Hogy miért nem ti nyomtatok pirosat? Mert sokkal jobb lett volna a Deresnek, ha békeidős játékban háborús módszerekkel szedi szét a Hollót, mert hogy ezt tették. De tudod te ezt nagyon jól, mert ott voltál, vagy már nem is tudom ki mikor volt a Deresben :)

Szóval Glad és barátai pont úgy támadtak a Hollóra, mintha háború lenne. Ezért ment a piros, hogy akkor legalizálva legyen.

Despota ide oda. Ha már történelem, akkor beszélhetnél a kedves Szakasz viselkedésről. A Templomosokat én egyébként akkoriban ugyanúgy nem szerettem, mint később a szakaszt, mert ők is visszaéltek a hatalmukkal. Ez valahol együtt jár a hatalommal. Nálunk is vannak játékosok, akik ezt túl értékelik és minden nagy szövetségben.

Ami különbség, hogy mi nem zsarolunk kis szövetségeket, hogy adjanak sarcot, vagy nem vesszük le a pirosat. Nem zsarolunk szövetséget, hogy adjon nekünk lufit, különben nem vesszük le a pirosat. Nem nyomunk ketten pirosat egy szövetségre, csak azért, mert volt képe megnyerni egy eventet.

Ugye tudod melyik szövetség tette ezeket? Amelyikben voltál. A Szakasz. Szóval, hogy ki milyen. Igen ugyanezt a hozzáállást látom most is a játékkal kapcsolatban. Ha előnybe kerültök egy csalásos feltörés miatt, akkor van képetek követelőzni.

Ezek a jellemek. Ki hogyan játssza ezt a játékot. Abban benne van az ember jelleme.

Dehát ezeken nem tudunk változtatni, csak ezeknek vannak meg a következményei. 

Mi a Deresre azért nyomtunk 4 pirosat, mert megtették röhögve ellenünk korábban.
    Azért szedtük szét a Szakaszt, mert folyamatosan terrorizált minket, ahogy mondtam, pl. event nyerés miatt. Azért kaptatok pirosat, mert nem állítottátok meg Gladot és társait a randalírozásban.

Szóval igen, ezt ti provokáltátok ki és hogy te el akartad e pusztítani a Rendellent, azt nem tudom, de Glad barátod konkrétan ezt mondta el a Hollónak. Bár ezt is már sokszor leírtuk.

Szóval csak vállaljátok be, amiket csináltatok, mert felesleges másra kenni. Így akartatok játszani, ezért van háború. Nem tudom miért nehezebb azt mondani, hogy igen, valóban provokatívan viselkedtünk és mi is pirosat nyomtunk volna fordított esetben, mivel a telefonos megkeresésre sem történt változás.

Nem értem minek másra mutogatni, amikor tudjátok a valóságot.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    szerkesztette ezt: 15.10.2020
    Akkor egy kis szösszenet Baka:)

A deres2-ben mi voltunk ott jó páran , akik a prérin ébredtek,és akkor  a szakasszal volt háborúnk, és onnan senki nem ment a szakaszba:)))
    azaz de, később Jesse James:))))
    Lehet ő volt az áruló???vagy lehet Csaba doki is ő volt már akkor?:)))
    Nem érdekel, hogy te vagy-e a váradban vagy használja más:)))és hogy fájna???nekem nem:))))
    nem én magyarázkodok itt:)))
    De látom neked van bőven fájdalmad itt a játékban, EZ MÉG MINDIG EGY JÁTÉK:)))

Post edited by BM Rot on
    DiamondStar1972 @ hu 2
Sign In to comment.