Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Visszajelzések a 2020. szeptemberi frissítésről

135

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 925
    1 kérdés!

Nem mint lehetőségként kellene lennie a kastély átvitelnek?  ( 50 millió pénzért)

A másik hogy sima kastélyként (ahogy eddig is ki mentünk 0-s várral)megyek ki vagy ennek nem lenne értelme?

Csak érdeklődök!

A frissités is lehetőségként írja nem pedig kizárólag ezzel a tulajdonsággal!
    Amikor megkaptuk a frissítés tartalmát, mi nyilvánvalónak gondoltuk, hogy így lesz, de délután azt mondták, hogy szándékosan ez az egy módja van a kijutásnak. Viszont ha jól tudom, a helycserés és az építgetős verzió marad a régi formájában (legalábbis eddig nem volt szó arról, hogy azokat a verziókat is frissítenék).

A bojkottálást nem javaslom senkinek, mivel amellett, hogy tilos, értelmetlen is. Ha egyhangúan hasonló véleményt írnak a játékosok, az is ugyanazzal a hatással bír, emellett a fejlesztő csapat szerintem nem unatkozik annyira, - főleg az ilyen "szuperül" sikerült frissítések után - hogy azt nézegesse, kinek milyen színű zászlója van.
    Ha visszaemlékeztek, a Horizonton és a Távoli világokban is voltak már olyan kísérleti verziók, amik 1-2 kört futottak, utána nem erőltették, mert sem a játékosoknak, sem a fejlesztőknek nem hozta az elvárt szintet.

Én sem tartom ezt a távoli világok verziót ebben a formában működőképesnek, ezt már a frissítést megelőzően is felvázoltuk, de most már látszik is szerintem. 50 millió aranyat összeszedni valóban nem kevés idő és ez még csak attól sem függ, hogy ki mennyit költ a játékra. Nagyon kevesen mentek ki eddig is és a most kimenők nagy része is csak kíváncsiságból ment szerintem. És ezt a játékfejlesztők is látni fogják.

A frissítés ezen részéről nem lesz nehéz visszajelzést adnunk, mivel elég egyhangúak a vélemények, viszont ezen túl is érkeztek újítások, azokról is írhattok pár szót, hogy tudjunk valamit visszajelezni róla.  :)

Rot 
  • Dollodon (HU2)Dollodon (HU2) HU2 Bejegyzések: 30
    Hát ez mi?? Mi ez az 50 milla ködös kastély kivitelért?? Kinek van ennyi pénze??? Tegye már fel a kezét?? Ja a 800-asoknak tuti biztos, meg a topposoknak!! 

Arra nem gondol a GGE hogy belőlünk játékosokból tartják fent magukat?? Hónapok óta nyomát se látni a szamurájoknak, de a nomádokkal tele a térkép meg az idegenekkel és vérvarjakkal!! 

A kissebbeket totálisan elnyomják ezzel az eszeveszett ötlettel!!! Most már azok se tudnak kimenni, akik eddig rendszeresen kijártak és normálisan eventeztek!! 

Halál nyugis ember vagyok, de ez kiverte a biztosítékot!! 

Bízom benne, hogy ezt nagyon gyorsan vissza vonják és meghallják a játékosok tiltakozását emiatt!!! 
    Dollodon
    A nyugis játékos
  • chalks (HU2)chalks (HU2) HU2 Bejegyzések: 29
    Remek!!!
    Ilyenkor a szövi háromnegyede fenn szokott lenni, most egyedül vagyok, mert fórumot olvasgatok :-( Mára Én is befejeztem!
            Jó éjt!
    chalks @ hu 2
  • Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    szerkesztette ezt: 01.10.2020
    Nagyon tetszik a frissítés, tényleg, a multisok végre rosszul jártak a távolival, remélem a horizont is hasonló lesz :)
    Külön tetszik, hogy távolin végre tud az is erős parikat szerezni, aki nem költ rá vagyonokat, valamint nem kell kis szutyok várral szenvedni. Örülök, hogy a játéktudás nagyobb szerepet kap ebben az eventben, pontosabban inkább nagyobbat, tudjuk, hogy a bankkártya fog nyerni, de sokkal jobban lehet érvényesülni már nélküle. Védőegységek is tetszenek meg az elemek is, amiket kint lehet venni ARANYÉRT szintén nagyon jónak találom.
    Aki meg az aranyra panaszkodik, rablózzon, úgy is mindig az a baj, hogy nem lehet lassan támadni senkit.
    "Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 216
    Nekem momentán sosem volt 50 millám, de szerintem a 40-et sem értem el soha mivel a kutató torony sem olcsó amit ha így maradnak a dolgok akkor már nem kell tovább fejlesztenem, mert nem lesz mit tovább fejleszteni

• Király_2Király_2 HU2 Bejegyzések: 19
    Sziasztok!

Meglehetősen átgondolatlan frissítés szerintem a mostani. Úgy gondolom, a játékban nem csak a magyar szerveren, de a többi szerveren is sok olyan játékos van, akik nem költenek túl sokat a játékra, viszont azt fixen szokták, pl. a távoli eventben is. Ezeket a játékosokat, akik egyébként szintén bevételt jelentettek a gge számára, most kizárták onnan, feltéve ha valaki nem tervez aranyat venni rubinért cserébe, mert az 50 millió kifizetése még alkalmanként nézve is túl drága az átlag játékosnak. Ezáltal azt tudják csak elérni, hogy az amúgyis nehezen megszerezhető építési zsetonokat az új fejlesztésekhez meg miegyébhez csak még nehezebb lesz összeszedni. Sokkal jobban járnának szerintem, ha inkább több lehetőséget adnának meg a scaetták és az építési zsetonok szerzésére is, nem elvennénk tőlük, mert így az új csarnok frissítések tartalma is gyakorlatilag használhatatlan, olyan sokára lehet csak feloldani a fejlesztéseket... Ha már fizetőssé teszik, akkor az árát kéne csökkenteniük néhány millióra, de mindenképpen 10 millió alá szerintem.
    Azt, hogy a szövetségi jutalmakhoz egy minimum követelményt kérnek, részben meg tudom érteni, viszonylag motiváló hatása is lehet...ugyanakkor felmerült bennem a kérdés, hogy hiába az lett mondva, hogy nem lesz túl magas a teljesítendő érték, miért nem adtak meg konkrét számokat? Az abszolút relatív, kinek mi a "sok", amit majd ehhez meg kell szerezni.
    Warriors
    Marsall
  • Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Nomádból kiütöd a félmillió pontot az 75M arany, ha beváltod. Volt,hogy 250M-t vertem el egy körrel a relikusnál a pk-imra :D Kutatótoronyból pedig lassan a legtöbb fejlesztés felesleges lesz, mert ott vannak helyette a horizontos elemek, szerintem költsd inkább másra az aranyat vagy gyűjtögess valami nagyra.

"Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

Igaz hogy mindketten 800-asok vagyunk, de ez messzi nem jelenti azt hogy egy szinten is állunk amivel Te is tisztában vagy pl. nekem még semmit nem sikerült hazahozni horizontról, amit nyilván sok minden befolyásol tudás,tapasztalat,pénz és még sorolhatnánk egy a lényeg élvezzük a játékot; de néha kapunk egy kis fekete levest amit senki sem szeret.
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 476
    szerkesztette ezt: 02.10.2020
    Nem lenne baj vele, ha a ..... érme 1m től max. 10m ig lenne. Nem 50m.Rot, a kérésedre: Szerintem az egységek nem rosszak. Eddig sokan azért nem csinálták meg, mert eddig csak támadók voltak, és az ember általában 90%-ban védőket tart. Az épületelemek szintén jók. A frissítés többi elemét örömmel várom, hogy feljussak arra a szintre és kipróbálhassam. Csak ne 50m  ba kerülne az az érme.
    Post edited by BM Yoda on
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 925
    Király_2 mondta:
    Sziasztok!

Meglehetősen átgondolatlan frissítés szerintem a mostani. Úgy gondolom, a játékban nem csak a magyar szerveren, de a többi szerveren is sok olyan játékos van, akik nem költenek túl sokat a játékra, viszont azt fixen szokták, pl. a távoli eventben is. Ezeket a játékosokat, akik egyébként szintén bevételt jelentettek a gge számára, most kizárták onnan, feltéve ha valaki nem tervez aranyat venni rubinért cserébe, mert az 50 millió kifizetése még alkalmanként nézve is túl drága az átlag játékosnak. Ezáltal azt tudják csak elérni, hogy az amúgyis nehezen megszerezhető építési zsetonokat az új fejlesztésekhez meg miegyébhez csak még nehezebb lesz összeszedni. Sokkal jobban járnának szerintem, ha inkább több lehetőséget adnának meg a scaetták és az építési zsetonok szerzésére is, nem elvennénk tőlük, mert így az új csarnok frissítések tartalma is gyakorlatilag használhatatlan, olyan sokára lehet csak feloldani a fejlesztéseket... Ha már fizetőssé teszik, akkor az árát kéne csökkenteniük néhány millióra, de mindenképpen 10 millió alá szerintem.
    Azt, hogy a szövetségi jutalmakhoz egy minimum követelményt kérnek, részben meg tudom érteni, viszonylag motiváló hatása is lehet...ugyanakkor felmerült bennem a kérdés, hogy hiába az lett mondva, hogy nem lesz túl magas a teljesítendő érték, miért nem adtak meg konkrét számokat? Az abszolút relatív, kinek mi a "sok", amit majd ehhez meg kell szerezni.
    Szia

A nomád esetében 200 pont a minimum.

Rot
  • Lópici (HU2)Lópici (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Egy szabad ember pontosan érti (nem csak érteni véli), hogy mit jelent az alábbi, közhellyé csépelt gondolat: élni és élni hagyni. Szinte mindegy, milyen kapcsolatról van szó! A GG ezt ugy látszik nem teszi lehetővé azokkal a frissitésekkel amit mostanában hoz ellehetetlenit sok játékost a szórakozástól maga a játéktól 
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 55
    Sziasztok!

Közbe hozzá teszem, hogy én nem kaptam meg a nomádért való top20as jutalmat (klán)
  • Rajmund0404Play (HU2)Rajmund0404Play (HU2) HU2 Bejegyzések: 95
    Sziasztok
    Azért mert valamire kértem itt a fórumon a Hu1-Hu2 szerver játékosait, [...] azzal nem bojkottáltam a játékot.Az,hogy mi tetszik és mi nem hagy döntsük már el mi játékosok.Bárcsak ne ment volna ki senki közülünk,de szükség törvényt bont elven,nincs ezzel sem gond.A játékról ennyit.
    Nem megbántani akartalak modi,a hozzáállásodat kifogásoltam,mivel  törölted a bejegyzésem,erre-arra hivatkozva.
    40 szövetségnek küldtem levelet,sorry,már nem volt időm többre,hogy [...]
    Post edited by BM Rot on
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 476
    Rot! KÉRLEK hagyd abba a bojkottálásról való posztok kitörlését!!! Ha van egy kis együttérzésed + becsületed, akkor nem törlöd! És most ne gyere azzal, hogy ez a feladatod! Úgyse fog letenni a posztodról a gge, mert senki más nem jelentkezne a munkára. (+ költő játékos vagy.)
  • redpony (HU2)redpony (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Rot! KÉRLEK hagyd abba a bojkottálásról való posztok kitörlését!!! Ha van egy kis együttérzésed + becsületed, akkor nem törlöd! És most ne gyere azzal, hogy ez a feladatod! Úgyse fog letenni a posztodról a gge, mert senki más nem jelentkezne a munkára. (+ költő játékos vagy.)
    Ne piszkáld a módit! Ez a dolgga >_<
    Am én jelentkeztem de cak profit vesnek fel :(
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 125
    Amúgy azt nem értem Zombikám, hogy Téged ez ugyan miért érdekel? Úgysem játszol, a játékban nem is igazán vagy, csak itt a Fórumon jeleskedsz. Itt viszont rögtön megjelensz, bármilyen téma is van :D
  • TsabaGamer (HU2)TsabaGamer (HU2) HU2 Bejegyzések: 61
    Gratulálok a fejlesztő csapatnak a kiváló munkájáért.
    ezentúl nem kell azon agyalnom, hogy kimenjek - e a távolira vagy sem.

Köszönöm a segítséget.
    Tsaba @ hu 1
    Köszönöm a GGE fejlesztőinek a tájékoztatást arról, hogy a távoli világokban aktív a pontszorzóm, de a jelenlegi helyzetben ez sajnos eggyel több információ mint amire szükségem van ráadásul még egy kicsit bosszantó is, na de hát ezt a békát le kell nyelni
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 55
     Sziasztok!

2 panaszom:

Meg vettem nomádnál a összes falu zsetont ma jutott eszembe, hogy elhasználnám vagy is pont most 12:52 kor
    és nincs sehol sem a zseton felhasználni fix nem használtam fel hülye én sem vagyok.

A supportnak szívesen írnék de az elöző problémámra is a választ várom ami az Agusztusi frissitésel kapcsolatos eltűnések voltak. 
  • Kraken (HU2)Kraken (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    csatlakozom az elöttem szolokhoz ahoz  hogy valaki feltornázza magát az élmezönybe az évek alatt  nagyon sok pénzt költ a játékra amiböl  nagyon megazdagotak a tulajdonosok ,de nem is ez a gond hanem az hogy már semmi nem elég nekik és föleg az hogy amikor még szerettük az idönket erre a játékra tölteni eszt a lehetöséget a sok pénzes fejlesztéssel elvették .Nos ahogy elnézem ez a tendecia  már kimeriti az erre szánt pézt pedig a 10 év alatt aszthiszem nem kevéssel járultam hozzá !!
    üd: kraken!
Sign In to comment.