Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

12242

• WiseHero03 (HU2)WiseHero03 (HU2) HU2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 19.09.2020
    Láttátok hogy az arma annyira gyenge már hogy egy erődöt se tudnak bevédeni?
    Bella kastélyát át vitték a deresbe hogy ne tudja a rendellenes betűzni a foglalást,és még azt mondják az arma full erőn van:DDDD

Kérdésedre válaszolva igen láttam hogy Bella a Deresben van :)
    Nem tudom az Arma mijen eröben van, de ahogy láttam Dromaci két erödjén is az Arma zászlaja diszeleg   :)
    Valahogy nem ugy tünik hogy szétesöben lenének, hiába is akarod ezt másokal is elhitetni.
    Ugyhogy szerintem megint hülyeséget beszélsz mind általában ;)
    elmondom néked kedves Armás/dereses:)
    ha Drommaci azt szerette volna hogy ne vegyék le az erődeit akkor nem tudtátok volna le venni soha:)
    hiába hitegeted hogy az arma nincs szétesőben,de nézd meg jobban,a deres oda rakja le a hullaváraikat hogy megmaradjon a kamu erőpont:D
    a kipucolt dereses várak is oda kerültek,mert már szét lettek sazedve és nem mutattak jól náluk:D

Okt egyszer azt mondta nekem hogy elítélik az ellenállás tevékenységét,erre pár napra bevették a volt bors vezető verasztót és [...] belfegorgor:D és ezzel adott pofont magának a deres(megint)

de egyébként,ha tényleg olyan erős az arma akkor miért kellett átvinni bella várát a deresbe? :) ja hát persze...nem tudtatok volna bevédeni egy erődöt sem:)
    Ember ennyire elvakultan ne legyél már fanjuk! Azokba az erődökben minimum 15-20k forint volt beleölve, ránézésre meglehet mondani. 2 erődre az már 30-40k. Hagyjuk már ezt hogy rá se rántott arra, hogy elveszik tőle. 
    Nem tudom más hogy van vele, meg hogy ki mennyit keres, de én havi milliós fizetéssel is foggal-körömmel harcolnék azért amibe pénzt öltem.
    Amugy ha összetudtak tolni 1 millió védőt, azért mégsem vannak annyira kinullázva. 
    Őszintén idegesítenek a magadfajta elvakult fanatikusok.
    ez a baj hogy nem látsz bele semmibe,abban az erődben max a díszek és a rubis épöletek azok amik érnek valamit. és a díszek megmaradnak + az üvegházak is,a többi 2 nap alatt feltudja húzni eventezéssel és szövetségi segítséggel,mi ebben a nem érhető "ember" ?:)
    mondhatod itt az 1 millió védőt de vissza lehet emlékezni hogy a rendellen áprilisba 5 m védőtt szedett ki egy erődböl pár óra alatt,az az 1m nem lett volna probléma. [...]

Jaj kedves Kántorka anyira elvagy a nagy Rendellenedel de már nemtul sokáig :)
    Kicsit nézd meg joban egyre töb galambos van náluk is, és már a harmadik helyre csusztak visza.
    Áprilisban kiszetek enyit meg anyit de az akori önmagukhoz képest lejjebb vanak :) meg ott is maradnak, hiába istenited öket :)
    Edig minden agreszor elbukot és elbuknak ök is :D
    Post edited by BM Rot on
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 185
    bárhogy is szeretnéd,a rendellenes győz majd a végén !:)
    szerinted mert most belenyomtatok pár szárezer fontintot a héten meg is nyertétek a háborút?
    Az Arma rottyon,a deres meg eventezik,így szerinted tudnátok nyerni?:DD ne viccelj:)
  • WiseHero03 (HU2)WiseHero03 (HU2) HU2 Bejegyzések: 30
    "Edig minden agreszor elbukot és elbuknak ök is :D"

Na látod ebben teljesen igazad van. Minden agresszor elbukott. A Szakasz is, akiknek a tagjai most a Deresben vannak és ezt a háborút ők robbantották ki. Tehát most is el fognak bukni az agresszorok.
    Van neked eszed, tény és faló :)

Az meg tényleg nagyon tréfás, hogy Samakék hogy tagadták, hogy bármilyen kapcsolatuk lenne az ellenállással, a békeidőben költözött Belfegor szerencsétlenekkel.

És lám, ezek a költözött tagok most a Deresben vannak :))))))

Ahogy mondtam, hamarabb utol érik a hazug Samakot, mint a sánta kuytát. Hazugságok egymás hegyén hátán:)

A harmadik hely meg ilyen szövegeket nyugodtan felejtsd el, mert ennek akkor lenne értelme, ha nem buggolnák ezerrel az erőpontjukat. :) Deresnél 30-40-50 milla minusz általában a frankó és az Armánál is.

Almavirág éjszaka 4.8 millió volt, most hogy megy rá foglalás, 1.7 milla :))

Szóval az elvakut te vagy nem kicsit. Butuska :)

drága Dokikám a hazugságokban te vagy a kiraly ;) és  ne féj ere a cimedre nem pájazik senki :)
    A bugolás témát meg rahagyhatnát mert kezdesz unalmas leni mivel te is tudod hogy az a gg hibája ha galmbosba küldi valaki a katikat :(Ugyebár nem mindenki költi a kajapénzt katikra ha északa kiszedik neki és ezert küldik galamb alá, ja de tudom ez nálatok nem gond :)ugyhogy élvezd még birod, és fölényeskedj kedvedre. Legalab jot röhög a szerver menyire elvetemült vagy es öntelt :D
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 744
    szerkesztette ezt: 21.09.2020
    Hát a szerver már bizony rajtatok röhög :) Kapom a telefonokat, hogy mekkorát csalódtak Samakban. Kiderült, hogy összevissza hazudik.

Szóval kemény munkátok van benne, hogy engem állítottatok be hazugnak, közben a ti oldalatok van tele szennyel.

Ti töritek fel az ellenfél kódtáblázatát és fosztjátok ki őket, mert nem bírtok velük másképp, ti buggoljátok az erőpontot, mert másképp kiderülne, hogy már sehol sem vagytok, ti hazudoztok, hogy ti semmi rosszat nem akartok.

Szóval kispajtás a szerver bizony már rajtatok nevet. Már szinte az összes korábbi szövetségesetek rájött, hogy milyen emberek is vagytok. Szép mázba volt becsomagolva az elvetemültség. Glad bevételével, Holló kifosztásával, Ellenállásosok bevételével.

Eltaktikáztátok magatokat. Ez van kispajtás :)

A képeket meg kapni fogja a szerver a buggolásról, hogy lehessen jókat nevetni rajtatok, tudom nem tetszik, de ez van.

A GG hibája mi? :)))) Ti kis ártatanok nem is tehettek róla, hogy ezt akarjátok meglovagolni.

Tényeg nem ti vagytok a nevetségesek :))
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Arról már nem is beszélve, hogy elég ha az ember megnézi, hogy közületek hányan próbálkoznak ilyen béna karakterek mögé bújva, bugyuta módon helyesírási analfabétának eladva magát irogatni.

Annyi erő nincs benned, hogy saját várból írj.

Szóval hidd el, nem rajtam nevetnek, max szeretnétek ezt hinni. 

Itt nektek van szükségetek mindenféle béna módszerre. Egyenes gerinccel nem tudtok érvényesülni, csak csalással, álarcok mögé bújva és hazudozva.

Hm, hát ez a valóság. :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Íme a bátor harcos vára :)))

Szerinted most kin nevetnek? :)))

Nincs több kérdésem :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • -NIGHTMΔRΣ- (HU1)-NIGHTMΔRΣ- (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Hát a szerver már bizony rajtatok röhög :) Kapom a telefonokat, hogy mekkorát csalódtak Samakban. Kiderült, hogy összevissza hazudik.

Szóval kemény munkátok van benne, hogy engem állítottatok be hazugnak, közben a ti oldalatok van tele szennyel.

Ti töritek fel az ellenfél kódtáblázatát és fosztjátok ki őket, mert nem bírtok velük másképp, ti buggoljátok az erőpontot, mert másképp kiderülne, hogy már sehol sem vagytok, ti hazudoztok, hogy ti semmi rosszat nem akartok.

Szóval kispajtás a szerver bizony már rajtatok nevet. Már szinte az összes korábbi szövetségesetek rájött, hogy milyen emberek is vagytok. Szép mázba volt becsomagolva az elvetemültség. Glad bevételével, Holló kifosztásával, Ellenállásosok bevételével.

Eltaktikáztátok magatokat. Ez van kispajtás :)

A képeket meg kapni fogja a szerver a buggolásról, hogy lehessen jókat nevetni rajtatok, tudom nem tetszik, de ez van.

A GG hibája mi? :)))) Ti kis ártatanok nem is tehettek róla, hogy ezt akarjátok meglovagolni.

Tényeg nem ti vagytok a nevetségesek :))
    Fejezd már be, unalmas már egy ideje. :D 

btw, jöhet hogy "tuti Armás/Dereses kiskast" Nem, egyik sem. :)

Edit: Drommacinak hova lett az a 800-900k katija amit vett? Nem mintha annyira érdekelne, csak kíváncsi vagyok.
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 46
    Na így aludva egyet a dologra eszembe jutott pár fórum fejlesztési ötlet ami szerintem egy jobb, átláthatóbb fórumot eredményezne:

~ Mindenki nevére húzva a kurzorunkat jelenítse meg a többi kastélyát is (hasonlóan ahogy a moderátorok látják hogy ki mögött ki van). Természetesen a moderátorok kastélyaira ez ne vonatkozzon, hogy az inkognitójukat meg tudják őrizni.

~ Legyen nyilvános a reagáló emberek profilja. A like-ra vagy "lol"-ra esetleg feljenetésre húzott kurzorral lássa mindenki hogy ki volt az aki azokat a gombokat benyomta. Nem hiszem hogy ez bárkit is zavarna, hiszen Facebookon is meg lehet nézni ki like-olt, Instagramon is látod ki likeolja a postokat.

Szerintem így elég sok troll várat be lehetne azonosítani, nem lenne ennyi másod- vagy harmad- vagy huszadkastély a fórumon. Mindenki egyből látná honnan is fúj a szél mikor valaki "pártatlan véleményeket" fogalmaz meg halottkastélyokból, 1 tagú szövetségekből.

Igazából ez nem egy rossz ötlet csak, elfelejteted, hogy a szervert tele van olyanokkal, akik ha megnézik kik voltak azok akik feljelenteték és mondjuk egy olyan aki egy rossz kukott nem szólt csak rá nyomott a vissza élésre mert úgy érzi az megtörtént, akkor nyugodtan nézük végig ahogy a durcis xy megy és szét szedi mert csak ezt bírom elképzelni.

• Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 201
    kentix (HU2) mondta:
    Na így aludva egyet a dologra eszembe jutott pár fórum fejlesztési ötlet ami szerintem egy jobb, átláthatóbb fórumot eredményezne:

~ Mindenki nevére húzva a kurzorunkat jelenítse meg a többi kastélyát is (hasonlóan ahogy a moderátorok látják hogy ki mögött ki van). Természetesen a moderátorok kastélyaira ez ne vonatkozzon, hogy az inkognitójukat meg tudják őrizni.

~ Legyen nyilvános a reagáló emberek profilja. A like-ra vagy "lol"-ra esetleg feljenetésre húzott kurzorral lássa mindenki hogy ki volt az aki azokat a gombokat benyomta. Nem hiszem hogy ez bárkit is zavarna, hiszen Facebookon is meg lehet nézni ki like-olt, Instagramon is látod ki likeolja a postokat.

Szerintem így elég sok troll várat be lehetne azonosítani, nem lenne ennyi másod- vagy harmad- vagy huszadkastély a fórumon. Mindenki egyből látná honnan is fúj a szél mikor valaki "pártatlan véleményeket" fogalmaz meg halottkastélyokból, 1 tagú szövetségekből.

Igazából ez nem egy rossz ötlet csak, elfelejteted, hogy a szervert tele van olyanokkal, akik ha megnézik kik voltak azok akik feljelenteték és mondjuk egy olyan aki egy rossz kukott nem szólt csak rá nyomott a vissza élésre mert úgy érzi az megtörtént, akkor nyugodtan nézük végig ahogy a durcis xy megy és szét szedi mert csak ezt bírom elképzelni.

Szerintem ez nem igaz. Én is szoktam rányomni a feljelentésre, ha tényleg olyat tapasztalok ami valóban spam vagy visszaélés, esetleg becsületsértés. Én főleg az olyanokra gondolok akik zsigerből nyomnak a feljelentésre. Nagyon friss példa a néggyel ezelőtti hozzászólás. Szik László semmi olyat nem írt aminek ne lenne itt helye, saját kastélyából írta le a véleményét. Valaki ezt viszont spam-nek gondolja. Azt nem írta már mögé hogy miért gondolja hogy spam, miért nem ért vele egyet. Csupán arctalanul benyomta a gombot. Sajnos mindig van pár bátor harcos aki saját magát nem felvállalva - jó esetben - ide kommentel, rossz esetben meg csak rányom a feljelentésre.

A visszaélés fogalmát gondolom nem kell magyarázni, a spam-ről meg itt van egy kis leírás mit is jelent, mivel úgy tűnik sokan nincsenek vele tisztában:
    szándékosan nem a megfelelő helyre elhelyezett üzenet vagy reklám internetes szolgáltatásokban, melyeket legtöbbször névtelenül helyeznek el

Sokan úgy használják a "feljelent" gombot mintha az a nem tetszésük kinyilvánítására lenne. Holott se a spam, se a visszaélés miatti feljelentés nem ezt a célt szolgálja. Sajnálatos módon az az elterjedt a nagyobb közösségi platformokon is, hogy nincs lehetőség rá hogy olyan reakciót adjunk egy posztra ami a nem tetszésünket fejezi ki (Facebookon sincs dislike pl). Ezt általában azzal magyarázzák hogy "ha nem tetszik, ne nézd/olvasd el". Ugyan ez a helyzet a fórumon is. Nincs lehetőség dislike-olásra, így egy módon tudjuk kifejezni a nem tetszésünket, ha válaszolunk az adott bejegyzésre. Sok embernek ez viszont nem megy, mivel ehhez a nevét kéne adnia (itt lehet visszakanyarodni a sok kommentelő álkastélyhoz). Ezért mindenkinek a legkényelmesebb megoldás aki félti a kilétét, hogy rányom egy gombra, aminek teljesen más a funkciója. Viszont kérdem én: ha valaki a saját véleményét, saját kastélyának nevével nem meri felvállalni és gombok vagy álnevek mögé bújva próbálja osztani az észt, az mégis mennyire hiteles?

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 660
    Sziasztok!

A fórum irányelveit ha szó szerint értelmezzük, az azt mondja ki, hogy nem engedélyezett több fórum fiók felhasználása beszélgetések közzétételére és összehangolt véleményírásra. Szóval ha valakinél én azt látom, hogy 3 fórum fiókja van, de csak eggyel tesz közzé bejegyzéseket, azokkal nem tudok mit tenni. Ha letiltanám a két inaktív accountot, egyébként sem érne semmit, ha nem is volt használatban. A fórum szabályzat szó szerinti értelmezésben tehát csak azt tiltja, ha valaki több accounttal tesz közzé bejegyzéseket vagy nyomkod reakciókat. Ha valakinél ilyet tapasztalunk, először kap egy felszólítást, hogy tegye félre valamelyik accountot, de ha másodszor is "lebukik", akkor 1 kivételével tiltásra kerül a többi account.
    Erre a szituációra régebben már konkrétan is rákérdeztem és akkor is azt mondták, hogy ez az eljárás alkalmazandó. Néha egyébként nem is lehet ezeket egyszerűen nyomon követni, mert ha valakinek van mondjuk 3 fórum accountja és belép az egyik társának a fórum accountjába (mert sajnos ilyen is előfordul), akinek 4 fórum accountja van akkor onnantól mindkettőjüknek 7 fórum accountja lesz a rendszer szerint és ez tud olyan eseteket szülni, hogy a rendszer szerint egy játékosnak 30-40 fórum accountja van. Nem hiszem, hogy ezeket nyilvánosan láthatóvá tennék, bár engem nem zavarna.

A reakciógombok nyomkodásának tulajdonképpen sok értelme nincs, mivel ez egy kis fórum, úgyis elolvasunk minden bejegyzést és nem a reakciógombok alapján ítélünk meg egy hozzászólást. Legfeljebb a moderátorok bosszantására lehet alkalmas, mivel bizonyos mennyiségű "feljelent" után a hozzászólásokat hozzáteszi a rendszer egy felülbírálási listára, ami úgy sem változtat semmin, csak plusz munka nekünk kitörölgetni abból a listából. :) 
    Én látom ezeket is, hogy ki, mikor, milyen reakciót nyomott (és egyébként több accountból összehangoltan tilos ezeket nyomkodni) és törölni is tudom ezeket a reakciókat, csak feleslegesnek érzem, mert úgyis visszanyomná akiért törlöm, meg kb. az összes hozzászóláson van hasonló. Őszintén szólva én nem is tudtam, hogy ez a játékosok számára nem látszik,  engem ez sem zavarna, ha látszódna (bár lehet van, akit igen). :)

Rot
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 257

Nesze semmi, fogd meg jól..... Tehát minden marad a régiben, továbbra is nyugodtan gyalázkodhatnak kis szintű várakból a jellem óriások....

Azért nem annyira rossz a helyzet: Ha valaki erössen csúnyán ír vagy nagyon gyalázkodik , azok a hozzászólások törölve voltak és lesznek.
    Sőt volt már tiltás is ki osztva emiatt.
    A szabad vélemény nyilvánítást azt nem lehet le tiltani egy fórumon sem.
    Az hogy nem vállalja fel a játékos nevét valaki, az szerintem normális dolog(kivéve ha nem rendes hozzászólásokat írogat vagy nem meg engedett nyelvezetüt)
    Végül is mindenki anonim (állnéven ír) még akkor is ha tudjuk a játékos nevét.
    Nem bátorítom az ilyeneket - el ítélem én is - de ez a hozzátartozója a szabad vélemény nyilvánításnak, nem vagy köteles fel fedni valódi kiléted.
    Az már más kérdés, hogy eggyesek trollkodásra használják. Az ilyeneket nem kell számba venni és nem kell válaszolni , hidd el hamar meg unja ha semmi hozzászólást nem kap és semmilyen reakciot :)
Sign In to comment.