Főoldal Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Távoli Világok.

Szép napot mindenkinek. Szeretném a véleményemet megosztani. A Távolira való kimenet 50 milliós megváltása nagyon durva. Ellehetleníti a kisebb játékosok kijutását,így a fejlődésüket is. A 800-as szintűeket is elgondolkodtatja hogy egy 7 napot távoliér kifizessen-e ennyit. Úgy látszik ez a játék már csak a rubin vásárlóknak kedvez. Köszi csak ennyit szerettem volna megosztani.

• Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Szia.
    Ezzel mi a probléma? 1 millió rubinos parikat se azért raktá kbe a játékba, hogy mindenki megszerezze, és aki csak eventezik, nem mindegy, milyen katonája van vagy tornyai?
    Kiszeded az 500k nomád pontot az már 75M arany+ amit ütöttél, és semmi rubinba nem kerül.
    Meg nekem tetszik a rendszer, végre nincs kint a sok farm kasi, meg lehet pénz nélkül is érvényesülni, mert szerezhetsz relikviákat. Sokkal jobb, mint parancsnok nélkül védeni a mestereket, mint eddig, tehát szerintem pont azoknak kedveztek, akik eventeznek, rablóznak ,de nem költenek annyit.

"Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

• Xayah (HU2)Xayah (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 13.10.2020
    Szia!

Igen, egyetértek a felőttem szolóval. Mióta nagyon sok eventes növelős eszközt lehet venni szinte ingyen, eléggé sok aranyat lehet szerezni a szamuráj, és a nomád miatt. 

𝔑𝔢𝔱𝔱𝔦 𝔳𝔞𝔤𝔶𝔬𝔨, 𝔱𝔦𝔰𝔷𝔱𝔢𝔰𝔰é𝔤𝔢𝔰 𝔧á𝔱é𝔨𝔬𝔰 <3 
    𝕴𝖋 𝖞𝖔𝖚 𝖓𝖊𝖊𝖉 𝖒𝖊, 𝖜𝖍𝖎𝖘𝖙𝖑𝖊. 𝖄𝖔𝖚 𝖐𝖓𝖔𝖜 𝖍𝖔𝖜 𝖙𝖔 𝖜𝖍𝖎𝖘𝖙𝖑𝖊, 𝖉𝖔𝖓'𝖙 𝖞𝖔𝖚?

Twitch.tv/Mrshalloweeb
  • Bükki József (HU2)Bükki József (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Hiába támadtam össze a 3 nap alatt 4-5000   örökség pontjaimat ,mert mostanra a valós pénzen vásárolt rubinosok felhúzták a kastélyokban lerakott relkviás üvegházakat és relikviás télikerteket a maximumra és akár 12-13-as szinten maradva is  simán beütnek és minden támadás során elveszítek 4-500 örökségpontot ,ami egyáltalán nem elfogadható ,mert a rubinnal vásárolt 150 -200 erős  támadóikkal kiütik a kastélyomat,amit nehezen felhúztam 16-os szintig,elveszítve az összetámadott pontjaimat,mert így szélmalom harcot kell vívni !!!Elmegy a kedvem az egésztől!!!
    Bükki József @ hu 2
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 435
    Hiába támadtam össze a 3 nap alatt 4-5000   örökség pontjaimat ,mert mostanra a valós pénzen vásárolt rubinosok felhúzták a kastélyokban lerakott relkviás üvegházakat és relikviás télikerteket a maximumra és akár 12-13-as szinten maradva is  simán beütnek és minden támadás során elveszítek 4-500 örökségpontot ,ami egyáltalán nem elfogadható ,mert a rubinnal vásárolt 150 -200 erős  támadóikkal kiütik a kastélyomat,amit nehezen felhúztam 16-os szintig,elveszítve az összetámadott pontjaimat,mert így szélmalom harcot kell vívni !!!Elmegy a kedvem az egésztől!!!
    Ez egy pay-to-win, azaz fizess, hogy nyerj játék.
    Lorant96 @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt