Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

a számok nem hazudnak. A TEHETETLEN DERES

11428

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 394
    xd valahogy nem bírom felfogni, hogy van olyan, aki 0.00 kor még fenn van és semmi más dolga (hmmm :D) nincs, mint fórumozni.
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 665
    Lehet van más dolga is, megírni egy hszt kb 5 perc. Én spec van, hogy reggel hatig fent vagyok, mert háborúban vagyunk és az ellenfél olyankor támad, amikor nincs fent senki :) Ahogy mi is és ők is fent vannak. Ez ennek a szuper játéknak az átka :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 164
    xd valahogy nem bírom felfogni, hogy van olyan, aki 0.00 kor még fenn van és semmi más dolga (hmmm :D) nincs, mint fórumozni.
    szerintem Tilos befenyítette Csaba dokit hogy mostantól ő lesz az északás :D
    így van :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • julcsi1973 (HU2)julcsi1973 (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 05.08.2020
    Kántorka, szerinted úgy hogy lehet bármit tisztázni, megbeszélni valakivel, ha előtte jó alaposan beledöngölöd a betonba?
    Nem vagy háborúzó fél, semmit se tudsz a mi háborúnkról, fotelból osztod az eszet,hogy ki mikor omlik majd össze, poénkodsz egy olyan szövetségen, amelyik a szerver legerősebb szövijével szemben öt hónapja becsülettel küzd? Nekem nem esik nehezemre elismerni, hogy az Armageddon tisztességesen helytáll ebben a küzdelemben. Kicsik, de ravaszak, sok ügyes csellel!!! Egy nap majd legyőzzük őket, efelől nincs kétségem, lehet, hogy szét is fognak esni, de én poénkodás helyett  megemelem majd előttük a kalapomat, mert tisztességgel harcoltak. 
    Csak azért, mert valaki odalök neked egy féligazságot, nem kéne eljátszanod a jól értesült megmondóembert. Mert nem vagy az, sőt tudod mit, én se vagyok az. Két ember van ezen a szerveren, aki ma 'megmondhatja' a tutit, Samak és Csaba doki. Ők meg tegnap ezt megtették. Olvassál. 
    Másrészt tudhatnál annyit, hogy ha az emberek negatívat gondolnak valamiről akkor erősebben képviselik a véleményüket, mintha pozitívat. Ha egy statisztikai sokaságban van 10 százalék, aki ellenez valamit, meg 90, aki támogat és szimpátiaszavazást hirdetsz, a 10 százalék 90 százaléka meg fog szólalni, hogy elmondja a véleményét, a 90 százaléknak meg 85 százaléka hallgatni fog. Aki meg csak a klikkeket számolja, azt gondolja, a nemek vannak többségben, pedig az igenek.
    Az eszedet használd a fülbesúgás helyett!
    Én erre írtam amit....
     Sah te mindig összekeverzs mindent??Ezt nem kántorka adta a szádba vagy már  elfelejteted mit írtál??Látod én figyelmesen olvastam amit írtál.!!de ki is emelem,hogy ne érts félre!
     Egy nap majd legyőzzük őket, efelől nincs kétségem, lehet, hogy szét is fognak esni, 

Post edited by julcsi1973 (HU2) on
    julcsi1973 @ hu 2
    xd valahogy nem bírom felfogni, hogy van olyan, aki 0.00 kor még fenn van és semmi más dolga (hmmm :D) nincs, mint fórumozni

.te még nem hallottál éjszakai munkáról??))
    julcsi1973 @ hu 2
    sah meg julcsi kakaskodás nem érdekel,de pár kommentel feljebb samak említette hogy eddig 2-en csatlakoztak hozzájuk a háború során.
    ezt megcáfolom mert Dissection,Tiszakeszi,Nomore,Asmika csatlakozott eddig a dereshez a háború ideje alatt
    a rendellenhez pedig Gagabor68,lucifer1,Norbi19800,Koncz97,kristofia665,herczeg andrás2,Zsolti0103,darkjozsefistva
    sah meg julcsi kakaskodás nem érdekel,de pár kommentel feljebb samak említette hogy eddig 2-en csatlakoztak hozzájuk a háború során.
    ezt megcáfolom mert Dissection,Tiszakeszi,Nomore,Asmika csatlakozott eddig a dereshez a háború ideje alatt
    a rendellenhez pedig Gagabor68,lucifer1,Norbi19800,Koncz97,kristofia665,herczeg andrás2,Zsolti0103,darkjozsefistva
    Szerintem kakaskodni pasik szoktak)))ha jól számolom 4:9  re vezet  a rendellen új tagok terén?
    julcsi1973 @ hu 2

"Kedves "Kovacsko azért arra válaszolj már miért nem mertetek pirosozni meg szemétkedni velünk mielőtt a rendellen szétszúzta a szövinket   a folyamatos hgy meg sok  pirossal meg a töllünk való hollóba toborzással vagy a sok fenyegetéssel ami a tagoknak ment,hogy menjenek innen mert végük lesz, volt pár tag aki el merte mondani miután elment tölünk az okot.És ha nomádoztatok egy legyalult szövivel akkor miért kértétek feszt ,hogy kérjünk már békét??Maradt nálatok is max 4-5 nem 100%-on égő tag?Gratulálok nagy bátorság kellett hozzá persze annak is mi voltunk az okai igaz az nem volt  baj,hogy előtte pont olyan aljasan provokáltátok a szövit mint a rendellen leszedőzés piros nélkül egy erődre 2 támadás  egy tagra napi 10 bejövő (hát persz ,hogy ő volt a leggyengébb tagunk!)Moho,andi és Lintner nem kimélte Tóth Lalinkat (amikor nyitottunk nála a sokadik támadás után azonnal jött lintner leszedővel!!Fúú tényleg de jók vagytok! Ez nektek a fair játék?jó az első 2 szabálytalanságért még kért is elnézést a dipitek el is boronáltuk de utána nem szüntek meg a mocskoskodások...Érdekes,hogy addig amig erős volt a Bors nem voltunk  szálka a szemetekben mikor legyengültünk meg ránk szálltatok mint keselyű a koncra!!.Amikor erősek voltunk miért nem jöttetek??még hgy-t se mertetek ránk küldeni..Meg amikor jötettek is a hulla várak megteltek a rendellenes tagokkal...ők pénzeltek ott sok várat pl Janzsó Edit. ahonnan Csaba meg Tilos stb.. osztotta sz áldást...Egyedül nem ment?
    A második pirosotok oka,hogy kértünk pihit mert a sok kicsine össze kellett szednie magát de ugye az erősebbeknek jöttek a katik a távoliból és merészeltünk egy hgy-t küldeni egy olyan szövire ami töletek semmleges volt 15 támadást ha jól tudom.És a Hollónak ez nem tetszett...))Hát tudod én e helyetekben inkább nem szólnék semmit de főleg nem dicsekednék egy elégtelen bizonyítvánnyal!!!!

julcsi1973 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 06.08.2020
    .......
    julcsi1973 @ hu 2
    Szerintem kakaskodni pasik szoktak)))ha jól számolom 4:9  re vezet  a rendellen új tagok terén?
    4:10 mert mohoo-t nem számoltam bele véletlen
    Na volna még pár kérdésem a tisztánlátás végett .
    Van ugye 2 paktumos szövi közös kódtáblával)valaki azt írta nem a kastot törték fel hanem email fiókot ..ha jól emlékszem) van egy aljas ember aki ezt megszerzi  kérdem én akkor miért nem Kic-et vagy Csaba dokit rámolták ki?Mert azzal többre mentek volna mint a hollóval ahol kb 10 aktív tag volt már csak ...
    Ez csak kérdés mert ugye hátha megfejtjük a találós kérdést ami mindenkit érdekel egy embert kívéve de neki üzenem ha valakinek elmondta az már nem titok!!Főleg nem ezen a szerveren)))

Csabi akkor ha nem Tom van a Tom várban akkor ki?Mert az eredeti tulajt én ismertem ő ugye eladta a kastot ami nem szabályos ugyan de ezen a szerveren ez már megszokott mint a multizás is)szóval nem az eredeti tulaj írta amit írt azt ugye tudjuk hanem aki megvette és nálatok használta .. aki ugye  egyszer csak azt olvasta a levelezésében,hogy te valakinek oda akartad adni az erődjeit...és a sok rubint elszórta valaki belőle ..le is lett tolva ha jól emlékszem ,hogy a közös érdek ezt kívánta....Na akkor ha nem ő írta ezt a fórumra akkor ki???Mert azóta is játszik valaki abban a várban de már nem nállatok hanem a Deresben ha jól láttom ezekszerint ő sem hisz neked.??..igaz őt is lehazugoltad itt a fórumon azonnal!Szóval eskü  kérdezzd meg akik ismernek én mindent képes vagyok elhinni és bárkinek de ha egyszer valaki hazudik onnantól nincs bizalom ha lenne rá időm (lehet a hideg téli napokon)kikeresem a fórum bejegyzéseid amiket saját magad hazudtoltál meg nemsokra rá.. volt egy pár de most mindet így éjszaka nem tudom felsorolni ebből az egyik lényeges Hogy akkora hévvel írtad,hogy az aki költözni mer mindegy melyik szövi mindegy milyen okból azt neked azonnak ellenség (lehet nem potosan idéztem de ha kell eskü kikeresem)akkor is ha saját szövi tagotok!No ???nem írtad,hogy csak szerver háború esetén engedett!!!Te is költöztél nem is egy kasttal pl chili,janzsó!!Nyomtál pirosat magadra?
    A másik  ez megint  részre hajló de a BORS Nem segített nektek mint paktumos ezért kaptuk a pirosat tegnap már azt írtad (segített csak nem úgy ahogy nektek tetszett!Na akkor most segített vagy nem,???Az a baj ezeket leírtad és visszakereshetők !Tehát amikor kategorikusan kijelented,hogy te nem szoktál hazudni gyorsan olvass vissza mindent amit írtál mert ugy látszik  neked sem jó a memoriád már mint Sah-nak.Javaslom a Ginko bilobát én is azt szedem )))
    hiába kérdezel,cáfolsz,alátámasztod az érveidet, az ellen oldal szemében csak hazudsz és nincs bizonyítékod. sajnos ez megy itt mert tudod aki nem velük van az ellenük
  • kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) HU2 Bejegyzések: 59
    Julcsi-Julcsi....vagy nem olvasol elég figyelmesen, vagy nem szedted be a fent említett memória gyógyszeredet....
    Csabadoki már kétszer is leírta itt a fórumon, hogy Baller Zoli lecseszte őket mert a megállapodás ellenére elöttünk nyomtak pirosat rátok többször is....Azt írod, hogy nem támadtunk titeket amikor még erősek voltatok....ez az idő 4-5 évvel ez elött volt! Azóta a bors csak halvány árnyéka önmagának...Háború közben tóboroztunk töletek...ez megint egy olyan humor volt amit ti nem értettetek : :( Sikeresek voltatok a háborúban....ez igaz...sikerült szétveretnetek a szövetségeteket!
    Ha jól emlékszem éppen te írtad itt a fórumon anno, hogy az RE vs. deres háborúban ti is meg az armások is mentetek át a deresbe ügyelni...akkor nem értem mi volt a baj azzal, hogy az RE-ből jöttek hozzánk páran ugyanezen okok miatt...
    Az-az értem...ti egy Orwelli világot képzeltek ide ahol nektek mindent lehet a többieknek meg coki....
    Hagymázas álmaitokban azt fröcsögitek, hogy mi voltunk az RE farka amit úgy csóvált ahogy ö akarta...aki egy kicsit is ismerte megboldogult Zoli barátunkat az tudhatja, hogy ahol ö regnált ott külsős max. tanácsot adhatott de utasítást NEM!!!!
    kovacsko @ hu 2
    szerkesztette ezt: 06.08.2020
    Na volna még pár kérdésem a tisztánlátás végett .
    Van ugye 2 paktumos szövi közös kódtáblával)valaki azt írta nem a kastot törték fel hanem email fiókot ..ha jól emlékszem) van egy aljas ember aki ezt megszerzi  kérdem én akkor miért nem Kic-et vagy Csaba dokit rámolták ki?Mert azzal többre mentek volna mint a hollóval ahol kb 10 aktív tag volt már csak ...
    Ez csak kérdés mert ugye hátha megfejtjük a találós kérdést ami mindenkit érdekel egy embert kívéve de neki üzenem ha valakinek elmondta az már nem titok!!Főleg nem ezen a szerveren)))

Csabi akkor ha nem Tom van a Tom várban akkor ki?Mert az eredeti tulajt én ismertem ő ugye eladta a kastot ami nem szabályos ugyan de ezen a szerveren ez már megszokott mint a multizás is)szóval nem az eredeti tulaj írta amit írt azt ugye tudjuk hanem aki megvette és nálatok használta .. aki ugye  egyszer csak azt olvasta a levelezésében,hogy te valakinek oda akartad adni az erődjeit...és a sok rubint elszórta valaki belőle ..le is lett tolva ha jól emlékszem ,hogy a közös érdek ezt kívánta....Na akkor ha nem ő írta ezt a fórumra akkor ki???Mert azóta is játszik valaki abban a várban de már nem nállatok hanem a Deresben ha jól láttom ezekszerint ő sem hisz neked.??..igaz őt is lehazugoltad itt a fórumon azonnal!Szóval eskü  kérdezzd meg akik ismernek én mindent képes vagyok elhinni és bárkinek de ha egyszer valaki hazudik onnantól nincs bizalom ha lenne rá időm (lehet a hideg téli napokon)kikeresem a fórum bejegyzéseid amiket saját magad hazudtoltál meg nemsokra rá.. volt egy pár de most mindet így éjszaka nem tudom felsorolni ebből az egyik lényeges Hogy akkora hévvel írtad,hogy az aki költözni mer mindegy melyik szövi mindegy milyen okból azt neked azonnak ellenség (lehet nem potosan idéztem de ha kell eskü kikeresem)akkor is ha saját szövi tagotok!No ???nem írtad,hogy csak szerver háború esetén engedett!!!Te is költöztél nem is egy kasttal pl chili,janzsó!!Nyomtál pirosat magadra?
    A másik  ez megint  részre hajló de a BORS Nem segített nektek mint paktumos ezért kaptuk a pirosat tegnap már azt írtad (segített csak nem úgy ahogy nektek tetszett!Na akkor most segített vagy nem,???Az a baj ezeket leírtad és visszakereshetők !Tehát amikor kategorikusan kijelented,hogy te nem szoktál hazudni gyorsan olvass vissza mindent amit írtál mert ugy látszik  neked sem jó a memoriád már mint Sah-nak.Javaslom a Ginko bilobát én is azt szedem )))
    Meglátjuk, hogy tényleg érdekelnek-e a tények.

A Holló és a Rendellennek külön kódtáblája van,. Aki feltörte a Hollót az csak oda tudott bejutni szerencsére. De mondok valamit a tisztánlátásod végett: Amikor nálunk észrevették, hogy mi történt, bementek a kastokba és elkezdték gyorsan átírni a kódokat, hogy a többi ne legyen kisemmizve. Jó pár kastból kidobálták őket, így elég valószínű, hogy 2-3 ember csinálta egyszerre, mert egy ember ennyi idő alatt nem is tudta volna ezt a pusztítást megcsinálni. Tehát ne feledd azt az oldalt támogatod, ahol kisemmiztek kastokat csalással.

Tomnál akkor rendesen félreértetted, amit írtam. Tomban Tom volt, amikor nálunk játszott, majd 2-3 hónapra eltűnt, és mivel ezzel kapcsolatban senkinek nem írt, így már elkezdett romosodni és ezért volt a felajánlott erődtéma, ami egyébként a háború végén lett volna, ha Tom nem jön vissza, de akkor úgy látszott nem jön vissza már.

Na ekkor feltörték, kinullázták és onnan kezdtek irogatni a fórumra vele. Vissza tudod olvasni. (Tehát ha én kicsináltam volna a saját egyik erős kastunkat, annak mi értelme lett volna és mi értlem lett volna onnan irogatni a fórumra és a saját leveleimet kirakni, ami nekünk volt rossz? Ugye? milyen logikátlan) Aki akkor írt, az nem Tom volt. Még ki is voltam rá akadva, mert én is azt hittem, hogy Tom az, majd beszéltem vele telefonon és elmondta, hogy nem volt a várába hónapok óta és ő sosem ír a fórumra. Amikor ezt kiírtam a fórumra, onnantól érdekes mód a Tom kastély nem válaszolt többet. Tehát az írt belőle, aki feltörte.

Most megint Tom van benne. Mivel a sajátja (ha jól tudom) így nagy nehezen vissza tudta szerezni. Mivel amikor feltörték, akkor még az email címébe se tudott bemenni jelszó változtatás miatt.

A Borsnál akkor mégegyszer:Nem tetszett vagy nem tetszett volt a kérdés. Pirosat kellett volna egységesen nyomni arra, aki a paktumosunkat szivatja. Ezen nem tudom mit nem lehet érteni, ez a paktumosság lényege. Erre kategórikus nemet kaptunk, majd Andris egyezkedett, hogy akkor legalább kiskastokból menjenek a lidércekre. Ekkor még nem volt piros, majd egyszercsak átjött Aspe és azt mondta: MNT-t kötöttünk a Deressel és ezt nektek el kell fogadnotok. Ezután megláttuk később, hogy egy összefogásban van a Bors, amirl minket elfelejtett infomrálni. Tehát mint paktumosunk MNT köt az ellenféllel és össze is áll vele. Tehát az első feszültség a Lidércekre nem nyomás miatt volt a piros meg már amiatt, mert nem elég, hogy nem állt be a Bors a paktumosa mellé még át is ment az ellenséghez összefogni.

Erre ment a Piros.

Remélem minden tiszta.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    És most jöhet a bocsánatkérés, hogy hazudtam, mert megint minden, amit korábban írtam ugyanez volt. Ha nálatok ezek miatt alakul ki a hazudtál téma, akkor ezek szerint szövegértési problémák vannak és ezért megy a másikra mutogatás.

(Véletlenül Kántorka hozzászóláshoz írtam, ezért vannak a pontok)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Ha korrekt embernek tartod magad Julcsi, akkor most bocsánatot kérsz, hogy megint rágalmaztál hazugsággal, amikor mindent ugyanígy írtam mindig, csak félreértetted, ezek szerint.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 82
    Julcsi, akkor én is válaszolnék, SOSEM volt a Rendellenesnek és a Hollónak közös jelszavas táblája, szóval ezt nem tudom honnan szedted, de nagyon átvertek.

A másik nem tudom miért sírsz még mindig azon, hogy a Holló merészelt tőletek toborozni. Akkor ezt is tegyük rendben, ezt ti kezdtétek el és ha az akkori vezetőtök korrekt ember, akkor ezt el is ismeri majd. Még a lidércek elleni háborúnk vége felé az akkori toborzótok többször is próbált tőlünk toborozni és akkor még paktumosok voltunk egymással, tehát szövetségesek. Emiatt kétszer írtam is az akkori vezetőtöknek, ő mindkétszer rászólt az akkori toborzótokra, csak sajnos kevés sikerrel, mert utána még mindig toborzott, csak mi úgy döntöttünk ebből nem csinálunk nagy patáliát, mert úgyse tudott volna semmit elérni a vezéretek, maximum kiteszi a tagot. Na már most, akkor ti mennyire voltatok korrektek, amikor a bajban levő szövetségesetektől toboroztatok? Amikor meg visszakaptátok ezt, akkor meg elkezdesz itt a fórumon sírni, hogy a szemét Holló toborozni mert tőletek. Holott akkor már a Holló nem volt a paktumosotok, nem volt szövetségesetek. Szóval a Borsnak szabad, de a másiknak nem? Ejejjj, mi ez, ha nem kettős mérce :wink::smile:

üdv
    Lucifer
    Durva lenne ha az ÉBREDÉS beszállna a Rendellenes oldalán,a SURVIVOR pedig a Deres oldalán:D
    megnézném akkor ki állna nyerésre:D
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 82
    Szia Julcsi, most szeretnék arra válaszolni, hogy korábban miért nem mentünk ellenetek.  - bocsi, csak most kevés időm van a játékra :smile:  ezért válaszolok részletekben.

Mikor mentünk volna, mikor szövetséges volt a két szövetség? Vagy miután háborúztatok a Rendellenessel? Akkor lett volna ám sírás, meg jött volna, hogy a Holló csak azután mert megtámadni titeket, miután a Rendellenes legyőzött titeket. Na, akkor lettünk volna igazán mocskos banda, bár a szemetekben most is azok vagyunk, úgyhogy mindegy is, kár volt erőlködnünk. A választ Kornél leírta, sokszor volt, hogy szerettünk volna pirosat nyomni rátok, de aztán hallottuk, hogy a Rendellenes beelőzött minket vagy egy hadgyakorlattal, vagy egy háborúval. Ekkor kellett volna mennünk?  A másik, ha jól emlékszem tőlünk "csak" egy pirosat kaptatok, az is elég volt szerintem bőven nektek. Az igaz, hogy előtte párszor megindultunk ellenetek, de akkor nem volt piros és a paktumosaitoknak ez nem tetszett és ezért jöttek a fenyegető levelek tőlük. Beláttuk, hogy hiba volt nem benyomni a pirosat, így vártunk egy hónapot és utána elindítottuk a háborút. Nem azért, mert hgy szerveztetek egy másik szövetségre, hanem mert eleve pirosat szerettünk volna rátok nyomni, ennyire egyszerű a dolog. A bajunk csak annyi volt a másik szövetség ellen indított hgy-totokkal, hogy tőlünk pihit kértetek, mondván meg kell erősödnötök, de közben egy kisebb szövetséget megtámadtatok, ez nem tetszett nekünk, de nem emiatt kaptatok pirosat. A pirosat mindenképpen megkaptátok volna, úgy ahogy a Survi is megkapta tőlünk nyáron, de ezt a békekötéskor a vezetőitekkel tisztáztuk is. Remélem kielégítő volt a válasz. Jah,és az, hogy megkérdeztük tőletek, hogy nem lenne-e jobb inkább, ha békét kértek, minthogy szétessen a szövetségetek az szerintem nem könyörgés azért, hogy békét kérjetek tőlünk. Nekünk egyszerűen unalmas volt az üres kastélyaitokat ütni, talán 3 épkézláb kastély maradt a végére, sőt a legvégén már csak egy volt. Nem volt szándékunkban a Borsot ennyire szétütni, még ha ezt így érdekes olvasni is, mi csak megszerettünk volna titeket leckéztetni. Az hogy büszkeségből, vagy csak simán eltaktikáztátok magatokat és ezért nem kértetek békét, ez már a ti dolgotok. Bármikor kérhettetek volna és ahogy akkor megkaptátok, amikor megkértétek, korábban is megadtuk volna. Remélem minden kérdésedre válaszoltam, ha esetleg mégsem, akkor úgyis meg fogod még egyszer kérdezni :smile:

Lucifer

Sign In to comment.