Főoldal Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Ötlet!

Már egyre idegesítőbbek a különleges ajánlatok. Főleg, hogy a fele haszontalan, még akkor is ha megveszed :D Szinte senki nem használja őket. Ezért: Lehetne egy olyan, hogy mondjuk 20.000 rubinért blokkolná a játék az adott játékosnak egy hétre a különleges ajánlatokat. Ez azért lenne jó, mert a supportnak nem csak a különleges ajánlatokból lenne pénze, hanem az ajánlatok blokkolásából is. Szerintem amúgy itt lenne rá kereslet.

• Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130

Szerintem ez felesleges, mert már így is egy külön rovatba kapod őket. Amúgy én általában mindet meg szoktam nézni, és néha még be is ruházok valamelyikre. Egyébként egy hasznos funkció lenne, ha legalább a védelem támogatás esetén az erődítményben lévő katikat nem jelenítené meg, mert így folyton vissza kell őket tenni, ha gyorsan kell küldeni védelmet.

"Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 476
    Ezért írtam, hogy aki használja őket az nem venné meg. De akit idegesít, hogy mondjuk válasz vársz valakitől, aztán jön egy üzenet, ami kiderül, hogy különleges ajánlat.
  • Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Akkor ne nyisd meg egyiket sem, és mindig 50 leveled lesz új, és ha azt kapsz, akkor marad ugyanannyi.
    "Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

• kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 55
    szerkesztette ezt: 20.10.2020
    Sziasztok!

Lenne egy olyan ötletem ami  lehet tetszene a játékosoknak de a nagy hábis klánok ezt utálnák, de azért leírom hát ha van benne valami potenciál.
        Na ez az egész az lenne, hogy ha egy vár úr meg támad egy másik vár úrat akkor a védő arra a támadásra küldhetne egy "rajta ütés" szerű támadást, vagy a várurak létesithetnének 50 egységnyi körzeten belűl táborokat, amiken ha egy támadás menne keresztűl akkor a támadóknak elöször azt kéne levernie. Ezeknek a táboroknak nem lehetne 1-2000e katonánál több kapacitása és ezzel kényszeritve lenne a támadó arra, hogy egy picit megfontoltabban támadjon.
        Vagy lehetne szimplán ezeknek a táboroknak egy lasító hatásuk ez szerintem egyértelmű mire lenne hatásos(időt nyernia szövetséges csapatoknak). Vagy ha ez a táborosdi túl erős lenne egy rajta ütéses támadás mondjuk jó lenne egy 1-1000 fős sereggel (és mivel a támadóknak gyenge a védelmük így szóba jöhet, hogy unfair lenne mert 1-1000 katival simán szét lehet szedni egy sereg felét) Na erre az az elmebeteg ötletem támadt, hogy vihetnének magukkal védőket 1-2000 akiket mondjuk egy másik hadvezér vezet(de a védős sereg nem szálna be a vár ostromba hanem csak a rajtaütésnél maradna ott és ha annak vége vissza fordul, vagy a ha a várig jutottak akkor onnan fordul) ebből  következik, hogy egy seregen 1x lehessen csak rajtaütni.
         Persze ennek biztos van valami hátúl ütöje de szerintem egy picit taktikusabbá és élvezetesebbé tenné a játékot.
    Remélem valakiknek elnyertem tetszését ezzel :smiley:

• Xayah (HU2)Xayah (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!

Ha valaki ennyire tehetős....felőlem....

𝔑𝔢𝔱𝔱𝔦 𝔳𝔞𝔤𝔶𝔬𝔨, 𝔱𝔦𝔰𝔷𝔱𝔢𝔰𝔰é𝔤𝔢𝔰 𝔧á𝔱é𝔨𝔬𝔰 <3 
    𝕴𝖋 𝖞𝖔𝖚 𝖓𝖊𝖊𝖉 𝖒𝖊, 𝖜𝖍𝖎𝖘𝖙𝖑𝖊. 𝖄𝖔𝖚 𝖐𝖓𝖔𝖜 𝖍𝖔𝖜 𝖙𝖔 𝖜𝖍𝖎𝖘𝖙𝖑𝖊, 𝖉𝖔𝖓'𝖙 𝖞𝖔𝖚?

Twitch.tv/Mrshalloweeb
    szerkesztette ezt: 08.11.2020
    Sziasztok!

Vannak a különleges ajánlatok, amiket nem lehet ki törölni addig amég nem járnak le, mi lenne ha tennének hozzájuk ugyan olyan törlös gombot, csak feldobná, hogy "biztos akarod törölni".
    Nincs kedvem minden napon 10 ilyen üzenetet végignézni és ha inaktív vagyok 2 napig akkor 20at.
    És ezzel szerintem nem vagyok egyedűl bár nem tudom biztosra

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 435
    Meg a feldobott reklámokra is kéne egy bezárás gomb.
    Lorant96 @ hu 2
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 216
    Az adblokk plus szépen dolgozik...
    Meg a feldobott reklámokra is kéne egy bezárás gomb.
    Töltsd le az Adblokkot és meg van oldva minden probléma a reklámokkal kapcsolatban
    vagy operagx-et használ mert abban alapból is benne van, és még jobb is mint a googl
  • hattila24 (HU2)hattila24 (HU2) HU2 Bejegyzések: 24

Tényleg szuper az Opera Gx 👍

hattila24 @ hu 2
  • inferno5509 (HU2)inferno5509 (HU2) HU2 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 25.12.2020
    ..
    Sziasztok!

Nem tudom ki hogy van vele, de ezt a több százezer aquáért történö vásárlást Luna hajóján megoldhatnák valami hasonló stílusban, mint a labornál és a műemléknél, mert annyi viharsziget azért nincs a raktár meg max 100k-t bírna maximum, legalábbis nálam.

Stewe
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 125
    A viharnál elegendő lenne annyi, hogy a fosztott akvákat is be tudja pakolni a raktárba limit nélkül, úgy ahogy a szigetről hozott akvákat. Nem értem, miért nem adnak egy pici könnyebbséget a játékosknak. 
    nekem ez az ötlet is tetszene, csak azt nem értem miért nem gondolnak erre

nem értem miért, de ezzel a szoflisztikai szürővel évek óta nem tudnak mit kezdeni, mert amióta beléptem a játékba azóta nem tudom normálisan elküldeni az "ellenség/es" (és még sok más is) szót, mert fenn akad a "seg/stb részlet miatt" ellenben ettől sokkal durvább néha sértő dolgok is átmennek űzenetekben. Kérdezném hogy is van ez akkor igazából.

• gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 125
    Sziasztok!

1 régebbi ötletet hoznék fel újra főképp a moderátorokhoz szólva de a játékosok véleményére is kíváncsi lennék!

1 új event Élő vs Élő event ötletem lenne a következő:

-    1 hetes event lenne hasonlítana az alakváltóra!
    -   Támadás és védésre is pontokat kapnánk
    -   A hét elején kellene aktiválni ha részt akarsz venni benne
    -   aki nem nyilatkozik annak alapból inaktiv lenne(magyarul alap beállítás inaktív)
    -  1 játékost maximum 5ször lehetne 1 nap támadni (limit lenne mint az alakváltónál)
    -   a jutalmak minimum 20 feletti épület elemek 24 passz azt még ki kell találni(jelenleg horror áron árulják privátba 80-100e rubinokért
    -    ezüst illetve arany relikviák vpk pk darabok,kövek (de meg határozott normális értékkel nem ilyen véletlenszerű értékekkel mint az arany boltban)
    -     megjelenések akár 1 hetes vpk és pk-ra is!

-     A  pontszámítás pedig a vpk erőssége alapján menne
          falon kati szám minél nagyobb annál nagyobb szorzó
          vpk udvar ereje stb stb pl minél jobb tipusú szett annál nagyobb szorzó!
          pl egy sima vpk amin semmi udvar erő nincs 0 szorzós lenne
          a lufizás kizárva
          a régi szettek gyenge szettek miatt nem lenne értelme gyenge játékost támadni
          ezáltal pl akiknek ezüst csillagos vagy arany  szettjük van azokat pl jobban meg érné támadni is a jobb szorzó miatt!

Ha gáz a helyzet tegyük fel nem tudsz védeni mert sok védőt vesztettél már mondjuk 10e rubinért ki szállhatsz úgymond      ki lépsz az eventből!

Tudom mint mindent ezt is ki lehetne játszani lennének rá esélyek de  akár mini hábikat lehetne rendezni akár szövi szövi közt   miért???

Mert a gyengébb védő szövik a támadásokért védésért is kapnának pontokat ezáltal lenne értelme gyűjteni sőt lenne miért küzdeni élő játékosok támadása miatt!

Tovább megyek ha ki fogytál ki tudnál szállni az úgymond háborúból nem kell kérni levelezni!
    Jobb lenne mivel valódi támadásokat küldenél valódi veszteség érne!
    Illetve egy 2600-as  kimenőnek is valamelyest értelme lenne mert az is pontot hozna!

Várom véleményeteket!

-go-

gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt